Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Zarážky SM-SH12 s možností natočení tretry v pedálu na úrovni 2°. Zarážky jsou vhodné pro všechny pedály typu SPD-SL, od základního modelu PDR540 až po DURA-ACE. Jsou určeny pro cyklisty, kteří začínají s pedálovým nášlapným systémem. Zarážky jsou dodávány s upínacími prvky do tretry. Disponují pevným upnutím špičky a možnost natočení má jen pata. Pro lepší viditelnost a rozpoznání jsou modré barvy.
Typ produktu : Kufry
Materiál : Plast
Hmotnost (g) : 80.0
Počet v balení (ks) : 2
Země původu : Čína
Barva podle výrobce : Modrá
Barva : Modrá
Použití pro : Road
Barva : Černá

Zarážky SPD jsou speciálně navrženy tak, aby odpovídaly pedálům SHIMANO a zabránily jejich poškození.VlastnostiVícesměrný typ uvolnění tretryUvolněte zarážku z pedálů otočením paty v libovolném směruS upínacími prvky zarážky do tretryKované za studena a speciálně tepelně zpracované pro zvýšení odolnosti a tuhosti pro použití i v náročných podmínkáchTechnologieSHIMANO PEDALING DYNAMICSSPD je systém, který funguje bez ohledu na to, zda jste na kole nebo mimo něj. Díky široké škále stylů bot a pedálů je šlapání do pedálů efektivnější, zarážka činí chůzi pohodlnější. Se systémem SPD můžete pedálovat s vyšší účinností, stabilitou a pohodlím.
Materiál : Hliník
Typ produktu : Kufry
Počet v balení (ks) : 2
Použití pro : MTB
Barva : Stříbrná
Barva podle výrobce : Silver
Země původu : Japonsko
Materiál : Ocel
Hmotnost (g) : 0.0635

KEO GRIP velmi připomínají model KEO CLEAT, ale mohou se pochlubit přidanou vlastností TPU vrstvy na straně boty, která zabraňuje riziku klouzání kufrů po karbonové podrážce. Jejich protiskluzový povrch na straně pedálů nabízí extra bezpečnost a stabilitu při chůzi. PAMĚŤOVÝ POLOHOVAČ Umožní vám vyměnit kufry bez ztráty přesné polohy chodidla. Vše, co musíte udělat, je odšroubovat původní kufry – ponechat polohovadlo na místě – a připnout nové.
Země původu : Francie
Materiál : Polyamid
Barva podle výrobce : Grey
Barva : Šedá

Zarážky SM-SH51 bez plátu do tretry, pro systémy SPD, s možností uvolnění tretry z pedálu pouze v jednom směru. Lehké zapnutí zarážky do pedálu. Vhodné pro všechny pedály typu SPD, hlavně pro MTB, treking a silniční SPD, od základního modelu PDM505 až po XTR. Dodávané s upínacími prvky zarážky do tretry.
Země původu : Japonsko