Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Balení po 4 kusech, dobře viditelné i za soumraku, pro halovou i venkovní hru.. Míček na badminton Spartan Neon ve speciálním balení po 4 kusech. Základní nylonové míče s korkovou hlavou jsou určeny pro začínající a mírně pokročilé hráče, pro halovou i venkovní hru. Technický popis:


velmi kvalitní letové vlastnosti
dobře viditelné i za soumraku
4 kusů v balení
barva: bílá
materiál: nylon, plast, korek

Sada 10 kusů míčků, vysoká viditelnost pro halovou ale i venkovní hru.. Badmintonové míčky Spartan Seagull jsou vyrobené z odolného nylonu, který je zároveň lehký a dává tak míčku výborné letové vlastnosti. Badmintonové míčky z nylonu ve speciálním balení o čtyřech kusech. Jsou určeny pro halovou i venkovní hru.Technický popis:


sada 10 kusů míčků Spartan
vysoká viditelnost pro halovou ale i venkovní hru
velmi kvalitní letové vlastnosti
klobouček z přírodní gumy
vhodné pro hru v hale i venku
poznámka: barevné označení míčku se může lišit, obrázek je ilustrační

Raketa na badminton s isometrickou hlavou, rám hliník/graphite, thermoobal.. Badmintonová raketa SPARTAN Bosa je raketa splňující požadavky pro rekreační účely. Kvalitní hliníko-graphitový rám zajišťuje dobré herní vlastnosti a isometrická hlava pak rovnoměrně rozkládá pnutí v hlavě rakety. K raketě je dodáván thermoobal, který chrání raketu při jejím uskladnění.Technický popis:


isometrická hlava
thermoobal na celou raketu
složení: hliník/graphite
hmotnost: 130 g
výplet: FIBRE TOUCH 0,75 mm
určeno pro amatérské a rekreační účely

Raketa na badminton s isometrickou hlavou, rám hliník/graphite, thermoobal.. Badmintonová raketa SPARTAN Bosa je raketa splňující požadavky pro rekreační účely. Kvalitní hliníko-graphitový rám zajišťuje dobré herní vlastnosti a isometrická hlava pak rovnoměrně rozkládá pnutí v hlavě rakety. K raketě je dodáván thermoobal, který chrání raketu při jejím uskladnění.Technický popis:


isometrická hlava
thermoobal na celou raketu
složení: hliník/graphite
hmotnost: 130 g
výplet: FIBRE TOUCH 0,75 mm
určeno pro amatérské a rekreační účely

Isometrická hlava, kvalitní hliníko-grafitový rám, pro rekreační a amatérské hraní.. Badmintonová raketa SPARTAN JIVE je raketa určená pro rekreační a amatérské hraní. Isometrická hlava a kvalitní hliníko-grafitový rám jsou zárukou kvalitního herního požitku. K raketě je dodáván thermoobal chránící raketu během uskladnění.Technický popis:


isometrická hlava
složení: hliník-grafit
hmotnost: 115 g
výplet: FIBRE TOUCH 0,75 mm
thermoobal na celou raketu
určeno pro rekreační využití

Ideální pro hru v hale i venku, sada obsahuje 4 rakety, 2 míčky, síť, stojan.. Badmintonová sada Spartan Garden je kvalitní sada. Je vhodná na rekreační hru na zahradě, ale i na občasné hraní v hale. Rakety vynikají především výbornou ovladatelností, přesným vyvážením, kvalitním výpletem a nízkou hmotností. Díky těmto vlastnostem se stala badmintonová sada Spartan Garden vyhledávaným a oblíbeným kompletem pro letní období.Technický popis:


vhodná pro hru venku i v hale
odolná i při silnějších úderech
výborná ovladatelnost
přesné vyvážení
kvalitní výplet
složení: hliník/ocel
rozměr: 6x0,5 m
hmotnost balení: 0,4 kg
sada obsahuje: 4 rakety, 2 míčky, síť, stojan, obal
poznámka: Foto je ilustrační, barevné provedení se může lišit.

