Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Odolný a stabilní stojan určený pro elektrický kontrabas. Nabízí kovovou konstrukci a nastavitelnou výšku 105cm - 169cm. Černá povrchová úprava.
Země původu: Čína

Mikrofonní stojan se šibenicí vyrobený z oceli v černém barevném provedení. Konstrukce je skládatelná, tvoří ji dvě části a má nastavitelnou výšku (425-645 mm). Je ukončena podstavcem se třemi nohami. Rameno šibenice s nastavitelnou délkou (470-775 mm) je upevněno T-šroubem a osazeny vrchním typizovaným závitem 3/8". Hmotnost: 2,06 kg.
Země původu: Německo
Hmotnost: 2,2 kg

Mikrofonní stojan se základnou s trojicí skládacích nožiček a šibenicí s dvoubodovým nastavováním. Stojan je vyroben z pevné a odolné oceli a nabízí možnost výškového nastavení v rozmezí od 1030 do 1690 mm. Konstrukce stojanu je skládatelná, přičemž stojan dosahuje délky 1050 mm ve složeném stavu. Stojan je instalován na trojnohý základně a vybavený šibenicí s dvoubodovým nastavováním a maximální délkou 790 mm. Součástí balení je i vyměnitelný prstenec s průměrem 15, 20 a 25 mm. Celková hmotnost stojanu je 2,7 kg. Barevné provedení: Black.
Země původu: Německo
Hmotnost: 2,7 kg

Rovný mikrofonní stojan s masivní litinovou kruhovou základnou a nastavitelnou výškou, vyrobený z oceli s povrchovou úpravou powder-coated, v černém barevném provedení. Konstrukce je skládatelná, tvoří ji dvě části a díky jednou rukou ovladatelnému systému Soft-Touch má jednoduše nastavitelnou výšku (1060-1790 mm). Je osazena vrchním typizovaným závitem 3/8" a v jejím nitru se nachází anti-vibrační gumová vložka, která slouží i na zvukovou filtraci. Průměr základny: 250 mm, hmotnost: 2,76 kg.
Země původu: Německo

príslušenstvo, mikrofónové: odpružený držák pro mikrofony C414, C4000B, C3000B, C2000B
Země původu: Čína

Profesionální stojan na mikrofon s hliníkovou základnou a horním kloubem disponuje hrubými ocelovými trubkami, které zaručují optimální stabilitu. Nový koncept horního kloubu zahrnuje ergonomické a vysoce kvalitní komponenty, které zvyšují tření a umožňují přesné nastavení stojanu. Stojan je vyroben z hliníku a je potažen pryží "soft grip", která umožňuje pevné uchopení a snadné nastavení výšky. Tento stojan je vybaven 3/8 "závitem s 5/8" adaptérem.
Délka ramene: 800 mm
Země původu: Čína
Hmotnost: 2,9 kg

Rovný dvoudílný skládatelný mikrofonní stojan s nízkou hmotností, kulatou základnou a nastavitelnou výškou. Základna je vyrobena z oceli s atraktivním plastovým obalem s gumovou vložkou, která zabraňuje vibracím a filtruje hluk. Stojan je ukončen 3/8" konektorem a je vyroben v bílém barevném provedení. Průměr základny: 275 mm, výška: 870-1 575 mm, hmotnost: 3 kg.
Země původu: Německo

Stojan na stolní mikrofon. Je vybaven odolnou, litou základnou a sklopným ramenem s nastavitelnou výškou 375 - 590 mm. Závit: 16 mm (⅝ '') a 9 mm (⅜'') Hmotnost: 1,87 kg, Barva: Černá
Země původu: Čína

Kompaktní nízký stojan na mikrofon s teleskopickou šibenicí. Základ stojanu tvoří plochá trojnožka, která je určena k ukládání na zem nebo na stůl. Nylonové klouby upevňují stojan pevně v jakékoliv poloze ao držení ramene se stará velký kovový kloub. Stojan je ideálním řešením pro uchycení mikrofonů v domácím studiu, nahrávání podcastů nebo zvučenie velkého bubnu, zesilovačů či akustické kytary v sedě. Výška: 290 mm. Délka ramene je nastavitelná v rozmezí 870 mm až 1550 mm. Materiál: Ocel. Hmotnost: 4,1 kg. Barevné provedení: Black.
Země původu: Německo

Lehká, extra dlouhá 4-dílná mikrofonní tyč ze skleněných vláken. Kabel je možné vést přes trubici. Polstrovaná, protiskluzová rukojeť. Bezpečnostní zajišťovací kroužky. Včetně praktického přenosného pouzdra, do kterého se jednoduše složí. Závit 3/8'' a 5/8''. Délka: od 1200 do 4600 mm. Max. nosnost: 0,5 kg. Hmotnost: 0,81 kg. Barevné provedení: Černé
Země původu: Německo