Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Nyní ještě kratší než dříve: pouze 1,70 metru. Ideální pro vertikální jigging: krátké, citlivé a lehké. Obsahuje nanokarbonový blank 30TC, pěnové gripy 70 EVA, očka SeaGuide a originální sedlo navijáku Fuji.

Prvotní myšlenkou při vývoji řady prutů STALX bylo přinést do našeho sortimentu kvalitní dvoudílný kaprařský prut, jehož transportní rozměry budou zredukovány na minimum. Záměrem tedy bylo spojit všechny výhody a vlastnosti dvoudílného prutu s výhodami minimálních transportních rozměrů přibližujících se teleskopům. Právě toto spojení jsme přetavili do řady prutů Delphin STALX. Jedná se o nekonvenční řešení, jehož podstata spočívá ve spodním dílu, který je navržen tak, aby jeho část byla zasouvatelná, resp. teleskopická. Díky asymetrickému dělení jednotlivých dílů ušetříte ve složeném stavu prutu desítky centimetrů, což při transportu rozhodně oceníte. K tomu všemu takové provedení nijak negativně neovlivňuje vlastnosti a chování blanku během lovu! Prut je postaven na extra štíhlém 24T blanku, který si díky svým technickým parametrům bez problémů poradí se zdoláváním i velkých ryb a 3,25lbs verze příjemně překvapí i svými nahazovacími schopnostmi. Tak jako u více prutů z dílny značky Delphin, i v tomto případě byla aplikována technologie PowerWrap, která zaručuje výrazné zlepšení mechanických vlastností blanku, což se v praxi projeví mnohem vyšší odolností a delší životností produktu. PowerWrap představuje dodatečné vinutí karbonu kolem blanku prutu, kterého si všimnete již při prvním kontaktu s prutem. Hlavním úkolem této technologie je podstatné zvýšení pevnosti, ale také vytváří velmi zajímavý vizuální prvek. Vinutí se nachází také na minimalistické FullShrink rukojeti, což vytváří protiskluzový povrch a usnadňuje manipulaci s prutem. Díky provedení a rozměrům rukojeti je tento prut ideální i pro použití ve člunu či na těžko dostupných, zarostlých místech. STALX disponuje osvědčenými SIC očky, které se vyznačují svojí odolností a skvěle vedou vlasec bez zbytečného tření či odporu. Naviják upevníte do spolehlivého DPS sedla. Pokud tedy patříte mezi kapraře, kteří upřednostňují minimální transportní rozměry, ale zároveň požadují vysoký standard a vlastnosti dvoudílných prutů, tak Delphin STALX je řešením, které splní vaše představy. Technické parametry: Model: 270 cm / 2,75lbs Počet dílů: 2 (spodní díl je teleskopický) Počet oček: 6 Transportní délka: 111 cm Hmotnost: 215 g Rukojeť: FullShrink Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 51 cm Velikost naváděcího očka: #40 Model: 300 cm / 3 lbs Počet dílů: 2 (spodní díl je teleskopický) Počet oček: 7 Transportní délka: 125 cm Hmotnost: 275 g Rukojeť: FullShrink Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 51 cm Velikost naváděcího očka: #40 Model: 300 cm / 3,25 lbs Počet dílů: 2 (spodní díl je teleskopický) Počet oček: 7 Transportní délka: 125 cm Hmotnost: 285 g Rukojeť: FullShrink Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 51 cm Velikost naváděcího očka: #40
Počet dílů : 2
Transportní délka : 300 cm
Počet oček : 7
Rukojeť : Fullshrink
Délka (m) : 3.0
Hmotnost : 275 g
Délka : 3 m
Série : STALX
Vrhací zátěž : 3,0 lb
Navrženo v : Slovensko
Druh prutu : Kaprové
Transportní délka (cm) : 300.0
Varianta : Prut
Počet dílů : 2 díly
Země původu : Čína

Hydrus RS nabízí šetrný kompromis kvality a aktraktivní ceny s ohledem na vysoce kvalitní materiály, jež jsou použity v jednotlivých konstrukčních částech. V samotném štíhlém blanku je použit odolný S.H.M.R carbon, který svou specifickou strukturou dodává blanku pevnost a zároveň lehkost. Osazení jednotlivých S-SiC oček je zpevněno prstencovou lamelou a jejich vnitřní keramické vyztužení je chrání proti mechanickému poškození. Celá tato modelová řada tak nabízí kvalitově nadstandartní pruty v návaznosti na jejich pořizovací cenu.

