Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Kryt zarážek typu SPD-SL. Jednoduchým nasazením krytu umožníte lepší a pohodlnější chůzi v tretrách bez ničení zarážek. Pouze pro originální zarážky SHIMANO SPD-SL.
Země původu : Malajsie

Zarážky SM-SH10, fixní upnutí, pro systémy SPD-SL, bez možnosti natočení tretry v pedálu. Vhodné pro všechny pedály typu SPD-SL, od základního modelu PDR540 až po DURA-ACE. Vhodné pro cyklisty, kteří již mají zkušenosti s pedálovým nášlapným systémem a potřebují tuhé upnutí nohy v pedálu. Dodávané s upínacími prvky zarážky do tretry.
Země původu : Japonsko

BBB MultiClip Black 375 CZK  -11% 
Přilnavost k pedálům je jedna z důležitých věcí cyklistiky. Multiclip vám spolu s pedály systému Look KEO poskytnou tu správnou přilnavost. Protiskluzové pryžové podložky, díky kterým bude i vaše chůze pohodlná a bezpečná. Technické údaje Systém upnutí: Look Keo Vůle (stupňů): 0° Kompatibilní s klipsami: Ne Odnímatelné hroty: Ne Odrazová sklíčka: Ne Včetně zarážek: Ne Vhodné pro E-Bike: Tyto výrobky mohou být použity na široké škále kol. Dají se s jistotou použít na E-kolech. Tyto produkty splňují normu NEN-EN 15194:2017 pro E-kola.

Kufry umožňují boční i stranovou vůli.
Hmotnost (g) : 85.0
Typ produktu : Kufry
Použití pro : Silniční
Země původu : Taiwan
Materiál : Thermoplastic
Barva : Černá
Barva podle výrobce : Black