Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Malé vodní čerpadlo pro přívod vody k elektrickým toaletám, pokliaľ není na palubě rozvod vody. Průtok: 11 l / min, pro hadice s průměrem: 10/13 mm, napětí - 12 V, proud - 3 A.Pro nasávání nebo přenos čerstvé nebo slané vody.
Napětí: 12 V

Kempingová solární sprcha MFH s objemem 20 l je praktický doplněk pro komfortní hygienu na cestách. Představuje jednoduché a elegantní řešení v případě potřeby teplé vody.

Komfortní hygiena kdekoliv

Vezměte si s sebou na cesty solární sprchu MFH 20 l a budete mít stále dostatek teplé vody pro komfortní osobní hygienu i přenosný vodovodní kohoutek pro opláchnutí použitého nádobí. Plastový vak stačí naplnit vodou a zavěsit na slunné místo poblíž Vašeho tábořiště. Černý povrch PVC zásobníku na vodu výborně absorbuje sluneční paprsky a převádí je na tepelnou energii. V závislosti na jejich intenzitě je možné za 2-3 hodiny získat 20 l vody ohřáté až na 40 - 60 °C. Součástí výrobku je pružná hadice s uzavíratelnou sprchovou hlavicí a s ventilem umožňujícím regulaci průtoku vody. V horní části je madlo zesíleno plastovou vložkou pro lepší přenášení. Součástí balení je i nylonové lanko s háčkem pro zavěšení. Zásobník na vodu lze jednoduše srolovat a umístit do batohu pro další použití.

Benefity, o kterých musíte vědět:

 • černý povrch absorbuje sluneční paprsky
 • vhodná pro kempování, na chatu i zahradu
 • ohřeje vodu až na 60°C
 • kompaktní velikost po sbalení 
 • snadné naplnění a použití
 • pružná hadice s regulací průtoku
 • uzavíratelná sprchová hlavice
 • zesílená rukojeť pro přenášení
 • hmotnost: cca. 400 g

Chystáte se kempovat a rádi byste si dopřáli maximální hygienu? Pak se vám bude hodit solární sprcha MFH® 40 l. S pomocí slunečního svitu můžete mít během poměrně krátké doby až 40 l teplé vody.

Jednoduché použití

Získat teplou vodu je navíc s touto solární sprchou více než jednoduché. Stačí naplnit vak, který díky černé povrchové úpravě skvěle absorbuje sluneční svit, zavěsit jej na slunce a čekat. Již za 2-3 hodiny si můžete užít teplou sprchu. Vodu je navíc možné ohřát až na 60°C. Navíc nemusíme ani zmiňovat, že jde o ekologickou variantu.

Poslouží na cestách i doma na zahradě

Solární sprchu MFH® 40 l jistě oceníte při kempování či na cestách, stejně dobře vám však poslouží i na zahradě. Například po dokončení práce si díky ní umyjete ruce. Jistě bude i super zpestřením pro děti.

Benefity, o kterých musíte vědět:

 • rychlý ohřev – pro ohřátí vody na 60°C jsou třeba 2-3 hodiny přímého slunečního svitu
 • objem až 40 litrů
 • materiál: polyester s jednostrannou černou povrchovou vrstvou
 • ideální pro camping, využití však najde i doma na zahradě
 • jednoduché naplnění
 • lanko pro snadné zavěšení
 • velmi skladná – zásobník na vodu lze jednoduše srolovat
 • pružná hadice s ventilem a sprchovou hlavicí je součástí balení
 • jednoduché použití – stačí vak zavěsit na pevný držák

Speciálně navrženy tak, aby se zkombinovali dvě funkce v jednom krytu, umožňují velkou úsporu pokojů a snadný přístup. Kromě jejich zjednodušeného procesu instalace byly navrženy tak, aby spojovaly optimální komfort, trvanlivost a absolutní bezpečnost. K dispozici s bílým nebo chromovým krytem, ​​je vhodný pro jakékoliv paluby nebo příčky, aby poskytl lodi čistý a přehledný vzhled. Dodává se s vrtnou šablonou.
Výška: 117 mm
Délka: 3 m
Šířka: 189 mm
Země původu: Čína