Uhlíkové blanky v kombinaci s očky a sedlem navijáku z nerezové oceli s odolností vůči slané vodě se postarají o to, že zaregistrujete každý záběr, a díky silné páteři budete mít dostatek síly na zdolání i těch největších ryb, jako je treska, mořský mník nebo dokonce halibut!
Specifikace:

Pruty odolné vůči slané vodě
Citlivý uhlíkový blank
Očka odolná vůči slané vodě
Rukojeť z EVA materiálu s vysokou hustotou

Špička je velmi citlivá, takže vám neunikne žádný záběr, ale páteř prutu vám pomůže dobře zaseknout háček a bez problémů zdolat i větší rybu. Díky komponentům odolným vůči slané vodě je tento prut také velmi odolný, takže pokud hledáte cenově velmi dostupný, ale přesto opravdu dobře vypadající prut s krátkou transportní délkou, Tanager SW Palangrotte je tou pravou volbou.
Specifikace:

Prut odolný vůči slané vodě
Citlivý uhlíkový blank
Očka odolná vůči slané vodě
Rukojeť z EVA materiálu s vysokou hustotou
Velmi krátká transportní délka

Dam Bič Intenze Pole Top Kit 3 2,3 m

Rychlý, velmi lehký a nesmírně originální přívlačový prut, který má X předpokladů stát se oblíbeným prvkem vaší výbavy.
Jeho jedinečnost spočívá zejména v rukojeti, která je celá z kombinace dvou vypracování korku, což se rozhodne v kategorii ULTRALIGHT prutů jen tak nevidí. Prvním je masivní korek, který slouží pro vysoce komfortní držení, druhým je štíhlý korek, který překrývá méně exponovaná místa rukojeti. To jistě vykouzlí úsměv na tváři všem příznivcům takového provedení.
Samotný uhlíkový blank je velmi štíhlý, lehký a rychlý. Jeho charakter jej předurčuje k lovu s drobnými nástrahami jako jigy, smáčky, plandavkami a podobně. Můžete se spolehnout, že po celou dobu lovu budete v dokonalém kontaktu s nástrahou a pocítíte každý zájem zubatých predátorů.
Kvalitní sedlo navijáku osazené v ergonomicky tvarované rukojeti, lehká očka, či nádherné ozdobné vinutí oranžovou nití jsou další X-faktory, které předurčují tento prut k tomu, abyste ho už více nechtěli pustit z ruky.
Technické parametry:
Model: 183 cm / 2 - 8 g /

Počet dílů: 2
Průměr blanku nad rukojetí: 6,5 mm
Počet oček: 8 (seaguide)
Transportní délka: 94,5 cm
Hmotnost: 88 g
Rukoväť: Dělená, dva typy korku (korek, ThinCORK)
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 28 cm

Model: 213 cm / 2 - 8 g /

Počet dílů: 2
Průměr blanku nad rukojetí: 7,0 mm
Počet oček: 9 (seaguide)
Transportní délka: 108,5 cm
Hmotnost: 98 g
Rukojeť: Dělená, dva typy korku (korek, ThinCORK)
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 31 cm

Model: 228 cm / 2 - 8 g /

Počet dílů: 2
Průměr blanku nad rukojetí: 8,0 mm
Počet oček: 9 (seaguide)
Transportní délka: 115,5 cm
Hmotnost: 108 g
Rukojeť: Dělená, dva typy korku (korek, ThinCORK)
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 34 cm

