Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Protiroztočové povlaky a potahy na matrace ProtecSom® účinně brání průniku roztočů a alergenů z matrací i lůžkovin k alergikovi a tím usnadňují léčbu alergií.

Zdravotní matrace z odolné a prodyšné PUR pěny, která vyniká svou výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností.

Oblíbená ortopedická sendvičová matrace z VISCO elastické paměťové pěny.

Vysocekvalitní matrace je vyrobená z pružné HR pěny a vrstvy perforovaného latexu, který se vyznačuje výbornou pružností a tvarovou stálostí, díky čemuž je tou nejlepší volbou pro vaše dítě.

Extra pohodlná vysoká matrace z elastickej BIO pěny.

Sendvičová matrace s oboustranným využitím a 7 zónovou profilací různé tvrdosti.

Kvalitní ortopedická matrace se 7 - zónovým taštičkovým jádrem a 7 zónovou PUR pěnou.

Chicco Perfect 5 je bio-funkční kojenecká láhev, která se přizpůsobuje potřebám vašeho dítěte díky intuitivnímu systému průtoku: inovativní systém byl navržen tak, aby podporoval a uměl se přizpůsobit fyziologickému sání každého dítěte a aby se během a po krmení cítilo spokojené a uvolněné. Na dně láhve je umístěna exkluzivní membrána Equilibrium, která reguluje průchod vzduchu a okamžitě se přizpůsobuje intenzitě a rytmu sání každého dítěte a poskytuje mu tak maximální komfort. Prokázaný anti-kolikový efekt Systém membrány na spodní části láhve a fyziologický dudlík zabraňují polykání vzduchu, čímž snižují podrážděnost, zvracení a koliku. Klinicky testováno v Itálii. Fyziologický sací rytmus Kojenecká láhev Perfect 5 následuje přirozený rytmus sání dítěte a umožňuje stálé a plynulé krmení bez přerušení nebo omezení. Perfektní přizpůsobení Dudlík se dokonale přizpůsobuje ústům dítěte a respektuje přirozený způsob sání. Silikonový dudlík Soft Sense Měkký a elastický dudlík s povrchovou úpravou Soft Sense dodává dítěti příjemný a přirozený pocit. Maximální hygiena a snadné čištění Díky odmontovatelné spodní části je mytí láhve a všech jejích částí snadné a rychlé. Specifikace: Neobsahuje BPA Ergonomický tvar Materiál dudlíku: silikon Objem láhve: 300 ml Doporučený věk: 4+ měs.

První lžička Vašeho miminka, kterou může samostatně jíst díky ergonomickému tvaru, protiskluzovému držadlu a naklonění špičky. Zahnutý ergonomický tvar zjednodušuje dětský pohyb.

Jídelní set pro židli/lehátko Chicco Baby Hug 4v1. Set se skládá z hygienického potahu a praktického pultíku, který jednoduchou instalací přemění váš Baby Hug na šikovnou, praktickou jídelní židli. Díky tomu si užijete pěkný čas jídla spolu s dítětem. Plastový tác očištěte vlhkým hadříkem, potah lze prát ručně.