Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
  Xenonové výbojky Philips Vision D2S poskytují o 200 % více světla s 50% úsporou energie oproti běžné halogenové autožárovce, což mimo jiné přináší i úsporu pohonných hmot. Xenony jsou plně homologované pro provoz na veřejných komunikacích v zemích EU. Xenonové žárovky D2S se používají především pro dálková a potkávací světla. Vysoce kvalitní xenony Philips nesou OE pečeť kvality originálního příslušenství. Výbojky vyzařují studené bílé teplo s teplotou chromatičnosti 4600 K. Doba svícení přesahuje 3000 hodin. Xenonové žárovky mají patici P32d-2, jejich výkon dosahuje 35 W a napětí 85 V. Podívejte se na další xenonové výbojky v našem sortimentu. Vybírat můžete i z LED žárovek do aut, halogenových autožárovek, i klasických autožárovek. O firmě Philips Světoznámá společnost Philips & Co. byla založena v roce 1891 v nizozemském Eindhovenu s cílem uspokojit rostoucí poptávku po žárovkách, která nastala v důsledku komercionalizace elektřiny. V současnosti nabízí Philips široké spektrum vysoce kvalitních produktů z oblasti elektroniky a elektrotechniky. V našem sortimentu naleznete například LED žárovky Philips, halogenové žárovky, svítilny, zářivky, ale i stropní a nástěnná svítidla, podhledová svítidla či kuchyňské zářivky a osvětlení. Prohlédněte si náš kompletní sortiment od firmy Philips.

Víte o tom, že určité úsporné žárovky ve skutečnosti poskytují více světla? Halogenová žárovky LongLife EcoVision, nejekologičtější autožárovky na světě, je ideální žárovkou pro bezpečnější a pohodovou jízdu. Zatímco spotřebitelé chápou výhody žárovky s delší životností znamenající méně odpadu a méně starostí s výměnou žárovek, chtějí, aby to nebylo na úkor bezpečnosti a aby žárovka: vydržela déle poskytovala více světla snižovala náklady na spotřebu Autožárovka LLECO je tedy řešení navržené přímo pro spotřebitele. Čtyřnásobná životnost, více světla, méně emisí CO2.

LED autožárovky Philips X-tremeVision využijete v interiéru vozidla nebo jako signální autožárovky pro provoz mimo veřejné komunikace. Oceníte především jejich vysokou svítivost – poskytují totiž až 5krát více světla než běžné LED žárovky do auta. Výhodou je i zvýšená životnost a odolnost vůči vysokým teplotám a vibracím. Optimální termální design nabízí maximální chlazení LED světla pro mimořádně dlouhou dobu provozu. LED autožárovka vyzařuje intenzivní neutrální bílé světlo s teplotou chromatičnosti 4000 K, a perfektně tak osvítí interiér. Jedná se o světelný zdroj s paticí SV8,5-8, označením normy (ECE) C5W a 120° rozptýlení světla. Výkon žárovky je 1 W a napěti 12 V. Porovnejte produkt s dalšími autožárovkami C5W. Podívejte se také na další LED žárovky do aut, halogenové autožárovky, xenonové výbojky i klasické autožárovky. O firmě Philips Světoznámá společnost Philips & Co. byla založena v roce 1891 v nizozemském Eindhovenu s cílem uspokojit rostoucí poptávku po žárovkách, která nastala v důsledku komercionalizace elektřiny. V současnosti nabízí Philips široké spektrum vysoce kvalitních produktů z oblasti elektroniky a elektrotechniky. V našem sortimentu naleznete například LED žárovky Philips, halogenové žárovky, svítilny, zářivky, ale i stropní a nástěnná svítidla, podhledová svítidla či kuchyňské zářivky a osvětlení. Prohlédněte si náš kompletní sortiment od firmy Philips.

