Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Voděodolný volejbalový míč v originálním designu pro trénink i rekreaci! Je lehký a díky měkkému povrchu se s ním skvěle manipuluje!. Volejbalový míč inSPORTline Slammark vnese do vašeho tréninku lehkost i hravé barvy! Tento krásný kousek z odolného neoprénu je vhodný jak pro trénink i rekreační hru a díky originálnímu designu ho na hřišti jen tak nepřehlédnete. A protože je vyroben právě z neoprénu, můžete ho s sebou vzít i do vody. Standardní velikost 5 je vhodná pro všechny dospělé hráče. Materiál je lehký, příjemný na dotek a neklouže v ruce, takže během hry budete mít míč vždy pod kontrolou. Ať už si ho tedy vezmete na dovolenou, pravidelný trénink či přátelské utkání jen tak pro radost, inSPORTline Slammark vám vždy zaručí maximální požitek ze hry!Technický popis:


neoprenový míč na volejbal v barevném designu
měkký povrch, který neklouže v ruce a je příjemný na dotek
voděodolný
vhodný pro trénink i rekreaci
šitý z 18 panelů
výrazné barvy pro maximální viditelnost míče
originální grafika
materiál: neopren, butyl (duše)
velikost: 5
hmotnost: 270 - 300 g
obvod: 66 - 68 cm
maximální tlak pro nafouknutí: 0,2 - 0,4 bar
poznámka: míč je dodáván ve vyfouknutém stavu
při nafukování v žádném případě nepřekračujte doporučený tlak, mohlo by dojít k poškození míče

Výrazně barevný míč standardní velikosti pro univerzální využití! Pevný a odolný povrch zajišťuje výborné letové vlastnosti!. Volejbalový míč inSPORTline Winifer je univerzální pomůckou pro všechny volejbalisty a volejbalistky! Díky standardní velikosti a odolnému povrchu je vhodný pro trénink, rekreační hru i amatérské zápasy. Nejlépe ho využijete v halových podmínkách, můžete ho ale vzít i ven. Míč je také pevný a má skvělé letové vlastnosti. Výrazné barevné provedení pak zajišťuje maximální viditelnost za jakékoliv situace!Technický popis:


odolný volejbalový míč standardní velikosti
výborné letové vlastnosti
strojově šitý z 18 panelů
vhodný pro vnitřní i venkovní použití
výrazné barvy pro maximální viditelnost míče
materiál: PVC, butyl (duše)
velikost: 5
hmotnost: 260 - 280 g
obvod: 66 - 68 cm
maximální tlak pro nafouknutí: 0,3 - 0,35 kg/cm2 (0,29 - 0,34 bar)
poznámka: míč je dodáván ve vyfouknutém stavu

Mikasa V200W-CEV Dimple 1991 CZK  -1% 
MIKASA tento model vyvíjela skoro dva roky a před oficiálním představením ji nechala testovat předními světovými kluby a hráči. Výsledkem je dokonalý a herně nenapodobitelný volejbalový míč pro šestkový volejbal s mnoha patenty od materiálu až po samotný design. Oficiální hrací míč CEV Champions League od 2019/2020. Limitovaná edice CEV.

V200W má dokonale vyvážený aerodynamický tvar z nově vyvinutých 18-ti panelů, který zlepšuje letové vlastnosti a dává hráčům větší kontrolu nad míčem.
Převaha žluté barvy zlepšuje viditelnost jak pro hráče, tak pro diváky. Míč je složen ze čtyř vrstev.
Dvouvrstvá vzdušnice, charakterizovaná vysoce elastickým chováním a odolností proti extrémním podmínkám, návin – přírodní kaučuk a syntetická kůže.
Na povrchu vás jako první zaujmou viditelné jamky (Dimples), připomínající povrch golfového míčku pro lepší úchop a snížení rychlosti letu.
Míč je díky tomu ovladatelnější, přesnější a přispívá k delším výměnám.
Běžným okem neviditelné jsou mikro jamky (MICRO Dimples), které zaručují dokonalý odvod vlhkosti z povrchu míče.
V200W má na povrchu nový, vylepšený nano-technologický film, který zajišťuje odvod vlhkosti.
Obvodový materiál z mikrovláken má v sobě pod povrchem drobné vzduchové kapsy (připomínající houby), které dodávají příjemnější a měkčí pocit při kontaktu s míčem.
Syntetická kůže volejbalových míčů má v průměru sílu 150-200 micrometrů.
Syntetická kůže je tak mnohem tenčí a umožňuje dokonalou manipulaci při hře.
Design speciálně vyrobený pro Evropskou volejbalovou federaci CEV.
Míč V200W CEV je totožný s modelem V200W.
Velikost: 5

