Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Tažné lano na vlečení nepojízdných vozidel, tažná síla 3500 kg, délka 430 cm, s atestem, ostře žlutá barva.Určeno pro tahání a vyprošťování osobních, dodávkových, SUV a podobných vozidel. Snadné upevňování na tažné body pomocí ocelových háků. Polopružná konstrukce snižuje trhání při rozjíždění a vlečení.Atest 8 SD 2373Díky výrazně žluté barvě je mezi vozidly dobře vidět.Vhodné jako součást povinné výbavy vozu.Upozornění: smí se používat pouze k vlečení vozidel, která nemají poškozené brzdy! Technické parametry:- tažná síla: 3,5 tuny- délka: 4,3 m- zakončení: háky

Autolékárnička s obsahem podle novelizace k 1. lednu 2011, v praktickém kortexinovém obalu.Také v souladu s novelou 341/2014.Nezbytná součást povinné výbavy auta! Obsah:- 3x obvaz hotový s 1 polštářkem (šíře nejméně 8 cm, savost nejméně 800 g/m2)- 3x obvaz hotový se 2 polštářky (šíře nejméně 8 cm, savost nejméně 800 g/m2)- 2x šátek trojcípý z (netkaného) textilu (délka stran nejméně 960 x 1360 x 960 mm)- 1x náplast hladká, cívka 2,5 cm x 5 m (minimální lepivost 7N/25 mm)- 6x náplast s polštářkem 8 cm x 4 cm (minimální lepivost 2,5N/cm)- 1x obinadlo škrticí pryžové 60 x 1250 mm- 1x rouška plastová 20 x 20 cm (tloušťka 0,05 mm)- 1x rukavice pryžové (latexové) chirurgické, v obalu- 1x nůžky se sklonem v antikorozní úpravě se zaoblenými hroty, délka nejméně 14 cm- 1x isotermická fólie (rozměr nejméně 200 x 140 cm)

Přírodní jeleniceRozměr: 30 x 45 cmUrčena na vysoušení autokarosérií po umytí – po oschnutí nezůstávají na laku stopy vody (kapky).

Plastové rožky pro ochrannu rohu a hran při kurtnování nákladu o velikosti 210 x 160 mm z velmi odolného plastu - zesílenýPSC019,Délka - 210mm,Délka - 160mm,Šířka - 150mm,Šířka pásu - 65mm,Vyrobeno v EU, zesílená konstrukce.

Vysoce kvalitní plochý stěrač se sadou adaptérů pro většinu ramének typu hak, s čepem a ploché.Univerzální a snadná montáž odpovídá 99% modelů autVynikající kvalita čištění oken v širokém rozsahu teplotZvýšená životnost peraNezanechává nečistoty a šmouhy na oknech po vyčištěníDobrá přilnavost na skle po celé délce pracovní plochyVelikost stěrače: 45cm (18")

Hustilka – pumpička na dofukování kol, míčů atd., nožní pohon, ručičkový manometr, se sadou husticích adaptérů – Hoteche HT770101Kompaktní a jednoduchá pumpa pro huštění pneumatik na autě, motorce či jízdním kole, pro nafukování bazénů, matrací, balónů apod. Díky pedálu není třeba se při práci ohýbat, hadice je vybavena standardní koncovkou s pojistkou na autoventilek. Tlak lze sledovat na přehledném manometru.Malé rozměry umožňují snadné skladování (např. v kufru auta jako součást nouzové výbavy).V balení jsou dodávány adaptéry pro huštění míčů (jehlový), matrací atd.

Autolano na vlečení a vyprošťování vozidel, tažná síla 2000 kg, pružné – délka 150-400 cm, v průhledné tašce – Hoteche HT670002Tažné lano určené pro auta do hmotnosti 2 tuny (osobní, menší dodávky apod.). Snadno se upevňuje pomocí háků s bezpečnostními pojistkami, které zabraňují nechtěnému uvolnění. Pružná konstrukce umožňuje plynulé rozjíždění a tažení (podstatně snížené trhnutí), čímž snižuje namáhání tažných míst a dalších částí karosérie. Uprostřed je červený výstražný praporek.Dodáváno v praktické brašně na zip – snadné uložení do kufru auta.Vhodné jako součást povinné výbavy.Upozornění: smí se používat pouze k vlečení vozidel, která nemají poškozené brzdy! Technické parametry:- tažná síla: 2 tuny- délka: 1,5-4 metry- zakončení: háky

Pistolová nálevka na elektrolyt/destilovanou vodu pro autobaterii, s vypouštěcím ventilem – ASTA A-MK239APraktická pomůcka určená pro snadné, rychlé a bezpečné plnění elektrolytu do akumulátorů. Díky speciálně tvarovanému konci se hodí pro malé plnicí otvory, díky průhledné hlavě s ventilem lze regulovat množství.Vybaveno přípojkou „samcem“ pro zasunutí do nádoby, hadice apod.

Kulatá panoramatická zrcátka na vnější zpětná zrcátka, průměr 55 mm, sada 2 kusy – COMPASS 05233Speciální druh vypouklých zrcátek pro zmenšení tzv. mrtvého bodu ve vnějších zpětných zrcátkách automobilů, motorek atd.Jednoduchá instalace nalepením.

Polštářek na pohlcování vlhkosti v interiérech, 150 gramů, opakovaně použitelný – SIXTOL DRY CAR MINI SX4041Určeno pro čistá/průhledná okna a suchý interiér. Polštářek pohlcuje nežádoucí vlhkost ze vzduchu, díky čemuž chrání interiér vozu nebo domácnosti, oblečení a další věci před plísněmi, zpomaluje korozi kovu způsobenou vlivem vysoké vlhkosti a zároveň slouží jako vzhledný doplněk.Polštářek DRY CAR MINI obsahuje 150 g vysoušecích kuliček ze Silikagelu, které ze vzduchu pojmou přibližně 50 ml vody a uchovají ji v sobě. Jakmile je dosaženo maximální kapacity polštářku, dojde ke zbarvení modrého indikačního puntíku do růžova a polštářek je potřeba před dalším použitím vysušit. Polštářek lze za pouhých 30 minut snadno vysušit v kuchyňské troubě nastavené maximálně na 70 – 80 °C a poté je opět připraven k použití.Kromě odstranění vlhkosti v autě je polštářek vhodný také do karavanu nebo domácnosti, zejména do skříní s oblečením, kuchyně, dětského pokoje, koupelny, skladovacích prostor a dalších míst, kde dochází k tvorbě nežádoucí vlhkosti. Hlavní výhody:- pohlcuje nežádoucí vlhkost ze vzduchu- pojme přibližně 50 ml vody- lze ho vysušit za pouhých 30 minut a opakovaně použít- je vybaven praktickým poutkem na zavěšení- díky univerzální šedé barvě se polštářek hodí pro muže i pro ženy- žádné napájení- funkční životnost až 2 roky Technické parametry:- rozměry: 10,5 x 16 x 3 cm- hmotnost: 150 g- materiál: vnější povlak z mikrovlákna 80 % polyester a 20 % polyamid, vnitřní povlak z netkané textilie, náplň polštářku z kuliček Silikagelu