Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Binokulární dalekohledy Levenhuk Halo 13x Wi-Fi s nočním viděním jsou digitální zařízení pro noční vidění s funkcí Wi-Fi, které vám umožní ovládat zařízení pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Dalekohledy umožňují optické a digitální zvětšení. Jedná se o víceúčelové zařízení, které lze použít v úplné tmě i při slunečním světle. Levenhuk Halo 13x Wi-Fi jsou skvělé binokulární dalekohledy pro noční vidění, díky nimž je delší cesta do přírody bezpečnější. Pokud hledáte zařízení pro objevování neznámých území, noční lov, sportovní hry a jako bezpečnostní opatření, je to perfektní volba.
Dosah detekce v noci: až 300 metrů
Zařízení je vybaveno skleněnou optikou s antireflexním povrchem z oxidu křemičitého. To umožní získat ostřejší a jasnější obraz za jakýchkoli světelných podmínek, dokonce i v úplné tmě. Ve dne můžete studovat jakékoli objekty umístěné ve vzdálenosti tří metrů a dále. V noci je limit pro tento model 300 metrů. Můžete nastavit jas vestavěného infračerveného osvětlení, což je velmi výhodné. K dispozici je 7 úrovní jasu: minimální úroveň prodlužuje životnost baterií; maximální úroveň umožňuje pozorovat extrémně jasný obraz. Vezměte prosím na vědomí, že v noci bude vykreslený obrázek černobílý, ale během dne můžete pozorovat svět ve všech barvách.
Balení obsahuje : Ochranné pouzdro
Balení obsahuje : Nabíjecí kabel USB
Displej : Ano
Technologie : WiFi
Provoz na baterie : Ano
Barva : Černá
Balení obsahuje : SD karta
Zvětšení : 13x
Varianta : Wifi
Napájení : Baterie
Technologie : Night Vision
Rozsah měření : 300 m
Varianta : Digitální
Typ : Dalekohled
Balení obsahuje : Manuál
Země původu : Čína
Balení obsahuje : Řemínek

Digitální monokulární dalekohled Levenhuk Halo 13x pro noční vidění je vybaven vestavěným rekordérem, takže jej lze použít pro vizuální pozorování i pro záznam fotografií a videa. Zařízení vykreslí černobílý obrázek v úplné tmě. Za denního světla vykreslí barevný obraz, když se používá jako běžný monokulární dalekohled. Levenhuk Halo 13x je vynikající volbou pro noční lov, orientační běh, válečné hry a hlídkování.
Dosah detekce v úplné tmě: až 300 metrů
Optika je vyrobena ze skla s antireflexní vrstvou oxidu křemičitého. Díky této vlastnosti pak monokulární dalekohled ve tmě přenáší jasný a kontrastní obraz; ve dne poskytuje detailní a jasný obraz. Ve dne můžete studovat jakékoli objekty umístěné v jakékoli vzdálenosti. V noci je výhled omezen na 300 metrů. Pro lepší jas obrazu v úplné tmě se doporučuje použít IR osvětlení. Produkt má 7 úrovní jasu, takže jej můžete upravit podle daných světelných podmínek. Pro delší výdrž baterie se používá minimální úroveň jasu, ale pro dosažení nejlepších detailů obrazu se používá maximální úroveň jasu.
Balení obsahuje : Manuál
Balení obsahuje : Ochranné pouzdro
Napájení : Baterie
Balení obsahuje : Řemínek
Displej : Ano
Technologie : Night Vision
Provoz na baterie : Ano
Balení obsahuje : SD karta
Barva : Černá
Typ : Monocular
Balení obsahuje : Nabíjecí kabel USB
Rozsah měření : 300 m
Země původu : Čína
Zvětšení : 13x

Webkamera SWISSTEN FHD 1080P je vybavena automatickým ostřením, kvalitou obrazu Full HD a je podporována OS Windows, OS X/ MAC OS a dalšími. (webcamera)

Vynikající externí kamera, která natáčí ve Full HD rozlišení v širokém 90° úhlu. Niceboy Stream Pro Skleněný objektiv s rozlišením FullHD a plynulým videem při 30 snímcích za vteřinu zachytí každý detail v jasných, přirozených barvách. Chatujte s Niceboy STREAM PRO a užívejte si atraktivní, realistická videa Nastavení za okamžik Výhodou kamery Niceboy STREAM PRO je její variabilita. Díky její dobře promyšlené konstrukci umístíte kameru jak na monitor, tak i na pracovní stůl. Široký úhel záběru v hodnotě 90° pojme jakoukoli scénu. Webkamera je kompatibilní s USB 2.0 rozhraním. Vždy ostrý obraz s automatickým ostřením Niceboy STREAM PRO se pyšní funkcí automatického ostření (autofocus). Webkamera se tak přizpůsobí scéně před sebou a zvolí optimální zaostření, aby přenášený obraz byl vždy dokonalý. Mikrofon přímo v těle Kvalitní zvukový vstup webkamery Niceboy STREAM PRO zajišťují integrované mikrofony. Pro bezstarostný online přenos máte vše v jednom...

