Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Box na svačinu BeUniq pink Elegantní růžový box na svačinu s šedou gumičkou. Ideální krabička na svačinu do školy nebo na výlety. Krabička je nepropustná. Navíc je vybavena gumičkou, aby se box samovolně neotevíral. Svačinový box je lehký a vyrobený z bezpečného plastu. Je netoxický a bezpečný pro děti. Krabičku je možné mýt v myčce na nádobí a je také vhodná do mikrovlnné trouby.

Svačinový box Koťátko modrý. Ideální pro dívky do školy či na výlety. Box je pastelově modrý a víčko má šedý okraj. Na víčku je potisk roztomilé kočky s duhou. Objem boxu je 750 ml. Má extrémně těsnicí systém. Box má certifikát kvality. Je netoxický, pro děti zcela bezpečný, neobsahuje BPA. Lze mýt v myčce na nádobí.

Box na svačinu Mašle Růžový box na svačinu s černým okrajem a potskem mašliček. Ideální krabička na svačinu do školy nebo na výlety. Box má objem 750 ml. Krabička je nepropustná. Svačinový box je lehký a vyrobený z bezpečného plastu. Je netoxický a bezpečný pro děti. Krabičku je možné mýt v myčce na nádobí.

Svačinový box Kotě Cutie. Ideální pro dívky do školy či na výlety. Box je v pastelově modré barvě s růžovými prvky. Má na sobě obrázek roztomilého koťátka. Objem boxu je 750 ml. Má extrémně těsnicí systém. Box má certifikát kvality. Je netoxický, pro děti zcela bezpečný, neobsahuje BPA. Lze mýt v myčce na nádobí.

Svačinový box Koně šedo-růžový. Ideální pro dívky do školy či na výlety. Box je v šedé barvě s růžovými prvky. Má na sobě potisk koní. Objem boxu je 750 ml. Má extrémně těsnicí systém. Box má certifikát kvality. Je netoxický, pro děti zcela bezpečný, neobsahuje BPA. Lze mýt v myčce na nádobí.

Svačinový box Kůň černo-modrý. Ideální pro dívky do školy či na výlety. Box je modrý s černo-bílým víčkem. Má na sobě potisk koně. Objem boxu je 750 ml. Má extrémně těsnicí systém. Box má certifikát kvality. Je netoxický, pro děti zcela bezpečný, neobsahuje BPA. Lze mýt v myčce na nádobí.

Svačinový box Panda cute. Ideální pro dívky do školy či na výlety. Box je pastelově modrý a má růžové víčko. Na víčku je potisk pandy. Objem boxu je 750 ml. Má extrémně těsnicí systém. Box má certifikát kvality. Je netoxický, pro děti zcela bezpečný, neobsahuje BPA. Lze mýt v myčce na nádobí.

Svačinový box Goooal. Ideální pro chlapce do školy či na výlety. Box je v modré barvě s černými prvky. Box je ve fotbalovém motivu. Objem boxu je 750 ml. Má extrémně těsnicí systém. Box má certifikát kvality. Je netoxický, pro děti zcela bezpečný, neobsahuje BPA. Lze mýt v myčce na nádobí.

Svačinový box Good Things. Ideální pro dívky do školy či na výlety. Má zeleno-růžovou barvu. Box má krásný barevný motiv. Objem boxu je 750 ml. Má extrémně těsnící systém. Box má certifikát kvality. Je netoxický, pro děti zcela bezpečný, neobsahuje BPA. Lze mýt v myčce na nádobí.

Svačinový box Buldoček. Ideální pro dívky do školy či na výlety. Má světlé barvy s modrým rámováním. Box má motiv buldočka. Objem boxu je 750 ml. Má extrémně těsnící systém. Box má certifikát kvality. Je netoxický, pro děti zcela bezpečný, neobsahuje BPA. Lze mýt v myčce na nádobí.