Autožárovka H4 od Philips nabízí prémiovou kvalitu pro to nejlepší osvětlení vašeho vozu. Jezděte až 100 000 km bez výměny žárovek. Optimalizované vlákno pro snížení poruchovosti žárovky, zajišťuje vysokou záruku životnosti. Doporučujeme výměnu v párech pro zajištění uvedené životnosti. Použití kvalitních materiálů. UV křemíkovésklo, které je tvrdší a odolnější oproti klasickému sklu, zaručuje vysokou odolnost vůči teplotám a eliminuje riziko prasknutí žárovky. Odolnost vůči teplotním šokům. Např. když se na horkou žárovku dostane voda (při průjezdu po vodě, ...). Nejlepší životnost ve své třídě pro delší potěšení z jízdy uvítá každý řidič.     Porovnejte produkt s dalšími autožárovkami H4. Podívejte se také na kompletní sortiment Autožárovek.

Motožárovka Philips X-treme Vision Moto H7 je nejlepší volbou, pokud sháníte žárovku s maximálním závodním výkonem. Dokonalé osvětlení je důležité pro vaši bezpečnost. Obvykle světlo dosahuje 75-100 m před vás. Se žárovkou X-tremeVision uvidíte až o 45 m dále, což vám dává cenný čas při vyhodnocování situaci před vámi.  Halogenová motožárovka vyzařuje jasné bílé světlo, které vám přinese příjemnější zážitek z jízdy a větší pohodlí. Nabízí navíc o 100 % více světla než standardní motožárovky. Žárovka H7 má výkon 55 W, napětí 12 V a patici PX26d. Projděte si i další autožárovky H7 na našem e-shopu. Náš sortiment obsahuje kromě halogenových autožárovek také klasické vláknové žárovky do auta a úspornější xenony a LED autožárovky. Kromě homologovaných žárovek od firmy Philips vybírejte také z ověřených autožárovek od firmy Osram. O firmě Philips Světoznámá společnost Philips & Co. byla založena v roce 1891 v nizozemském Eindhovenu s cílem uspokojit rostoucí poptávku po žárovkách, která nastala v důsledku komercionalizace elektřiny. V současnosti nabízí Philips široké spektrum vysoce kvalitních produktů z oblasti elektroniky a elektrotechniky. V našem sortimentu naleznete například LED žárovky Philips, halogenové žárovky, svítilny, zářivky, ale i stropní a nástěnná svítidla, podhledová svítidla či kuchyňské zářivky a osvětlení. Prohlédněte si náš kompletní sortiment od firmy Philips.

Xenony Philips Vision D1S představují ideální řešení pro výměnu staré, již nefunkční autožárovky. Nabízejí speciální technologii, díky které přizpůsobí barvu svého světla druhé, dosud funkční žárovce. Xenonové výbojky navíc poskytují o 200 % více světla s 50% úsporou energie a delší životností oproti běžné halogenové autožárovce. Tato žárovka od Philips je vybavena technologií Xenon HID (High Intensity Discharge neboli vysoce intenzivní svítivost) a její intenzivní bílé světlo (4200 K) je srovnatelné s denním světlem. Xenonové automobilové osvětlení vám pomůže rychleji rozpoznávat překážky i dopravní značky a lépe se koncentrovat na silnici. Žárovky D1S se používají pro dálková a potkávací světla. Výbojka Philips Xenon Vision má patici PK32d-2, výkon 35 W a napětí 85 V. Životnost přesahuje 2500 hodin. Prohlédněte si všechny xenonové výbojky v našem sortimentu. Vybírat můžete i z LED žárovek do aut, halogenových autožárovek, i klasických autožárovek. O firmě Philips Světoznámá společnost Philips & Co. byla založena v roce 1891 v nizozemském Eindhovenu s cílem uspokojit rostoucí poptávku po žárovkách, která nastala v důsledku komercionalizace elektřiny. V současnosti nabízí Philips široké spektrum vysoce kvalitních produktů z oblasti elektroniky a elektrotechniky. V našem sortimentu naleznete například LED žárovky Philips, halogenové žárovky, svítilny, zářivky, ale i stropní a nástěnná svítidla, podhledová svítidla či kuchyňské zářivky a osvětlení. Prohlédněte si náš kompletní sortiment od firmy Philips.

