Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Elektrická bruska s jednou rychlostí a celkem třemi otvory pro drápky různých velikostí je svým univerzálním designem vhodný pro všechny druhy zvířat. Šetrně a bezbolestně zkrátíte drápky vašeho mazlíčka na požadovanou velikost. Zařízení je dobíjecí pomocí USB kabelu.  Patpet N120 je elektrická bruska na drápky pro domácí mazlíčky s jednou rychlostí a bezpečným a odolným brouskem. Má 3 otvory různých velikostí k přizpůsobení velikosti zvířete. Díky brusce dokážete zkrátit drápky vašeho mazlíčka na požadovanou délku a vyhnete se tak bolestivým zákrokům při použití nůžek. Díky svému univerzálnímu designu je vhodný pro všechny druhy zvířat, hlavně pro psy. Navíc se snadno čistí a nedělá téměř hluk, aby domácí mazlíčky neděsil. Brusku na drápky jednoduše nabijete pomocí přiloženého USB kabelu. Po 2 hodinách plného nabití můžete nepřetržitě pracovat až 5 hodiny.
Hlavní funkce:

Vhodný pro všechny druhy zvířat
Snadné čištění, odnímatelné části
Materiál: ABS
Dobíjecí zařízení pomocí USB kabelu
3 otvory různých velikostí
Dlouhá výdrž baterie
Rychlost 6500 ot./min
Rozměry: 13 x 4 cm, váha: 95 gramů

 

Elektrická bruska se dvěma rychlostmi a celkem třemi otvory pro drápky různých velikostí je svým univerzálním designem vhodný pro všechny druhy zvířat. Šetrně a bezbolestně zkrátíte drápky vašeho mazlíčka na požadovanou velikost. Zařízení je dobíjecí pomocí USB kabelu. 
  Patpet N230 je elektrická bruska na drápky pro domácí mazlíčky se dvěma rychlostmi a bezpečným a odolným brouskem. Má 3 otvory různých velikostí k přizpůsobení velikosti zvířete. Díky brusce dokážete zkrátit drápky vašeho mazlíčka na požadovanou délku a vyhnete se tak bolestivým zákrokům při použití nůžek. Díky svému univerzálnímu designu je vhodný pro všechny druhy zvířat, hlavně pro psy. Navíc se snadno čistí a nedělá téměř hluk, aby domácí mazlíčky neděsil. Brusku na drápky jednoduše nabijete pomocí přiloženého USB kabelu. Po plném nabití můžete nepřetržitě pracovat až 3 hodiny.
Hlavní funkce:

Vhodný pro všechny druhy zvířat
Snadné čištění, odnímatelné části
Materiál: ABS
Dobíjecí zařízení pomocí USB kabelu
3 otvory různých velikostí
2 rychlosti
Rychlost od 3000 do 7000 ot./min.
Rozměry: 15 x 3 cm, váha: 86 gramů

 

První automatický čistit tlapek na světě, zajistí pohodlné čištění z těžko dostupných míst pomocí super měkkých ohebných štětinek. Dobíjecí zařízení s tichým a kvalitním motorem, odstraní nečistoty, prach, skvrny a bláto z tlapek vašeho psa. Praktické rozměry akorát pro psí tlapku, ultra jemný masážní kartáček a tvar proti rozlití vody. Udržujte tlapky svého psího mazlíčka čisté, než vstoupí do domu, zejména po procházce venku. Čistič tlapek Patpet je speciálně navržený kelímek se štětinami ze super měkkého silikonového kartáče, který automaticky odstraňuje nečistoty, skvrny a bláto z tlapky vašeho psa. Čistič tlapek je poháněn kvalitním tichým motorem, který je schopen dosáhnout rychlosti až 200 otáček za minutu, což zajistí hloubkové čištění tlapek i z těžko dostupných míst. Zařízení je dobíjecí pomocí USB kabelu, 4 hodiny nabíjení zajistí až 3 hodiny provozu.  
Rozměry: vrchní část měří 8 cm, spodní prostor 6 cm, délka štětinek 1,5 cm

Náhradní kotouč pro brusku na drápky Patpet N230 a Patpet N120.  Náhradní kotouč pro brusku na drápky Patpet N230 a Patpet N120. 

Náhradní kotouč pro brusku na drápky Patpet N230 a Patpet N120.  Náhradní kotouč pro brusku na drápky Patpet N230 a Patpet N120. 

Náhradní kotouč pro brusku na drápky Patpet N230 a Patpet N120.  Náhradní kotouč pro brusku na drápky Patpet N230 a Patpet N120. 

