Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Esenciální olej pro použití do aroma difuzérů (zvlhčovačů vzduchu), s vůní cedrového dřeva, lahvička 10 ml – SALOOSJe antiseptické, vhodné při rýmě, bronchitidě, posiluje dýchání, uklidňuje a harmonizuje psychiku, působí jako repelent.Nepoužívat v těhotenství.Technické parametry:Obsah: 10ml Původ: Indie

Esenciální olej pro použití do aroma difuzérů (zvlhčovačů vzduchu), s vůní vánoční atmosféry, lahvička 10 ml – SALOOSSpeciální olej připomínající vánoční pohodu.Technické parametry:Obsah: 10 ml

Náhradní vatové tyčinky pro aroma difuzéry, 74 x 7 mm, sada 10 ks – SIXTOL SX4101Použití jako příslušenství či náhradní díl pro difuzéry Sixtol Ball, ale i další modely (tyčinku lze zastříhnout).

Náhradní vatové tyčinky pro aroma difuzéry, 92 x 7 mm, sada 10 ks – SIXTOL SX4100Použití jako příslušenství či náhradní díl pro difuzéry Sixtol Flower, ale i další modely (tyčinku lze zastříhnout).

Vůně do auta – osvěžovač vzduchu v pytlíku Fresh BAG CherryPříjemné a moderní vonítko s příjemnou vůní třešní. Sáček obsahuje malé kuličky napuštěné směsí přírodních a syntetických vonných látek, které se uvolňují postupně. Sáček tak vydrží vonět dlouho a příjemně. Použité velmi kvalitní parfémy jsou vyrobené ve Francii.Určeno pro zavěšení do prostoru. Ideální nejen pro auto, ale i do domácnosti.

Vůně do auta – osvěžovač vzduchu pro zavěšení Prestige Sweet VanillaModerní vonítko s tradičně oblíbeným aroma vanilky v atraktivním designu.Vyrobeno s pomocí nanotechnologií – parfém se odpařuje pomaleji a rovnoměrněji. Díky tomu vydrží vás vůz vonět příjemněji a déle, než s klasickým „stromečkem“.

Esenciální olej pro použití do aroma difuzérů (zvlhčovačů vzduchu), s vůní finské směsi, lahvička 10 ml – SALOOSPříjemná vůně vytvářející pohodovou atmosféru.Technické parametry:Obsah: 10 ml

Esenciální olej pro použití do aroma difuzérů (zvlhčovačů vzduchu), s vůní pro děti, lahvička 10 ml – SALOOSPříjemná vůně vytvářející pohodovou atmosféru.Technické parametry:Obsah: 10 ml

Esenciální olej pro použití do aroma difuzérů (zvlhčovačů vzduchu), lahvička 10 ml – SALOOSRůzné vůně – vyberte si, jakou chcete!Kvalitní oleje pro vytvoření pohodové atmosféry v domácnosti, kanceláři, ale i autě. Stačí smíchat s vodou a nakapat do aroma difuzéru.

Esenciální olej pro použití do aroma difuzérů (zvlhčovačů vzduchu), větší lahvička 50 ml – SALOOSRůzné vůně – vyberte si, jakou chcete!Kvalitní oleje pro vytvoření pohodové atmosféry v domácnosti, kanceláři, ale i autě. Stačí smíchat s vodou a nakapat do aroma difuzéru.Velká lahvička – olej vám vydrží déle!