Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Zátěžový tester je praktický přístroj s dvoubarevnou analogovou stupnicí pro zkoušení baterií 12 V používaných v osobních, dodávkových automobilech a lehkých nákladních vozidlech. Umožňuje zjistit, v jakém stavu je testovaná baterie a také jak pracuje nabíjecí souprava vozidla. Přístroj je navíc vybaven analogovým ampérmetrem.Technické parametry:testovací napětí 12,0 V, max.zatěžovací proud 0-500 A, rozměry 105x60x255 mm, hmotnost 3,5 kg, zkušební kabely 1 m.

Digitální zkoušečka na olověné 12 V autobaterie (150-1400 CCA), zátěž až 100 A – QUATROS QS32134Tester zatížení umožňuje rychlé a snadné měření kondice a opotřebení 12V autobaterií zátěžovým testem, a lze s jeho pomocí otestovat i startér a dobíjecí soustavu.
 
Zátěžový test akumulátoru trvá 10 sekund a je řízen automaticky – stačí spustit a po 10 sekundách se na displeji zobrazí výsledek. Zamezí se tím poškození baterie příliš dlouhou zátěží.
 
Výsledek testu přístroj zobrazí rozsvícením diody: zelenou (baterie v dobrém stavu), oranžovou (např. nedobitá baterie) a červenou (poškozený nebo zcela vybitý akumulátor).
 
Po skončení práce lze svěrky přicvaknout přímo na tělo zkoušečky. Tester má praktické madlo pro přenášení.
 
Technické parametry:- provozní teplota: 0 až 40 °C- doba trvání testu: 10 s- proud: 100 A- pro diagnostiku autobaterií (12 V)- pro testování baterií se studeným startovacím proudem 150-1400 CCA

Zátěžová zkoušečka startovacích autobaterií, pro napětí 6-12 V, zátěž 100 A, analogová – GYS TBP100
Jednoduchý, velmi rychlý a přesný bateriový tester se čtyřbarevnou stupnicí určený pro zkoušení baterií 6-12 V s kyselinovým elektrolitem. Rozsah měření od 20 do 100 Ah. Měření je možné provádět i na odpojené baterii.
 
Testerem je možno měřit i dobíjecí okruh (alternátor). Během 5-10 vteřin analyzuje nabití autobaterie, okamžitý (reálný) startovací proud a stav dobití autobaterie.
 
Obsahuje ochranu proti přepólování. Měření lze provádět v rozsahu teplot od 0 do 50 °C. Napájení je přímo z měřené autobaterie.
 
Technické parametry:- zátěž až 100 A- pro olověné baterie 6-12 V do 100 Ah- lze použít také jako voltmetr do 16 V- rozměry: 160 × 18 × 300 mm

Zátěžový analogový tester/zkoušečka pro autobaterie, tzv. "zátěžák" značky Geko G80028
Umožňuje jednoduchou a rychlou kontrolu nabití akumulátoru. Určen pro olověné baterie. Napětí: 6/12 V Zkušební proud: 100 A Rozsah měření CCA (počáteční proud u studeného motoru): 200-1000 Rozsah napětí: 0-16 V

Zátěžová zkoušečka akumulátorů – měřič stavu baterií 6-12 V a max. 120 Ah, ručičkový – JONNESWAY AR020014
Přípravek je určen pro snadné a rychlé zjištění stavu baterie ve vozidle. Pomocí krokosvorek (tzv. krokodýlků) se připojí na póly baterie, ručička na barevně rozlišeném displeji následně zobrazí její nabití. Podle výsledků je pak možné určit, co se s akumulátorem má stát dále.
Ideální pro autoservis, ale i řidiče, který se o svoje auto stará sám.
 
Možnosti měření akumulátoru:
- odolnost při zatížení
- stav nabití
- spotřeba proudu startéru (měření se provádí při vypnutém motoru)
- zátěžový test s běžícím motorem

Měřič na kontrolu kvality elektrolytu v autobaterii, s nasávacím balónkem – APA
Používá se ke snadnému a rychlému určení stavu kyselinového elektrolytu v akumulátoru. Kapalina se pod tlakem nasaje do hustoměru, na jehož stupnici se pak zobrazí výsledek.
Ideální zejména v zimních měsících – dokáže včas odhalit horší baterii a tím předejít problémům při startování.
Přístroj se snadno čistí.

