Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Star Tron Enzyme Fuel Treatment je multifunkční palivové aditivum, které využívá jedinečnou technologii enzymů, umožňující motorem snadno startovat a plynule běžet, i když používají palivo míchané s ethanolem nebo byly v nečinnosti po dobu několika měsíců. Star Tron® rozkládá nadbytečnou vodu a kal do submikronové velikosti, což umožňuje jejich bezpečné spalování během běžného provozu motoru. Zvyšuje úsporu paliva tím, že vyčistí celý systém distribuce paliva, čehož výsledkem je úplnější a plynulejší spalování, maximální výkon, snížení emisí a spolehlivý provoz. Stabilizuje palivo až na dva roky, čímž zabrání tvorbě usazenin a jiných tuhých látek, které ucpávají karburátory a vstřikovače paliva. Star Tron pomůže "omladit" staré palivo. Může se používat ve všech motorech, vozidlech, automobilech, nákladních automobilech, motocyklech, terénních vozidlech, sněhových skútrech, malých motorech, vnějších energetických zařízeních. Počáteční dávkování: 30 ml na každých 30 l paliva. Další dávkování: 30 ml na každých 60 litrů paliva.
Země původu : USA
Objem : 946 ml
Typ paliva : Diesel

Zvýhodněný set s příslušenstvím je navržen tak, aby všechny výrobky tvořily spolu dokonalou harmonii. Koupí setu zároveň ušetříš, protože je levnější než jednotlivé produkty samostatně. Hlavní obrázek setu je ilustrační.
Set : Ano
Typ paliva : Benzín
Země původu : USA

Adaptér na proplachování všech motorů Mercury a Mercruiser Bravo.
Země původu : Itálie

Speciální mazivo pro mořské prostředí, těsní a chrání proti korozi. Odolává dlouhodobé vysoké zátěži při zachování si ochranných vlastností.
Země původu : Švédsko

Revoluční enzymový přídavek do paliva zajímavější než-li běžné aditivum. Zlepšuje spalování paliva, snižuje emise, čistí palivový systém od karbonových úsad, zamezuje kondenzaci vody a přebytečnou vodu rozkládá na mikročástice. Předchází oxidaci paliva, snižuje spotřebu a stabilizuje naftu po dobu až dvou let. Zabraňuje škodlivým předzápalům směsi a až o 90 % snižuje karcinogenní „kouření“ naftových motorů. Ředí se 1:4000. 237 ml stačí na 1000 l nafty.
Typ paliva : Diesel
Objem : 473 ml
Země původu : USA

Enzymová přísada do benzinu je revoluční přídavek do paliva. Nepatří mezi běžná aditiva. Zlepšuje spalování paliva, snižuje emise, čistí palivový systém od karbonových úsad, zamezuje kondenzaci vody a přebytečnou vodu rozkládá na mikročástice. Předchází oxidaci paliva, snižuje spotřebu paliva a stabilizuje benzín po dobu jednoho roku. Chrání benzín před chladným počasím, odstraňuje vlhkost. Ředí se 1:2000. 30 ml ošetří 95 l benzínu. Objem: 473 ml.


Objem : 473 ml
Země původu : USA
Typ paliva : Benzín

Aditivum - stabilizátor paliva udržující palivo čerstvé až po dobu jednoho roku. Zabraňuje korozi palivového systému, tvorbě nečistot v palivu a jejich usazování v palivových potrubích, nádržích, karburátorech a injektor. Udržuje injektory a karburátory namazané. Obsah láhve - 355 ml na 227 litrů paliva.
Země původu : USA
Objem : 355 ml
Typ paliva : Benzín

Talamex Anti-Freeze 5L 683 CZK  7% 
Nemrznoucí směs Talamex pro systémy pitné i užitkové vody a okruhy
chlazení motorů. Vhodná na proplachování před zazimováním - spolehlivě
chrání před poškozením mrazem. Max. teplotní rozsah 90°C, min. teplotní rozsah -50°C. Objem: 5 l.
Země původu : Nizozemsko

Aditivum maximalizující výkon motoru s palivem všech kvalitativních stupňů. Snižuje tvorbu koroze, shluků a glazurovaný usazenin a kromě toho předejdete fázové separaci úzce spjaté s palivy s příměsí etanolu, vyhnete se problémům s vlhkostí a korozí úzce spjatou s palivy bez obsahu etanolu, z palivových potrubí, nádrží, karburátorů, vstřikovačů, sacích ventilů a svíček odstraníte vytvořené glazurovaný usazeniny a shluky, uchováte palivo mezi dotankování v čerstvém stavu. Objem: 355 ml.
Země původu : USA
Typ paliva : Benzín
Objem : 355 ml

Přípravek na čištění motoru a palivového systému. Rychle a důkladně odstraní uhlíkové usazeniny z karburátorů a vstřikovačů, sacích ventilů, svíček, dna pístů a hlavic válců, zabraňuje klepání motoru a zasekávání pístů, prodlužuje životnost svíček. Objem: 355 ml.
Objem : 355 ml
Země původu : USA
Typ paliva : Benzín