Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Kufry na tretry ze série SM-SH11 pro systém SPD-SL, s možností natočení tretry v pedálu na úrovni 6 °. Možnost natočení je i v oblasti přední i zadní části zarážky. Pro lepší rozpoznání jsou žluté barvy. Vhodné pro všechny pedály typu SPD-SL, od základního modelu PDR540 až po DURA-ACE. Vhodné pro cyklisty, kteří již začínají s pedálovým nášlapným systémem a potřebují mít možnost vůli pro pohyb nohy v pedálu. Dodávané s upínacími prvky. Tyto zarážky jsou dodávány ke všem pedálem typu SPD-SL. Typ: ROAD, Celková hmotnost balení: 104 g, s vůlí pohybu 6 stupňů, SPD-SL, žluté, pro PDR9100/R8000/9000/6800/5800/R550/R540, Materiál: Plast.
Země původu: Čína
Barva: Černá
Materiál: Plast
Typ produktu: Kufry
Použití pro: Silniční
Hmotnost (g): 80.0
Barva podle výrobce: Černá
Počet v balení (ks): 2

Zarážky SM-SH10, fixní upnutí, pro systémy SPD-SL, bez možnosti natočení tretry v pedálu. Vhodné pro všechny pedály typu SPD-SL, od základního modelu PDR540 až po DURA-ACE. Vhodné pro cyklisty, kteří již mají zkušenosti s pedálovým nášlapným systémem a potřebují tuhé upnutí nohy v pedálu. Dodávané s upínacími prvky zarážky do tretry.
Země původu: Japonsko

 
SPD
Není kompatibilní s PD-M85
Uvolňuje kufry uvolněním paty do více směrů
Země původu: Japonsko

Zarážky SM-SH51 bez plátu do tretry, pro systémy SPD, s možností uvolnění tretry z pedálu pouze v jednom směru. Lehké zapnutí zarážky do pedálu. Vhodné pro všechny pedály typu SPD, hlavně pro MTB, treking a silniční SPD, od základního modelu PDM505 až po XTR. Dodávané s upínacími prvky zarážky do tretry.
Země původu: Japonsko