Autožárovka H4 pro potkávací a jednoduchá světla z řady Osram Night Breaker Silver vyniká dobrým poměrem ceny, výkonu a životnosti. Oproti běžným autožárovkám disponuje delším a jasnějším světleným kuželem. Díky tomu uvidíte při řízení dále a rychleji zareagujete na nečekané situace. Vaše cesta autem tak bude bezpečnější. Autožárovka H4 Osram Night Breaker Silver poskytuje až 130 metrů dlouhý kužel světla a až o 100 % více jasu než běžné žárovky H4. Výkon homologovaných autožárovek s paticí P43t a dvěma spirálami je 55/60 W a napětí 12 V. Podívejte se na další žárovky do auta H4 nebo halogenové autožárovky H7, které se používají jako potkávací, dálková a mlhová světla. Projděte si také další halogenové autožárovky v našem sortimentu. Vybírat můžete i z klasických vláknových autožárovek či úspornějších LED žárovek do aut a xenonových výbojek. O společnosti Osram Osram je nadnárodní společnost sídlící v německém Mnichově, která je druhou největší společností na světě vyrábějící osvětlovací techniku. Název Osram je odvozen od názvu prvků osmium a wolfram, které se v době založení firmy na začátku 20. století nejčastěji používaly k výrobě světelných vláken. V roce 2016 došlo k rozdělení společnosti a část, která se zabývá osvětlením pro domácnosti, byla přejmenována na Ledvance. Výrobky nicméně stále nesou logo Osram. Pokud hledáte kvalitní LED žárovky nebo trubice, nebudete zklamáni. Osram vyrábí také svítilny a halogenové žárovky. V sortimentu naleznete i kvalitní autožárovky nebo výbojky. Prohlédněte si kompletní sortiment našich produktů od společnosti Osram.

Interiérová LED autožárovka poskytuje intenzivní neutrální bílé světlo a je ideálním osvětlením do vnitřku automobilu. Díky dlouhé životnosti, která v průměru dosahuje 12 let, se jedná o velmi úsporný světelný zdroj. Optimální termální design nabízí maximální chlazení LED světla pro mimořádně dlouhou dobu provozu. Oceníte také odolností vůči teplotám až do 105°C, nárazům a vibracím. LED autožárovka Philips X-tremeVision má patici SV8,5-8 a označením normy (ECE) C5W. Vyzařuje neutrální bílé světlo s teplotou chromatičnosti 4000 K a nadstandardně vysokou svítivostí – poskytují totiž až 5krát více světla než běžné LED žárovky do auta. Jedná se o světelný zdroj s 120° rozptýlení světla, výkonem 0,8 W a napětím, 12 V. Podívejte se na další LED žárovky do aut, halogenové autožárovky, xenonové výbojky i klasické autožárovky. Porovnejte produkt s dalšími autožárovkami C5W. O firmě Philips Světoznámá společnost Philips & Co. byla založena v roce 1891 v nizozemském Eindhovenu s cílem uspokojit rostoucí poptávku po žárovkách, která nastala v důsledku komercionalizace elektřiny. V současnosti nabízí Philips široké spektrum vysoce kvalitních produktů z oblasti elektroniky a elektrotechniky. V našem sortimentu naleznete například LED žárovky Philips, halogenové žárovky, svítilny, zářivky, ale i stropní a nástěnná svítidla, podhledová svítidla či kuchyňské zářivky a osvětlení. Prohlédněte si náš kompletní sortiment od firmy Philips.

Žárovky, zářivky, LED > Autožárovky

Autožárovky Philips LED W5W Ultinon Pro6000 SI 11961WU60X2 W2,1x9,5d 12V set 2ks                                                        LED-T10 W5W     Počet žárovek: 2     napětí 12V,  barva 4000K, neutrální bílá