Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Zvýhodněný set s příslušenstvím je navržen tak, aby všechny výrobky tvořily spolu dokonalou harmonii. Koupí setu zároveň ušetříš, protože je levnější než jednotlivé produkty samostatně. Hlavní obrázek setu je ilustrační.
Set: Ano
Země původu: USA
Typ paliva: Benzín

Enzymová přísada do benzinu je revoluční přídavek do paliva. Nepatří mezi běžná aditiva. Zlepšuje spalování paliva, snižuje emise, čistí palivový systém od karbonových úsad, zamezuje kondenzaci vody a přebytečnou vodu rozkládá na mikročástice. Předchází oxidaci paliva, snižuje spotřebu paliva a stabilizuje benzín po dobu jednoho roku. Chrání benzín před chladným počasím, odstraňuje vlhkost. Ředí se 1:2000. 30 ml ošetří 95 l benzínu. Objem: 473 ml.


Objem: 473 ml
Typ paliva: Benzín
Země původu: USA

Star Tron Enzyme Fuel Treatment je multifunkční palivové aditivum, které využívá jedinečnou technologii enzymů, umožňující motorem snadno startovat a plynule běžet, i když používají palivo míchané s ethanolem nebo byly v nečinnosti po dobu několika měsíců. Star Tron® rozkládá nadbytečnou vodu a kal do submikronové velikosti, což umožňuje jejich bezpečné spalování během běžného provozu motoru. Zvyšuje úsporu paliva tím, že vyčistí celý systém distribuce paliva, čehož výsledkem je úplnější a plynulejší spalování, maximální výkon, snížení emisí a spolehlivý provoz. Stabilizuje palivo až na dva roky, čímž zabrání tvorbě usazenin a jiných tuhých látek, které ucpávají karburátory a vstřikovače paliva. Star Tron pomůže "omladit" staré palivo. Může se používat ve všech motorech, vozidlech, automobilech, nákladních automobilech, motocyklech, terénních vozidlech, sněhových skútrech, malých motorech, vnějších energetických zařízeních. Počáteční dávkování: 30 ml na každých 30 l paliva. Další dávkování: 30 ml na každých 60 litrů paliva.
Země původu: USA
Typ paliva: Diesel
Objem: 946 ml

Speciální mazivo pro mořské prostředí, těsní a chrání proti korozi. Odolává dlouhodobé vysoké zátěži při zachování si ochranných vlastností.
Země původu: Švédsko

Mazivo určené pro použití při vysokých teplotách a vysokém zatížení vytvořené na bázi kalcium sulfonátu NLGI 2, splňující požadavky GC-LB s vynikající ochranou proti korozi 100% kompatibilní s mazivy na bázi lithia, nahrazuje Mercury Engine Coupler Grease 92-802869A1. Použití: systémy řízení / kabelové vazby, lanka řízení, plynové, řadící lanka - kabely a vazby, drážkování hnacího hřídele, kloubová ložiska, U-klouby, závěsné systémy, podvozek, kulový kloub, kotoučové brzdy a ABS systémy, ložiska kol přívěsů. Balení: 3 x 85 g
Země původu: USA

Špičkový konzervační přípravek pro ochranu motorů, převodovek a dalších částí motoru před korozí. Přípravek je vhodný i při skladování motorů. Obsah: 312g.
Země původu: Belgie

Univerzální vazelína s teflonem. Vysoce kvalitní víceúčelové mazivo, odolávající extrémnímu tření při všech mořských aktivitách mimořádně voděodolné. Obsahuje Teflon® pro snížení tření a opotřebení. Použití: řídicí systémy, kabelové vazby, kabely a propojení, dálkové ovládání, hnací hřídele, otočné čepy, drážky hřídelí hnacích hran, mechanismy a trubky naklápěcího zámku, závěsové kolíky, ložiska kol.
Země původu: Čína

Mazivo určené pro vysoké teploty a pro aplikace s vysokým zatížením na bázi kalcium sulfonátu NLGI 2 splňuje požadavky GC-LB, je vynikající ochranou proti korozi, 100% kompatibilní s mazivy na bázi lithia, nahrazuje: Mercury Engine Coupler Grease 92-802869A1. Určený pro systémy řízení/kabelové vazby, lanka řízení, plynové, řadící lanka - kabely a vazby, drážkování hnacího hřídele, kloubová ložiska, U-klouby, závěsné systémy, kulové klouby, kotoučové brzdy a ABS aplikace, ložiska kol přívěsů. Balení: 227 g.
Země původu: USA

Zvýhodněný set s příslušenstvím je navržen tak, aby všechny výrobky tvořily spolu dokonalou harmonii. Koupí setu zároveň ušetříš, protože je levnější než jednotlivé produkty samostatně. Hlavní obrázek setu je ilustrační.
Země původu: Belgie
Set: Ano