Pohlaví : Unisex
Barva : Zelená
Barva podle výrobce : Yellow/Green
Materiál : Syntetická kůže
Typ : Volejbalový míč
Barva : Žlutá
Velikost : 5
Hmotnost : 260 - 280 g
Varianta : Dimple
Velikost : Oficiální
Materiál : Přírodní guma
Věková skupina : Dospělý
Země původu : Čína

Všestranný designový kousek ARX je zkonstruován s každodenní odolností při tréninku a technologickou inovací ve hře. Využitím technologie Visual Spin Technology (VST) poskytuje barevný kontrast modelu ARX odolný výkon připravený soutěžit spolu s ručně vyrobenou pevnou konstrukcí. Perfektní přechodový míč pro mladé sportovce toužící po další úrovni, jakož i skvělý způsob, jak pro profesionály trénovat s míčem rovnoběžným s jejich herním míčem.DetailyVyrobený pod stejným designovým objektivem jako OPTX Game Ball, ARX je všestranný tréninkový nástroj pro profesionály a skvělý první zápasový míč pro středně pokročilé hráče.Spin Detection: Visual Spin Technology (VST) využívá barevných variací, podobně jako OPTX, k usnadnění detekce točení, takže můžete číst a reagovat na to, kam se hra ubírá.Postaveno pro pláž: Všestrannost, kterou univerzálně milují hráči na písku i venku, odolá písku a vysoké teplotě při hraní na pláži.Nekompromisní kvalita: Vynikající ručně vyrobená konstrukce vytváří cenově dostupný klasický volejbalový míč Wilson, který podporuje každodenní odolnost a konzistentní hru.
Barva : Černá
Barva podle výrobce : Yellow/Black
Barva : Žlutá
Pohlaví : Unisex
Věková skupina : Dospělý
Typ : Volejbalový míč
Materiál : Syntetická kůže
Země původu : Čína
Velikost : Oficiální

Wilson AVP Oasis 510 CZK  0% 
Oasis je dokonalý název pro návrat ikonického volejbalového míče Wilson. Dodává se ve stejné velikosti a hmotnosti, jaké používají profesionálové, se strojově šitou konstrukcí, která je pevná i při intenzivním používání. Design má retro nádech s barvami, které vypadají jako deštník u bazénu.   OFICIÁLNÍ VELIKOST A HMOTNOST: Ideální pro věkovou skupinu od 13 let, tento volejbalový míč má stejnou velikost a hmotnost jako míče používané na profesionální úrovni.18-PANELOVÁ KONSTRUKCE: Strojní šití a 18-panelová konstrukce udržuje kouli kulatou a optimální tvar pro pravidelné používáníZLEPŠENÁ RETENCE VZDUCHU: Získejte prodlouženou retenci vzduchu s butylovou gumovou membránouRETRO FUTURISTICKÝ VZHLED: Gradientové barvy a design svislých pruhů na tomto míči evokují západ slunce na pláži
Pohlaví : Unisex
Barva podle výrobce : Blue/Purple
Věková skupina : Dospělý
Barva : Růžová
Barva : Fialová
Věková skupina : Junior
Typ : Volejbalový míč
Materiál : Syntetická kůže

Gala Training 10 610 CZK  -12% 
míč určený k tréninku, školním soutěžím a pro volný čas
je vyroben z nového polyuretanového materiálu, který je velmi měkký a příjemný na dotyk
obvod a váha míče odpovídají oficiálním parametrům

