Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Svačinový box Studio Pets. Ideální pro dívky do školy či na výlety. Má tyrkysovou barvu s růžovými prvky. Box má motiv pejska. Objem boxu je 750 ml. Má extrémně těsnící systém. Box má certifikát kvality.

Svačinový box Barbie Good vibes. Ideální pro dívky do školy či na výlety. Box je v růžové barvě s motivem Barbie. Objem boxu je 750 ml. Má extrémně těsnící systém. Box má certifikát kvality. Je netoxický, pro děti zcela bezpečný, neobsahuje BPA. Lze mýt v myčce na nádobí.

Svačinový box Koťátko modrý. Ideální pro dívky do školy či na výlety. Box je pastelově modrý a víčko má šedý okraj. Na víčku je potisk roztomilé kočky s duhou. Objem boxu je 750 ml. Má extrémně těsnicí systém. Box má certifikát kvality. Je netoxický, pro děti zcela bezpečný, neobsahuje BPA. Lze mýt v myčce na nádobí.

Box na svačinu Mašle Růžový box na svačinu s černým okrajem a potskem mašliček. Ideální krabička na svačinu do školy nebo na výlety. Box má objem 750 ml. Krabička je nepropustná. Svačinový box je lehký a vyrobený z bezpečného plastu. Je netoxický a bezpečný pro děti. Krabičku je možné mýt v myčce na nádobí.

Box na svačinu Ballerina Šedý box na svačinu s potiskem růžového obrázku baleríny. Ideální krabička na svačinu do školy nebo na výlety. Box má objem 750 ml. Krabička je nepropustná. Svačinový box je lehký a vyrobený z bezpečného plastu. Je netoxický a bezpečný pro děti. Krabičku je možné mýt v myčce na nádobí.

Box na svačinu Unicorn pink Růžový box na svačinu s potiskem jednorožce. Ideální krabička na svačinu do školy nebo na výlety. Box má objem 750 ml. Krabička je nepropustná. Svačinový box je lehký a vyrobený z bezpečného plastu. Je netoxický a bezpečný pro děti. Krabičku je možné mýt v myčce na nádobí.

Box na svačinu Leopard Černý box na svačinu s růžovým víkem a leopardím potiskem. Ideální krabička na svačinu do školy nebo na výlety. Box má objem 750 ml. Krabička je nepropustná. Svačinový box je lehký a vyrobený z bezpečného plastu. Je netoxický a bezpečný pro děti. Krabičku je možné mýt v myčce na nádobí.

Box na svačinu BeUniq pink Elegantní růžový box na svačinu s šedou gumičkou. Ideální krabička na svačinu do školy nebo na výlety. Krabička je nepropustná. Navíc je vybavena gumičkou, aby se box samovolně neotevíral. Svačinový box je lehký a vyrobený z bezpečného plastu. Je netoxický a bezpečný pro děti. Krabičku je možné mýt v myčce na nádobí a je také vhodná do mikrovlnné trouby.

Box na svačinu Dinosaurs world Box je černo-zelený s motivem dinosaura. Objem má 750 ml. Je vyroben z plastu. Má certifikát kvality. Je netoxický a bezpečný pro děti. Box je možné mýt v myčce na nádobí.

Box na svačinu Gaming Box má černou barvu. Objem má 750 ml. Je vyroben z plastu. Má certifikát kvality. Je netoxický a bezpečný pro děti. Box je možné mýt v myčce na nádobí.