Stříhací strojek Eyenimal je dokonalou volbou pro to, aby váš mazlíček vypadal co nejlépe. Pohodlné uchopení s různými možnostmi délky nůžek Vám umožní být dokonale přesní. Keramické čepele zajišťují, profesionální úpravu a vzhled pro vaše čtyřnohé kamarády. Stříhací strojek je nabíjecí, jakmile je baterie téměř vybitá, upozorní Vás na to chytrá LED kontrolka.  Stříhací strojek Eyenimal je dokonalou volbou pro to, aby váš mazlíček vypadal co nejlépe. Pohodlné uchopení s různými možnostmi délky nůžek Vám umožní být dokonale přesní. Keramické čepele zajišťují, profesionální úpravu a vzhled pro vaše čtyřnohé kamarády. Stříhací strojek je nabíjecí, jakmile je baterie téměř vybitá, upozorní Vás na to chytrá LED kontrolka. Kromě toho střihací strojek Eyenimal poskytuje nenápadný tichý provoz a přehlednou LCD obrazovku pro snadné nastavení. 

Čepele z keramické a titanové oceli
Indikátor stavu baterie na LCD obrazovce
Systém chlazení baterie, aby se zabránilo přehřátí
Snadná výměna řezací hlavy
2 hřebeny ( 3/6 mm a 9/12 mm )
Dlouhá životnost baterie - 4 hodiny
Tichý střihací strojek

 

Dobíjecí stříhací strojek Petkit na domácí mazlíčky zařídí, aby vaši mazlíčci vypadali vždy dobře. V balení naleznete 2 nástavce, díky kterým přizpůsobíte délku zastřižení. Perfektní i pro odstraňování zacuchané a slepené srsti.
 
  Stříhací strojek se dodává s 3,2 cm nástavcem pro péči o srst mazlíčků a s nástavcem 1 cm, který je vhodný na malé oblasti jako je obličej, oči, uši, tlapky a kolem zadečku psů, koček a dalších zvířat. Stříhací strojek Petkit využívá nejnovější motor s vysokou rychlostí a nízkou hlučností, které je menší než 45 dB. Zařízení je vodotěsné a umožňuje ho opláchnout pod tekoucí vodou, což usnadňuje čištění. Nedoporučujeme úplné ponoření do vody. Zařízení pohání vysoce výkonná vestavěná Li-on baterie, která se dobíjí pomocí USB kabelu. Zařízení se nabíjí přibližně 5 hodin a v provozu vydrží 1,5 hodiny. Balení stříhací strojku obsahuje mazací olej, který udržuje nástavce a prodlužuje jejich životnost.
 

Nový, profesionální stříhací strojek pro domácí mazlíčky EYENIMAL je určen na úpravu srsti vašich domácích mazlíčků. Stříhací strojek je vhodný pro všechny typy srsti, má přesné a odolné čepele, ergonomický tvar spolu s nízkou hmotností usnadňuje držení a pohodlné používání. Tento šikovný a tichý pomocník má 2 úrovně rychlosti otáčení a je napájen ze sítě.  Tento výkonný stříhací strojek na střídavý proud kombinuje účinnost a robustnost a umožní vám snadno a bez stresu ostříhat vašeho domácího mazlíčka. Strojek funguje opravdu potichu, takže nevyděsí ani citlivější zvířata. Disponuje ergonomickým tvarem pro pohodlné používání. Společně se zastřihovačem obdržíte náhradní čepel, 4 samostatné nástavce prázdnou lahvičku a čistící kartáček. 

Pro všechny typy srsti
Přesné a odolné čepele
Chladící systém zabraňuje přehřátí
2 úrovně rychlosti otáčení: 2000 ot./min a 3200 ot./min
Délka nabíjecího kabelu: 3 m 
Tichý provoz strojku
Náhradní nástavce 4x
Čistící kartáček součástí balení
Ergonomický tvar pro pohodlné používání
Rozměry: 193 x 49 mm, hmotnost: 285 g

Ochranný gel na polštářky psích a kočičích tlapek. 100% přírodní aloe vera svým složením opravuje praskliny a rány. Objem 60 ml.  Ochranný gel na polštářky psích a kočičích tlapek. 100% přírodní aloe vera svým složením opravuje praskliny a rány.
Jak použít: Rozložte přípravek rovnoměrně na všechny polštářky tlapek psa. Zabraňte psovi olizovat nebo chodit po kobercích nebo pohovkách, dokud produkt zcela nezaschne (1-2 minuty). Pro lepší aplikaci se doporučuje psa položit. Během adaptačního období se doporučuje aplikovat přípravek každý den po dobu 10-15 dnů. V období nejvyšší aktivity aplikujte přípravek 2x až 3x týdně.