Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Mr&Mrs Fragrance Niki Black Orchid Vůně do auta Naplnitelný 1 ks

Mr&Mrs Fragrance Niki Fresh Air Vůně do auta Naplnitelný 1 ks

Náhradní čepel pro nože určené k vyřezávání autoskel s ušlechtilou ocelí a o délce čepele 25mm od výrobce ProGlass

Náhradní čepel pro nože určené k vyřezávání autoskel ProGlass UW-738.

Čepel pro nože k vyřezávání autoskel z nerezové oceli o délce nože 25mm - ProGlassProGlass náhradní nerezová ocel nože s vynikajícím poměrem cena-výkon

Vyřezávací struna pro vyřezání lepených autoskel čtyřhranná o velikosti 0,6x0,6 mm a délce 22 m na plastové cívce.Pevnost v tahu: 70 kg (686 N)

Vyřezávací struna pro vyřezání lepených autoskel ProGlass VKD-44Čtyřhranný profil o velikosti 0,6 x 0,6 mmDélka 44 m, na plastové cívce.Pevnost v tahu: 70 kg (686 N)

Vyřezávací struna pro vyřezání lepených autoskel ProGlass SD-22Kulatý profil průměru 0,80 mmDélka 22 m, na plastové cívce.Pevnost v tahu: 110 kg (1078 N)

4-dílna souprava na vyřezávání lepených skel1x řezací drát ProGlass, 22 m 2ks rukojeti, madla na řezací drát / strunu pro vyřezávání lepených autoskel 1x Jehla na protažení řezacího drátu

Gel na odstraňování hmyzu extra silný, pro sklo i karosérii, lahvička 0,5 litru s rozprašovačem – Cartechnic 40 27289 00619 2Gelový odstraňovač hmyzu z oken, laku, chromu a plastových dílů automobilu. Rychle a spolehlivě rozpouští všechny hmyzí zbytky a další hrubé nečistoty. Díky gelové konzistenci dobře přilne na povrchu a nesteče, snadno se dávkuje pomocí rozprašovače s ruční pumpičkou. Má příjemnou citrusovou vůni.Snadné použití: Přípravek rovnoměrně nastříkejte na znečištěné díly. V případě nutnosti rozetřete houbou a nechte působit cca 2 minuty. Dbejte na to, aby gel nezaschnul. Nakonec vše omyjte velkým množstvím vody.Upozornění:U starých nebo naopak zcela nově lakovaných povrchů nejdříve zkontrolujte kompatibilitu!Přípravek nepoužívejte na přímém slunci a nenanášejte jej na rozpálený povrch!