Nils NRZ262 410 CZK  -19% 
Badmintonová sada NILS NRZ262 obsahuje vše potřebné pro téměř okamžité zahájení hry. V praktickém obalu s popruhem přes rameno naleznete 2 rakety, 2 teleskopické sloupky, síť, napínací šňůry s kolíky a 3 letky. Rakety mají ocelovo-hliníkovou konstrukci, která výrazně zlepšuje stabilitu a trvanlivost rakety a také snižuje hmotnost rakety, takže hra je dynamičtější a méně únavná.
Specifikace:

Raketa:Materiál hlavy: hliníkMateriál dříku : ocelVýplet: 8 – 9kg (18-20 lbs.)
Šířka rukojeti: G1
Síť:Materiál: nylonRozměry: 600 x 60 cm
Letka:Materiál základny: EVAMateriál košíku: kachní peří

Velikost gripu: L1

Babolat Satelite Gravity 2392 CZK  -4% 
Sníte o větší manévrovatelnosti?
Prohlédněte si řadu Satelite Gravity, nejlehčí rakety Babolat.

Hrajte s lehkostí a získejte cenné vteřiny. Hmotnost lehká jako peří vám poskytuje optimální manévrovatelnost. Větší jednoduchost hry.

Satelite Gravity 74 je nejlehčí raketa Babolat. Kombinace lehkého designu hlavy a střední flexibility je ideální pro defenzivní hráče. Připravte se na extrémní manévrovatelnost a velkou přesnost.
BENEFITY
MANÉVROVATELNOST

Užijte si větší flexibilitu pohybu s touto ultralehkou raketou.

ODPOVĚDNOST

Získejte cenné vteřiny během rally. Hmotnost lehká jako peří a štíhlejší T-kloub zvyšují aerodynamiku rakety, což znamená, že můžete zvýšit svou rychlost.

KOMFORT

Jelikož víme, že rally mohou být náročné, usnadníme vám hru. Tato raketa byla speciálně navržena pro defenzivní hráče, kteří hledají optimální manévrovatelnost a lepší komfort během hry.

ULTRA NÍZKÁ HMOTNOST

Získejte rychlost a manévrovatelnost při každém svém pohybu. Ultra lehká technologie vám dává větší flexibilitu.

SLIM T

Technologie Slim T poskytuje dokonalé spojení mezi rámem a shaftem. T-kloub je navržen výhradně pro zlepšení aerodynamiky rakety. Vychutnejte si optimalizovanou manévrovatelnost.

Velikost gripu: L4

Nils NT0300 1382 CZK  -6% 
Sada se síťí pro tenis, badminton a volejbal NILS NT0300 je ideální komplet pro vyplnění volného času s dětmi. Sada obsahuje výškově nastavitelnou síť s plastovou konstrukcí, míč na volejbal s pumpičkou, dvě plastové rakety a pěnový míček na tenis, dvě plastové letky a dvě rakety na bedminton.Výškově nastavitelná síť má rozměry 45 x 300 cm a je vyrobena z polypropylenu, konstrukce je z plastových sloupků, které se spojují pomocí objímek. Složené sloupky se zasouvají do plastových "cihliček", které se před hrou naplní vodou. Součástí sítě jsou dva provázky, pomocí kterých se konstrukce napne a připevní k podkladu pomocí plastových kolíků.
Výška sítě je nastavitelná do tří úrovní:

206 centimetrů pro volejbal
156 centimetrů pro badminton
77 centimetrů pro tenis

Barva podle výrobce: Modrá
Barva podle výrobce: Červená
Barva podle výrobce: Bílá
Barva: Modrá
Barva: Červená
Barva: Bílá
Země původu: Čína
Pohlaví: Pánské
Pohlaví: Dámské
Set: Ano
Materiál: Polypropylen
Materiál: Ocel
Materiál: Plast

Badmintovová raketa WISH Fusiontec 973 je určena pro středně pokročilé hráče. Hliník-grafitová konstrukce výrazně zlepšuje stabilitu,trvanlivost rakety a větší kontrolu úderů a jejich přesnost zaručuje technologie ISODYNAMIC. Složení použitých materiálů má také vliv na lehkost a pružnost rakety, která má přímý vliv na kvalitu a komfort hry. Balení obsahuje černo-modrou raketu a nylonový obal přes rameno.
Technologie:
Isodynamic - termín definuje charakteristický tvar hlavy rakety, díky kterému je ideální oblast pro trefení košíčku o 32% větší než u běžné rakety s ovalnou hlavou. Isodynamic tak usnadňuje hru začátečníkům.
Specifikace:
Materiál: hliník + grafitDélka : 66,5 cmVáha: 85 - 95 gSíla výpletu : 8 - 9 kgŠířka růčky: G3Obal: nylon, popruh přes rameno
Barva: Modrá
Barva: Černá
Země původu: Čína
Velikost gripu: G3
Délka: 66,5 cm
Materiál: Hliník
Materiál: Graphite
Počet v balení (ks): 1
Hmotnost: 85 g
Barva podle výrobce: Blue/Black