Model: 244 cm / 2 - 8 g /

Počet dílů: 2
Průměr blanku nad rukojetí: 9,0 mm
Počet oček: 9 (seaguide)
Transportní délka: 124,5 cm
Hmotnost: 118 g
Rukojeť: Dělená, dva typy korku (korek, ThinCORK)
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 37 cm

Počet dílů : 2
Hmotnost : 108 g
Počet oček : 9
Počet dílů : 2 díly
Rukojeť : CORK
Délka : 2,28 m
Délka (m) : 2.28
Navrženo v : Slovensko
Transportní délka : 115,5 cm
Varianta : Prut
Druh prutu : Přívlačové
Série : Code X
Transportní délka (cm) : 115.5
Vrhací zátěž : 2 - 8 g
Specifikace materiálu : Uhlíkové vlákno
Země původu : Čína
Rukojeť : ThinCork

Candátový speciál! Štíhlý, rychlý a tuhý prut, který s vámi bude oddaně prohledávat útočiště candátů. Při stavbě tohoto prutu jsme použili netradiční sedlo navijáku, které si vás však okamžitě získá nebývalým komfortem. Blank je postaven z 30T uhlíku a po celé délce je osazen vysoce kvalitními očky značky Seaguide ve zlaté edici, které se výborně hodí k matnému černému designu s tyrkysovými detaily. Délka 210 cm je přímo ideální do člunu. Delphin Zander si bezvadně rozumí se širokým spektrem nástrah, ale prut si nejvíce užijete při lovu s jigy a gumovými umělými nástrahami!
Transportní délka (cm) : 110.0
Hmotnost : 135 g
Navrženo v : Slovensko
Druh prutu : Přívlačové
Délka (m) : 44928
Počet dílů : 2 díly
Vrhací zátěž : 3 - 21 g
Rukojeť : EVA Split Grip/Rubber
Země původu : Čína
Varianta : Prut
Počet dílů : 2
Počet oček : 9
Specifikace materiálu : Uhlíkové vlákno 30T
Délka : 2,1 m
Transportní délka : 110 cm
Série : Zandera

Řada prutů ZOMBIE je navržena speciálně pro nadšence lovu dravých ryb na mrtvou nebo živou rybku. ZOMBIE je postaven na kvalitním blanku z 24T uhlíku, díky čemuž je prut dostatečně rychlý a zvládne zásek i u těch nejtvrdších rybích tlam. Štíhlý blank společně s nízkou hmotností dopřejí komfort při celodenním lovu, ale zároveň jsou dostatečně silné a bez problémů zdolají kapitální úlovky. I přes rychlejší akci prutu, má stále výborné parabolické vlastnosti, což oceníte zejména při zdolávání a extrémně rychlých výpadech dravců. Na spodním dílu od rukojeti po naváděcí očko prutu je aplikována PowerWrap technologie. Jde o dodatečné vinutí karbonu kolem prutu, kterým je dosaženo značného zvýšení pevnosti a odolnosti vůči přetížení, což v praxi znamená mnohem vyšší životnost a snížení náchylnosti k mechanickému poškození. Prut je osazen kvalitními očky se SiC výplní. Naváděcí očko ve velikosti #30 zamezí zamotání vlasce během náhozů. Velikosti oček mají záměrně větší vnitřní průměry, aby nedocházelo k rychlému zamrzání, jelikož sezóna dravců vrcholí v zimních měsících. Také jsou tato očka velmi odolná a díky tomu se nemusíte obávat poškození vlascem nebo šňůrou. Plná rukojeť vyrobená z EVA pěny je na dotek velmi příjemná, což oceníte hlavně při chladných dnech. Rukojeť je také vybavena třemi zářezy, do kterých si jednoduše můžete pevněji uchytit prut pomocí držáku prutu s gumičkou. Při lovu ze břehu zajistí dostatečné délky hodů, a tak už nic nebude stát v cestě mezi vámi a dravci ukrytými v hlubinách vod. Technické parametry: Model: 300 cm / 80 g Počet dílů: 2 Průměr blanku nad rukojetí: 11,8 mm Počet oček: 6 Transportní délka: 155 cm Hmotnost: 254 g Rukojeť: EVA pěna Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 54 cm Velikost naváděcího očka: 30 mm Model: 360 cm / 80 g Počet dílů: 2 Průměr blanku nad rukojetí: 12,5 mm Počet oček: 6 Transportní délka: 187 cm Hmotnost: 290 g Rukojeť: EVA pěna Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 57 cm Velikost naváděcího očka: 24,4 mm
Druh prutu : Přívlačové
Rukojeť : EVA Full Grip
Délka : 3,0 m
Hmotnost : 254 g
Vrhací zátěž : 80 g
Země původu : Čína
Počet dílů : 2
Délka (m) : 3.6
Série : ZOMBIE
Transportní délka (cm) : 155.0
Transportní délka : 155 cm
Navrženo v : Slovensko
Počet dílů : 2 díly
Varianta : Prut
Počet oček : 6

