Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
príslušenstvo, mikrofónové: odpružený držák pro mikrofony C414, C4000B, C3000B, C2000B
Země původu: Čína

Kompaktní stojan pro overhead mikrofony, určený pro speciální pódia a studia. Stojan disponuje lehčí, stabilní ocelovou konstrukcí s nohama do trojnožky jako u reproduktorových stojanech. Rozměr základny je 1 metr. Stojan je výškově nastavitelný v rozmezí od 1350 až po 3100 mm, pomocí "locking" šroubů. Uchycení mikrofonu pomocí 3/8 "závitu, hmotnost stojanu 3,786 kg. Černé barevné provedení.
Země původu: Německo
Hmotnost: 3,6 kg

Pavouk s unikátním nastavitelným držákem, který je maximálně přizpůsobivý, díky čemuž je možné jeho použití s většinou mikrofonů na trhu. Pavouk je flexibilní a neobsahuje žádné elastické části díky čemuž se radikálně prodlužuje jeho životnost. Nastavení vnitřních držáků je jednoduché a rychlé, takže model U1 šetří i váš čas ve studiu. Barevné provedení: Black.
Země původu: USA

Nejmenší základní deska ze série K & M má rozměry pouze 410 x 410 mm a váží 7 kg. Díky integrované zásuvce je základní deska kompatibilní se všemi běžnými tyčemi s trubkami se závitovými šrouby M20. Mezi další užitečné výhody patří praktická integrovaná rukojeť, vedení kabelů a čtyři stabilní nohy. Pomocí přiloženého klíče lze nastavit kombinaci trubek podle jednotlivých specifikací. V černém barevném provedení.
Země původu: Německo

Ocelový husí krk. Závit 3/8 ''male a 3/8'' female. Průměr: 18,5 mm. Délka: 600 mm. Hmotnost: 0,66 kg. Barevné provedení: Černé.
Země původu: Německo

Mikrofonní stojan ze série Topline s unikátní Soft-Touch funkcí díky které lze nastavit výšku stojanu rychle a jednoduchým stiskem snadno zvednout nebo spustit mikrofon. Stojan disponuje třemi ocelovými nohami ve tvaru trojnožky a hliníkovým tělem. Je nastavitelný na výšku v rozmezí 1100 až 1820 mm. Je vybaven 3/8'' závitem. Hmotnost: 2,1 kg. Vyrobený v barevném provedení: Black
Země původu: Německo

Robustní pevný obal pro 3 mikrofonní stojany s kulatou základnou. Je vyroben z odolného nylonu a je voděodolný. Disponuje polstrovanými rukojeťmi a nastavitelným ramenním popruhem. Plastové gumové nožičky chrání spodní část pouzdra. 3 oddělené vnitřní přihrádky a pevné pásky na suchý zip poskytují maximální ochranu stojanů. Rozměry: 1100 x 320 x 60 mm. Hmotnost: 1,18 kg. Černé barevné provedení se zeleným logem.
Země původu: Německo

Mikrofonní stojan ze série Topline s unikátní Soft-Touch funkcí díky které lze nastavit výšku stojanu rychle a jednoduchým stiskem snadno zvednout nebo spustit mikrofon. Stojan disponuje 278 mm železnou základnou s výřezem, díky čemuž je snadno stohovatelný. Stoh pojme až 5 stojanů. Je nastavitelný na výšku v rozmezí 1060 až 1790 mm. Je vybaven 3/8'' závitem. Hmotnost: 2,96 kg. Vyrobený v barevném provedení: Black
Země původu: Německo

Mikrofonní stojan ze série Starline s plochou kovovou základnou, díky čemuž je vhodný pro použití v malých prostorech. Je výškově nastavitelný v rozmezí od 1000 po 1700 mm. Disponuje robustní ocelovou konstrukcí, anti-vibrační gumenou vložkou pro izolaci hluku a 3/8'' závitem. Průměr základny: 275 mm. Hmotnost: 3,36 kg. Barevné provedení: Black
Země původu: Německo
Hmotnost: 2,5 kg

Stolní stojan mikrofonu DB-100 umožňuje snadné nahrávání z libovolného stolu, aniž vám překážel objemný stojan na stole. Tento robustní stojan lze připevnit téměř na jakýkoliv stůl a umožňuje perfektní nastavení polohy mikrofonu. Pásky se suchým zipem udrží kabel k mikrofonu pevně na místě a zajistí čistý vzhled.
Země původu: Čína
Nosnost: 1 kg
Balení obsahuje: Hook-and-Loop Strap
Barva: Černá
Materiál: Ocel