Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Nakupte Láhev na vodu Sass & Belle Nori Cat Kawaii už za 189 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Sass & Belle si zamilujete i vy.

Nakupte Láhev na vodu 300 ml Sass & Belle Puppy Dog už za 159 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Sass & Belle si zamilujete i vy.

Nakupte Láhev na vodu 400 ml Sass & Belle Up Digger už za 189 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Sass & Belle si zamilujete i vy.

Nakupte Skleněná lahev se sítkem Sass & Belle Forest Folk už za 635 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Sass & Belle si zamilujete i vy.

Nakupte Láhev na vodu 300 ml Sass & Belle Leopard už za 189 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Sass & Belle si zamilujete i vy.

Nakupte Láhev na vodu 300 ml Sass & Belle Earth Rainbow už za 189 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Sass & Belle si zamilujete i vy.

Nakupte Láhev na vodu 300 ml Sass & Belle Fairy Garden už za 199 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Sass & Belle si zamilujete i vy.

Nakupte Láhev na vodu 300 ml Sass & Belle Desert Dino už za 199 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Sass & Belle si zamilujete i vy.

Nakupte Láhev na vodu Sass & Belle Abstract Face už za 189 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Sass & Belle si zamilujete i vy.

Twistshake uvádí na trh novou dětskou láhev z borosilikátového skla , které je mimořádně odolné a lehké. Láhev je dodávána s populární savičkou, která působí proti dětské kolice. Je ergonomicky navržena a lehce uchopitelná i pro nejmenší ruce. Skleněná láhev je zasazena do ochranného, odnímatelného silikonového potahu, který chrání ruce dětí před teplem. - Savička S 0+m - Borosilikátové sklo odolné vůči poškrábání - Možnost ohřívání v mirkovlnné troubě - Extra široké hrdlo - umožňuje snadné plnění a čištění - Antikolikový ventil - unikátní systém pomáhá zabraňovat kolikám - Silikonový obal se stupnicí v ml - Ergonomický tvar - dobře se drží dítěti tak i rodičům - Bez BPA - bezpečné pro Vás i Vaše dítě