Rychlý, velmi lehký a nesmírně originální přívlačový prut, který má X předpokladů stát se oblíbeným prvkem vaší výbavy.
Jeho jedinečnost spočívá zejména v rukojeti, která je celá z kombinace dvou vypracování korku, což se rozhodne v kategorii ULTRALIGHT prutů jen tak nevidí. Prvním je masivní korek, který slouží pro vysoce komfortní držení, druhým je štíhlý korek, který překrývá méně exponovaná místa rukojeti. To jistě vykouzlí úsměv na tváři všem příznivcům takového provedení.
Samotný uhlíkový blank je velmi štíhlý, lehký a rychlý. Jeho charakter jej předurčuje k lovu s drobnými nástrahami jako jigy, smáčky, plandavkami a podobně. Můžete se spolehnout, že po celou dobu lovu budete v dokonalém kontaktu s nástrahou a pocítíte každý zájem zubatých predátorů.
Kvalitní sedlo navijáku osazené v ergonomicky tvarované rukojeti, lehká očka, či nádherné ozdobné vinutí oranžovou nití jsou další X-faktory, které předurčují tento prut k tomu, abyste ho už více nechtěli pustit z ruky.
Technické parametry:
Model: 183 cm / 2 - 8 g /

Počet dílů: 2
Průměr blanku nad rukojetí: 6,5 mm
Počet oček: 8 (seaguide)
Transportní délka: 94,5 cm
Hmotnost: 88 g
Rukoväť: Dělená, dva typy korku (korek, ThinCORK)
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 28 cm

Model: 213 cm / 2 - 8 g /

Počet dílů: 2
Průměr blanku nad rukojetí: 7,0 mm
Počet oček: 9 (seaguide)
Transportní délka: 108,5 cm
Hmotnost: 98 g
Rukojeť: Dělená, dva typy korku (korek, ThinCORK)
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 31 cm

Model: 228 cm / 2 - 8 g /

Počet dílů: 2
Průměr blanku nad rukojetí: 8,0 mm
Počet oček: 9 (seaguide)
Transportní délka: 115,5 cm
Hmotnost: 108 g
Rukojeť: Dělená, dva typy korku (korek, ThinCORK)
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 34 cm

Model: 244 cm / 2 - 8 g /

Počet dílů: 2
Průměr blanku nad rukojetí: 9,0 mm
Počet oček: 9 (seaguide)
Transportní délka: 124,5 cm
Hmotnost: 118 g
Rukojeť: Dělená, dva typy korku (korek, ThinCORK)
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 37 cm

Druh prutu : Přívlačové
Varianta : Prut
Vrhací zátěž : 2 - 8 g
Navrženo v : Slovensko
Rukojeť : CORK
Transportní délka (cm) : 94.5
Délka : 1,83 m
Specifikace materiálu : Uhlíkové vlákno
Rukojeť : ThinCork
Počet dílů : 2 díly
Délka (m) : 1.83
Země původu : Čína
Počet dílů : 2
Hmotnost : 88 g
Série : Code X
Transportní délka : 94,5 cm
Počet oček : 8