Kompletní sada obsahuje automatické samonasávací elektrické čerpadlo vybavené spirálovými převody z PTFE, in-line filtrem, poniklovaným mosazným tělesem a zpětným ventilem. Má 10 m dlouhou roztažitelné hadici s tryskou, rychloupínací přípojkou, klapkou, zpětným ventilem a spouští s regulací proudu. Souprava je vhodná tak na mytí se slanou či sladkou vodou. Technické parametry: Napětí - 12 V, Spotřeba - 10 A, Pojistka - 15 A, Samonasávání - 1,5 m, Tlak - 3 bar, Průtok - 14 l / min, Průměr hadice - 13 mm, Výstupy - 3/8 ''Výkon motoru - 150 W, Hmotnost - 2,2 kg.
Napětí: 12 V
Země původu: Itálie

Sprchové pouzdro z pochromované mosazi s mixážním kohoutkem (3-hadicové připojení - 20 cm).
Země původu: Itálie
Vnitřní průměr: 70 mm
Průměr: 95 mm

Stylová vodovodní baterie z pochromované mosazi s jednoduchou montáží, na teplou i studenou vodu, vhodná pro tlakové vodní systémy. Rozměry: A - 190 mm, B - 160 mm. Připojení - 2 x 3/8''.
Země původu: Čína

Vodovodní baterie na studenou i teplou vodu z pochromované mosazi s otočným ramínkem, vhodná pro tlakové vodní systémy. Průměr hadicového výstupu - 2 x 3/8 ''.
Země původu: Čína

Náhradní záchodová deska pro palubní toalety Compact. Materiál: PVC. Barva: bílá.
Barva: Bílá
Země původu: Čína

Zahrnuje ergonomicky navržené, ručně poháněné pístové čerpadlo, které lze namontovat na levou nebo pravou stranu.Ručně ovládané toalety AquaT mohou být instalovány v motorových lodích i plachetnicích, buď nad nebo pod čarou ponoru, pro použití na moři, řece, jezeře nebo kanálu.VlastnostiCenově konkurenceschopné, jemné provedení a design těchto toalet je pozoruhodný.Toaleta je vyrobena z bílého sklovitého porcelánu s částmi odolnými vůči korozi, je tichá, robustní a snadno se čistí.Jeden pohled na funkce a zjistíte, že AquaT není ani zdaleka obyčejný kousek.Tichá, hygienická a spolehlivá toaleta, je ideální pro téměř každou wc kabinku.Dostupná ve třech modelech:Komfortní mísa s větším pohodlným oválným sedátkemKompaktní mísa s kulatým sedadlem - při omezeném instalačním prostoruSuper kompaktní mísa - menší a lehčí, vyžadující méně místaVlastnostiFlexibilní vzor otvorů na základně pro snadnou náhradu za nejběžnější toalety na trhuReverzibilní montáž čerpadla umožňuje opětovnou montáž pro obsluhu levou rukouSamonasávací, dvojčinné pístové čerpadloVedení pístu z mosazi pro delší životnostSilný vířivý účinek pro efektivní splachováníHladký design pro snadné čištěníErgonomická rukojeťUzavírání horního ventilu pomocí pružinyKonstantní 38 mm (1 1/2'') odpadní kanál minimalizuje ucpáníDvojité zpětné ventily s plným otvorem 38 mm (1 1/2'') zabraňují zpětnému tokuVíceúhlový výstup pro různé instalacePřístupné montážní body pro rychlejší instalaciStandardní upevnění, nejsou zapotřebí speciální nástrojeDvojitě utěsněná základní zátka pro vypouštění v zimě a snadný přístup k čištěníKlíčové aplikaceOdpad může být vypuštěn buď přes palubu (dodržujte, prosím, národní nebo místní omezení), nebo do systému zpracování nebo do palubní sběrné nádrže.Poznámka: Manuální toalety SPX FLOW Johnson Pump jsou navrženy speciálně pro námořní použití.Materiálové specifikaceMěkké zavírání, odolná a hygienická plastová sedadla vyrobená z polypropylenuHygienická bílá keramická mísa pro snadné čištěníČerpadlo a základna lisované z ABS nebo polypropylenu, upevňovací prvky z nerezavějící oceli, mosazná závaží a neoprenová těsnění
Hmotnost: 11 kg
Varianta: Comfort
Barva: Bílá
Barva podle výrobce: White
Země původu: Tunisko