Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Tento krém chrání jemnou pokožku v oblasti plenek. Kombinace změkčovadel a oxidu zinečnatého vytváří ochrannou bariéru, která chrání dětskou pokožku před podrážděním způsobeným močí, pohyby a tření, které mohou pocházet z plenky, čímž se zabrání další bolestivosti. Výtažky z měsíčku a mléčné výtažky z chufa, společně s jojobovým a sladkými mandlovými oleji z kontrolovaného ekologického zemědělství, změkčuje a vyživujte i nejcitlivější pleť. Oxid zinečnatý obsažený ve vzorci má antiseptické a absorpční vlastnosti. POUŽITÍ: Aby nedošlo k podráždění, při každé výměně plenky naneste velkorysou vrstvu produktu na čistou, zdravou a suchou pokožku. Bohaté na mastné kyseliny a vitamíny, skvělý prostředek pro úpravu pokožky. Jojobový olej úzce odpovídá přírodním olejům naší pokožky. Obsahuje směs hydratačních mastných kyselin a antioxidantů.

Jemný šampon speciálně vyvinutý pro mytí dětských vlasů a pokožky hlavy, s pěnivou texturou, kterou lze snadno nanášet a opláchnout. Extrakt z měsíčku a mléčný extrakt z chufa pocházející z ekologického zemědělství jsou určeny pro citlivou a jemnou pokožku. Bez parabenů, bez ftalátů a fenoxyethanolu. Speciálně vyvinuté pro minimalizaci rizika alergických reakcí.

Šampon a koupelový gel pro dětskou koupel, který jemně čistí jejich jemnou pokožku a jemné vlasy a chrání je před vysoušením. Zanechává měkké, hedvábné a snadno rozčesatelné vlasy. Obsahuje výtažky z měsíčku a heřmánku z biologického zemědělství, které zklidňují pokožku, zatímco výrobek respektuje přirozené ph pokožky.

Tato krásná plyšová hračka v jemných barvách se svojí roztomilou tvářičkou rozbuší srdce vašeho děťátka. Tento plyšáček lze uchopit mnoha způsoby a tím podporuje rozvoj jemné i hrubé motoriky. Extra měkký materiál poskytuje pocit bezpečí a ochrany během prvních týdnů a měsíců. Ideální kamarád na hraní pro bláznivá dobrodružství, který zároveň uklidní děťátko v těžkých chrastítko uvnitř rozvoj hrubé a jemné motoriky díky četným možnostem uchopení: ruce, nohy, ocas, uši stimuluje hmat extra měkký materiál, příjemný na dotek Rozměr: 18 cm Složení: 100% polyester Možnost praní v pračce na 30°C Dovolte nám dát Vám pár tipů, jak co nejlépe budovat přátelství mezi Vaším miminkem a jeho nebo její Nattou plyšovou hračkou: Miminko se zvykne navázat na jednu konkrétní hračku. Tomu nemusíme rozumět, ale měli bychom to akceptovat. Po vyprání, mějte hračku pár nocí u sebe aby nasala vaši přirozenou vůni, která miminko následně uklidní a dá mu nebo její pocit bezpečí. Pořiďte si raději dvě stejné oblíbené Nattou hračky pro případ, že se Vám jedna ztratí. Tímto předejdete uplakaným očkám. Hračky sem tam střídejte aby Vaše malé necítilo žádný rozdíl. Vaše miminko bude chtít se svou oblíbenou Nattou hračkou usínat v postýlce. Jakmile usne, doporučujeme hračku z postýlky vyjmout, ale zároveň nechat ji nablízku. Takto miminko klidně usne a vzbudí se v lepší náladě. Nattou hračky budou doprovázet Vaše miminko v prvních měsících života. Dají vašemu dítěti potřebnou důvěru, pocit bezpečí a komfortu v klíčových okamžicích v raných fázích růstu a vývoje.