Webkamera Niceboy Stream 501 CZK  -50% 
Niceboy STREAM je dostupná webkamera pro streamování a videokomunikaci v HD rozlišení 1280 x 720. Webkameru snadno upevníte pomocí klipsu na stůl nebo monitor. V jednom těle webkamery Niceboy STREAM najdete vše pro čistý přenos obrazu i zvuku. Niceboy Stream Niceboy STREAM je praktická webkamera s HD rozlišením. V těle se nachází kvalitní HD CMOS senzor, který zachytí každý detail v jasných, přirozených barvách. Plynulost přenosu pak vychází vychází z vysoké snímkové frekvence 30 FPS.

Jedna z nejdostupnějších webkamer na trhu se 4K rozlišením potěší skvělým obrazem a díky stereo mikrofonu i čistým zvukem. Provoz je maximálně jednoduchý, stačí ji připojit k počítači a můžete začít streamovat. Zachytí každý detail Webkamera má kvalitní 8,5 Mpx senzor SONY IMX317 s CMOS čipem, takže máte jistotu videa v opravdu nejvyšší 4K kvalitě. Vaše streamování či video ve 4K kvalitě při 30 snímcích za vteřinu bude vždy ostré a plynulé. Každý vás uslyší S touto webkamerou nebudete potřebovat externí mikrofon, má ho totiž zabudovaný přímo ve svém těle. A protože není jeden, ale rovnou dva, bude zvuk snímaný ve stereo kvalitě. Jasný obraz a široký úhel záběru Díky výborné světelnosti f/1.8 dokáže kamera natočit čistý obraz, i když světelné podmínky nejsou zrovna ideální. Má rovněž automatické vyvažování bílé, takže barvy, které zachytí, budou přesně kopírovat realitu, aniž by byly zkreslené.Oproti většině webkamer na trhu má i široký úhel záběru – 110°, takže zachytí obraz podstatně většího prostoru. Nastavení...

A4tech webkamera PK-910PWebová kamera najde své využití u každého majitele počítače. Můžete ji používat k videohovorům, nebo jako kvalitní kameru pro vaše followery na sociálních médiích. S HD rozlišením 720p v obraze vynikne každý detail čistě a jasně za každého osvětlení. Video je plynulé a nedochází k jeho kostičkování ani zmrazení.Kameru si můžete natočit přesně na úhel, který vám vyhovuje, a to díky jejímu sklopnému a otočnému designu. Samozřejmostí je vestavěný mikrofon, který vám umožní snadnou komunikaci bez využití headsetu s mikrofonem.Webová kamera s HD rozlišením 720p, kvalitním mikrofonem a antireflexním povrchem. Skvělý obraz i při nízkém osvětlení, plynulý přenos videa. Sklopný a otočný design. Snímková frekvence 30 fps, úhel záběru 68°, USB, vestavěný mikrofon, Plug & Play, černá barva.SpecifikaceBarva: ČernáŠířka [mm]: 39Výška [mm]: 56Hloubka [mm]: 60Skutečné rozlišení: 1280 x 720Záznam hlasu: AnoRychlost snímání videa [FPS]: 30Rozhraní: USB 2.0Záznam fotek: AnoZáznam videa: Ano

Defender Web kamera C-090
- web kamera svestavěným mikrofónem je vhodná pro internetovou komunikaci
- před připojením není potřeba instalovat ovladač
- vestavěný mikrofon zajišťuje vysokou čistotu zvuku
- víceúčelové připojení
- víceúčelový držák umožňuje spolehlivě fixovat fotoaparát na monitoru nebo na vodorovném povrchu
- napájení USB
- rozlišení statických snímků 640x480 pix, až 3200 x 2400 pix s interpolací
- rozhraní USB 2.0
- délka kabelu 1,4 m
- montáž víceúčelového monitoru pro horizontální povrch
- požadavky na systém pro zvukovou kartu PC, CPU 1GHz nebo vyšší, 500 MB volného místa na pevném disku, Windows 2000 / XP / Vista / 7/8, Mac OS X10, grafická karta kompatibilní s Direct X9.0 nebo novějším, volný port USB.