Zkoušečka – tester stavu autobaterie (akumulátoru) a funkčnosti dobíjení, s krokosvorkami, indikace LED diodami – BGS technic 2189
Přístroj pro snadnou a rychlou kontrolu 12V baterií a nabíjecího systému (alternátoru) auta. Připojuje se pomocí tzv. krokosvorek.
 
Výsledek testu baterie se zobrazuje pomocí 3 LED diod:
- červená: baterie je vybitá nebo vadná
- žlutá: nabití baterie je v pořádku
- zelená: nabití baterie je velmi dobré
 
Výsledek testu alternátoru ukazují 3 přídavné LED diody:
- zelená: dobíjení je v pořádku
- žlutá: dobíjení je v pořádku (maximální nabíjecí napětí)
- červená: dobíjení není v pořádku (může dojít k následnému poškození baterie a dalších částí systému)

Zátěžový analogový tester/zkoušečka pro autobaterie, tzv. "zátěžák" – Quatros QS32135
Pro jednoduchou a rychlou kontrolu nabití akumulátoru.
Umožňuje rychle změřit napětí při zátěži, takže si můžete ověřit stav baterie.
 
Technické parametry:
- napětí 6-12 V
- zátěž: 50 A pro 6V baterie, 100 A pro 12 V baterie
- proud při studeném startu: 1000 CCA (počáteční proud u studeného motoru)

Tester baterií s LCD displejem, 12-24 V, 3-200 Ah - SATRA S-LBA1224.
Praktická digitální tester baterií s LCD displejem určený pro testování autobaterií a jiných 12-24 V baterií.
Lze jej použít k testování olověných, vápenatých, gelových, vodních, AGM a EFB baterií (nelze použít pro lithiové baterie).
Umožňuje zvolit testovací program podle normy typu baterie CCA a provést přesný test v souladu s normami SAE, DIN, IEC, EN, CA a JIS.
Na displeji se zobrazí hodnota CCA baterie, procento stavu baterie, procento stavu nabití, napětí V, vnitřní odpor ? atd.
Vhodný pro testování baterií v automobilech, motocyklech, sekačkách na trávu, terénních vozidlech, zemědělských traktorech, bagrech, motorových člunech atd.
Technické parametry:
·         Rozsah testu: 3-200 Ah
·         Zkušební normy: SAE, DIN, IEC, EN, CA, JIS
·         Rozsah měření napětí: 8-30 V DC
·         Materiál pouzdra: ABS plast
·         Displej: LCD, 2,7 palce (1 palec = 2,54 cm)
·         Délka kabelu: 650 mm
·         Skladovací teplota: -20 °C až +70 °C
·         Provozní teplota: -20 °C až +60 °C
·         Rozměry: 150x90x35 mm
·         Hmotnost: 325 g

Infračervený digitální teploměr, -50 °C až +380 °C, přesnost měření +/- 1,5 °C, podsvícený displej, napájení 9 V baterie - SOLIGHT TE47.Bezdotykový digitální teploměr s laserovým zaměřovačem umožňuje měření teploty bez nutnosti přímého styku s měřeným předmětem. Teploměr je určen pro technické účely jako např. měření teploty materiálu.Teploměr je vybaven podsvíceným displejem pro lepší přehlednost, přepínáním mezi teplotní stupnicí °C/°F, pamětí posledního měření nebo indikací vybité baterie. Přístroj disponuje automatickým vypnutím po 8 s bez aktivity, které napomáhá delší výdrži baterie.Upozornění: Teploměr není vhodný pro měření teploty lidského těla.Technické parametry:• Rozsah měřených teplot: -50 až +380 °C• Přesnost měření: +/- 1,5 °C• Zobrazení teploty s rozlišením: 0,1 °C• Pracovní teplota: 0 °C – 50 °C• Vlnové spektrum: 8-14 µm• Optický poměr: 12:1• Doba potřebná k měření: 500 ms• Napájení: 9 V baterie (součástí balení)