Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
4kusová sada upínacích gum, tzv. gumicuků (pavouk) MAGG GM0140Určeno k upevnění nákladů a zavazadel na střešním nosiči, v kufru auta apod. Špičky háků mají plastová zakončení proti poškrábání předmětu, za který jsou uchyceny.Délka: 1,4 metruPrůměr: 8 mmBarva: modrá

6kusová sada upínacích gum, tzv. gumicuků (pavouk) MAGG GM0180Určeno k upevnění nákladů a zavazadel na střešním nosiči, v kufru auta apod. Špičky háků mají plastová zakončení proti poškrábání předmětu, za který jsou uchyceny.Délka: 1,8 metruPrůměr: 11,5 mmBarva: modrá

Upínací pás s ráčnou ,,kurtna" 10tun o délce 8mPřípustná vázací síla při opásání - 10000 kg Přípustná vázací síla v tahu - 5000 kg Délka pásu - 7,5m Délka ráčny - 0,5m Šířka pásu - 75mm Max. prodloužení < 4% Barva pásu - oranžová Na každém pásu číslo atestu,datum výroby a další údajeSplňuje veškeré legislativou stanovené podmínky pro provoz a užívání na komunikacích v ČR a EU.

Jednodílný upínací pás (tzv. kurtna) s ráčnou pro upevnění nákladu při přepravě.Přípustná vázací síla při opásání - 1000 kg Přípustná vázací síla v tahu - 500 kg Délka pásu – 10 m Šířka pásu – 25 mm Max. prodloužení < 4% Barva pásu - oranžová Na každém pásu je uvedeno číslo atestu, datum výroby a další údaje.Splňuje veškeré legislativou stanovené podmínky pro provoz a užívání na komunikacích v ČR a EU.Nezbytné vybavení pro autodopravce, řemeslníky apod.

Pás upínací 1T/4m s ráčnou - jednodílný, "kurtna"Pás upínací ,,kurtny" 1T/4m s ráčnou - jednodílný (bez háků pouze na provlečení)Přípustná vázací síla při opásání - 1000 kg Přípustná vázací síla v tahu - 500 kg Délka pásu - 4m Šířka pásu - 25mm Max. prodloužení < 4% Barva pásu - oranžová Na každém pásu číslo atestu,datum výroby a další údajeSplňuje veškeré legislativou stanovené podmínky pro provoz a užívání na komunikacích v ČR a EU.

Přípustná vázací síla při opásání - 5000 kg Přípustná vázací síla v tahu - 2500 kg Délka pásu - 10mŠířka pásu - 50mm Max. prodloužení < 4% Barva pásu - oranžová Na každém pásu číslo atestu,datum výroby a další údajeSplňuje veškeré legislativou stanovené podmínky pro provoz a užívání na komunikacích v ČR a EU.

Přípustná vázací síla při opásání - 5000 kg Přípustná vázací síla v tahu - 2500 kg Délka pásu - 8mŠířka pásu - 50mm Max. prodloužení < 4% Barva pásu - oranžová Na každém pásu číslo atestu,datum výroby a další údajeSplňuje veškeré legislativou stanovené podmínky pro provoz a užívání na komunikacích v ČR a EU.Obrázek je ilustrační, aktuální vzhled produktu se může mírně lišit.

Pás upínací 1,5T/8m s ráčnou "kurtna"Přípustné zatížení při opásání - 1500 kg Přípustné zatížení v přímém tahu - 750 kg Délka pásu - 7,5m Délka ráčny - 0,5m Šířka pásu - 25mm Max. prodloužení < 4% Barva pásu - oranžová Na každém pásu číslo atestu,datum výroby a další údajeSplňuje veškeré legislativou stanovené podmínky pro provoz a užívání na komunikacích v ČR a EU.

Autolano (pás) na tahání nepojízdných vozidel, tažná síla 3000 kg, délka 400 cm, oranžová barva – GEKO G02390Určeno pro vlečení nepojízdných a vyprošťování zapadlých aut až do 3tunové hmotnosti (osobní, dodávková, SUV apod.). Na každém konci je hák vybaven bezpečnostní západkou – lano se snadno uchytí ke vlečnému bodu na autech a nehrozí, že z něj sklouzne.Díky ostře oranžové barvě je lano mezi vozidly dobře vidět, čímž přispívá k bezpečnosti.Vhodné jako součást povinné výbavy vozu.Upozornění: smí se používat pouze k vlečení vozidel, která nemají poškozené brzdy! Technické parametry:- tažná síla: 3 tuny- délka: 4 metry- zakončení: háky

Autolano (pás) na vlečení nepojízdných vozidel, velká tažná síla 5000 kg, délka 750 cm, oranžová barva – GEKO G02392Určeno pro vlečení nepojízdných a vyprošťování zapadlých aut až do 5tunové hmotnosti (osobní, dodávková, SUV, off-road, menší nákladní apod.). Na každém konci je hák vybavený bezpečnostní západkou – lano se snadno uchytí ke vlečnému bodu na autě a nehrozí, že se z něj vysmekne.Díky ostře oranžové barvě je lano mezi vozidly dobře vidět, čímž přispívá k bezpečnosti provozu.Vhodné jako součást povinné výbavy.Upozornění: smí se používat pouze k vlečení vozidel, která nemají poškozené brzdy! Technické parametry:- tažná síla: 5 tun- délka: 7,5 metru- zakončení: háky