Instax mini Evo ztělesňuje novou generaci analogu, který kombinuje klasický vzhled s vícero způsoby tvorby. Použijte kombinaci otočných koleček objektivu a filmu, abyste vyjádřili svoji kreativitu 100 různými způsoby. Nastavte a zachyťte své jedinečné záběry pomocí obrazovky LCD. Mini Evo podněcuje nápady k odemčení nekonečných způsobů, jak se vyjádřit! Konektivita přes aplikace pro snadné použití. Odešlete obrázky z chytrého telefonu do fotoaparátu a vytiskněte je. Vytištěné obrázky lze uložit jako obrázky s instax rámem na vašem chytrém telefonu. Uvolněte spoušť fotoaparátu pomocí chytrého telefonu jako dálkového ovladače. Existuje 100 různých a zábavných způsobů, jak se vyjádřit a získat vysoce kvalitní instaxové fotky. „instax-Natural Mode“ pro konvenční kvalitu obrazu a „instax-Rich Mode“ pro živé barvy. Změňte způsob, jakým se vyjadřujete v každém obrázku!
Vstavaný blesk : Ano
Hmotnost : 285 g
Výška (cm) : 12.29
Hloubka (cm) : 3.6
Vstup na SD : Ano
Maximální čas závěrky : 1/4 s
Speciální vlastnosti : Selfie mirror
Země původu : Spojené království
Minimální čas závěrky : 1/8000 s
Optická stabilizace objektivu : Ne
Balení obsahuje : USB kabel
Speciální vlastnosti : Built-in Flash
Barva podle výrobce : Black
Barva : Černá
Digitální zoom : Ne
Maximální ISO : 1600.0
Typ : Instatní
Balení obsahuje : Manuál
Minimální zaostřovací vzdálenost : 28 mm
Šířka (cm) : 8.7
Balení obsahuje : Řemínek
Typ objektivu : Pevné ohnisko
Typ baterie : Integrované
Napájení : Žádné, Pouze bateriový provoz
Typ kamery : Instatní

35 mm fotoaparát a čočka naplněná kapalinou, která vytváří mimořádně krásná panoramata. Pevné zaostření s extra clonovými deskami. Lomo vinětace a perforované panoramatické záběry. Formát filmu: 35 mm. Ohnisková vzdálenost: 32 mm. Dostupné clony: f11, f16, f22, f32, f168. Rychlost závěrky: 1/100 (N), Bulb (B). Flash: PC - Flash Plug. Dostupná nastavení ISO: Bez úpravy ISO. Vícenásobná expozice: Ano. Držák na stativ: Ano. Uvolnění kabelu: Ano. Baterie: Není nutná žádná baterie.
 
Vlastnosti

Čočka naplněná kapalinou?! Naše současná verze, inspirovaná nekonvenčním originálem Thomase Suttona, vám umožňuje manipulovat s kapalinou, přes kterou se čočka zaostřuje – naplňte ji a získejte zajímavé efekty.
Směsi LomoChrome – proč nepřidat další barevnou proměnnou a nevložit do fotoaparátu film LomoChrome! Smíchejte tekuté roztoky s emulzemi měnícími barvu a sledujte vytvořené efekty!
Množství režimů. S režimy expozice Bulb, Multiple a Pinhole můžete nechat světlo proudit dovnitř, vrstvit svůj lomo vzhled, fotografovat dlouho a dokonce nechat expozici několik dní, aby dozrála na slunci.

 

Používá 35 mm film.
Pevné zaostření s extra clonovými deskami, takže můžete strávit méně času seřizováním a více času vfotografováním.
Perfektní panoramata. S panoramatickým fotoaparátem Belair od HydroChrome Sutton jsou úžasná, rozlehlá panoramata měst, nekonečné země a všechny druhy rozsáhlých expozic.

 
Obsah balení:

Panoramatická kamera Belair značky HydroChrome Sutton
Modul Sutton Lens
Modul clony a závěrky
Hadička, ventil a stříkačka
Čtyři vyměnitelné clonové desky
Manuál

Materiál : Plast
Clona : f/32
Balení obsahuje : Rezervovat
Barva podle výrobce : Black
Formát filmu : 35 mm
Clona : f/22
Balení obsahuje : Aperturní desky
Technologie zaostření : Pevné zaostrování
Clona : f/168
Clona : f/16
Balení obsahuje : Stříkačka
Balení obsahuje : Modul
Clona : f/11
Minimální čas závěrky : 1/100 s
Typ předstihu filmu : 35 mm Film
Barva : Černá
Balení obsahuje : Ventil
Země původu : Čína