Tato krásná plyšová hračka v jemných barvách se svojí roztomilou tvářičkou rozbuší srdce vašeho děťátka. Tento plyšáček lze uchopit mnoha způsoby a tím podporuje rozvoj jemné i hrubé motoriky. Extra měkký materiál poskytuje pocit bezpečí a ochrany během prvních týdnů a měsíců. Ideální kamarád na hraní pro bláznivá dobrodružství, který zároveň uklidní děťátko v těžkých chrastítko uvnitř rozvoj hrubé a jemné motoriky díky četným možnostem uchopení: ruce, nohy, chobot, uši stimuluje hmat extra měkký materiál, příjemný na dotek Rozměr: 18 cm Složení: 100% polyester Možnost praní v pračce na 30°C Dovolte nám dát Vám pár tipů, jak co nejlépe budovat přátelství mezi Vaším miminkem a jeho nebo její Nattou plyšovou hračkou: Miminko se zvykne navázat na jednu konkrétní hračku. Tomu nemusíme rozumět, ale měli bychom to akceptovat. Po vyprání, mějte hračku pár nocí u sebe aby nasala vaši přirozenou vůni, která miminko následně uklidní a dá mu nebo její pocit bezpečí. Pořiďte si raději dvě stejné oblíbené Nattou hračky pro případ, že se Vám jedna ztratí. Tímto předejdete uplakaným očkám. Hračky sem tam střídejte aby Vaše malé necítilo žádný rozdíl. Vaše miminko bude chtít se svou oblíbenou Nattou hračkou usínat v postýlce. Jakmile usne, doporučujeme hračku z postýlky vyjmout, ale zároveň nechat ji nablízku. Takto miminko klidně usne a vzbudí se v lepší náladě. Nattou hračky budou doprovázet Vaše miminko v prvních měsících života. Dají vašemu dítěti potřebnou důvěru, pocit bezpečí a komfortu v klíčových okamžicích v raných fázích růstu a vývoje.

Silikonová hračka, kterou lze použít i jako kousátko, které děťátko seznamuje s rozmanitým světem barev a tvarů. Hračka rozvíjí představivost a motorické dovednosti dítěte. Myšlenkou této kolekce je stimulovat zvědavost dítěte a povzbudit jej k činnosti prostřednictvím hry. Umožňuje dítěti získávat nové dovednosti. Kolekce podněcuje ke smyslové a duševní činnosti. Hračka se skládá ze 3 samostatných částí, které lze navzájem spojovat a přesouvat. Tato činnost stimuluje mozek dítěte a rozvíjí jeho kognitivní schopnosti. Jednotlivé části hračky lze snadno spojovat do řetězu, vzbuzují zájem děťátka, soustřeďují jeho pozornost a učí jej prostorovému myšlení. Vlastnosti: Vyrobená z měkkého silikonu zklidňuje podrážděné dásně během prořezávání zoubků. Skládá se ze 3 částí, které se dají navzájem spojovat Korálky na jednotlivých kroužcích lze posouvat Stimuluje mozek a rozvíjí kognitivní schopnosti. Vzbuzuje zájem děťátka, soustřeďuje jeho pozornost a učí jej prostorovému myšlení. Snadno se čistí a je velmi lehká Vhodné pro děti od 3 měsíců Hračka splňuje bezpečnostní normy platné v Evropské unii. Materiál: 100% silicone Hmotnost: 0,12 kg Rozměry jednoho kroužku: 8 × 7 × 1 cm

Toto krásné oslí chrastítko se díky dlouhým končetinám a ušiskám dětem dobře drží. Je skvělý na mazlení a díky jemným a barevným texturám přispívá k dobrému kognitivnímu vývoji dítěte. Materiály použité v této hračce jsou přírodní a mají certifikaci Oeko-Tex®. Od příze až po hotový výrobek je navržen s ohledem na zdraví dítěte a planetu. Použité látky a komponenty neobsahují žádné škodlivé produkty.

Kachní chrastící kamarád. Roztomilá kachnička bude věrným společníkem na cestách i doma v pokojíčku. Věk od: 0+. Rozměr 32 cm.

Vynechte mrazivé kroužky na prořezávání zoubků a pomozte dětským dásním, aniž by jim omrzly ruce. Kousátko, které není příliš studené na držení, má držadlo, které dítě drží v teple, se dvěma oboustrannými, chladivými masážními strojky na dásně vyrobenými ze silikonu bez BPA. Každá ze čtyř stran je navržena s tvary a texturami pro potěšení dítěte z žvýkání a zároveň stimuluje dásně v přední a zadní části. NECHLADNÁ RUKOJEŤ: Bezpečná žvýkací silikonová rukojeť zůstává při pokojové teplotě, takže ručičky dítěte nejsou studené. Rukojeť je vhodná do myčky nádobí. MULTI-SIDED: Dvě oboustranné břitové destičky se čtyřmi různými tvary chladí všechny nové zuby. TEXTURA: Čtyři masážní textury stimulují přední a zadní dásně. BEZPEČNÉ K ŽVÝKÁNÍ: Vyrobeno z BPA-free + netoxického silikonu, takže malé děti mohou volně žvýkat. OBSAH: 1 silikonová rukojeť + 2 oboustranné vložky.

Dřevěná chrastící hračka pro malé děti od 1 roku. V plastové trubici jsou umístěné kytičky s otvory přes které propadávají malé kuličky. Tím se hezky cvičí jemná motorika rukou , pozornost a koncentarace. Věk dítěte : 12 měsíců + Rozměry hračky : 5 × 17 cm Velikost balení : 5,5 × 6,5 × 20 cm