Typ : Volejbalový míč
Věková skupina : Dospělý
Velikost : 5
Země původu : Česká republika
Barva podle výrobce : White/Blue/Red
Pohlaví : Unisex
Barva : Modrá
Velikost : Oficiální
Barva : Červená
Barva : Bílá
Věková skupina : Junior
Materiál : Polyuretan

Mikasa V330W 880 CZK  -1% 
Soutěžní / tréninkový volejbalový míč v prémiové kvalitě splňuje všechny parametry FIVB. Hladký povrch, dlouhá životnost – design nového olympijského míče V200W.

V330W splňuje všechny požadavky FIVB a je ideální volbou pro klubové a školní soutěže.
Obal z PREMIUM SOFT MICROFIBER (materiál) vložený do 18-ti panelů zaručuje přilnavost, stabilnější letové vlastnosti, perfektní viditelnost a dlouhou životnost.
Navíc je míč měkčí na dotek a není tak ''pružný - skákavý'' jako starší modely, což napomáhá při efektivnější útočné i obranné hře.
Díky nové technologii a novému lepení jsou spoje naprosto neviditelné a při hře je nepocítíte.
Převaha žluté barvy činí míč ještě lépe viditelným.
Velikost: 5

Barva : Žlutá
Barva podle výrobce : Yellow/Blue
Hmotnost : 260 - 280 g
Věková skupina : Dospělý
Barva : Modrá
Materiál : Mikrovlákno
Velikost : 5
Typ : Volejbalový míč
Země původu : Čína
Velikost : Oficiální
Pohlaví : Unisex

Mikasa SBV Youth 630 CZK  -4% 
Beachvolejbalový míč "SBV Youth" je ideální pro začátečníky, děti a mládež.

Velikost: 5
Hmotnost: 210-230g
Obvod: 66-68cm

Míč s 10-panelovou konstrukcí má vynikající přilnavost, nižší hmotnost a vylepšenou technologii lepení. Míč podobný konstrukci a designu "VLS300".
Velikost : 5
Věková skupina : Dítě
Barva : Bílá
Materiál : Pěnová guma
Velikost : Oficiální
Hmotnost : 210 - 230 g
Země původu : Čína
Barva : Bledá Modrá
Barva podle výrobce : Yellow/White/Sky Blue
Pohlaví : Unisex
Barva : Žlutá
Typ : Volejbalový míč
Věková skupina : Junior

Mikasa BV550C 2091 CZK  0% 
Oficiální herní míč pro plážový volejbal určený pro všechny FIVB hry včetně olympijských her.Ikonická 10-panelová technologie má větší panely a méně švů. Díky nižšímu efektu odskoku se prodlužuje kontakt hráče s míčem, což umožňuje přesnější hru. Míč je vybaven novou povrchovou úpravou Dimple. Tato povrchová struktura umožňuje lepší přilnavost a poskytuje mnohem lepší kontrolu nad míčem.Míč BV550C drží pohromadě technologie šití ''TwinSTLock'' (strojový šev je kombinován s vázaným švem) patentovaná značkou MIKASA. Výsledkem je téměř nulová pravděpodobnost uvolnění švu. Tato technologie také umožňuje použití výrazně tenčí nitě pro dokonalejší spoj – hráč při kontaktu s míčem nevnímá ani necítí přechod panelu.Měkký kompozitní materiál ''SUPER COMPOSITE COVER with RECYCLE - NYLON'' ještě lépe odpuzuje vodu a teplo, je velmi měkký a odolný - míč nemění svoji hmotnost, tvar a je měkký na dotek. Společnost MIKASA myslela na životní prostředí, proto byla vyvinuta nová syntetická kůže s recyklovaným nylonem a barvením na bázi vody, což snižuje vliv na životní prostředí.Originální ventil pro delší životnost míče - méně hluboký ventil výrazně snižuje možnost poškození ''jádra nebo klapky'' ventilu.Při nafukování míče dávejte pozor, jehlu před použitím vždy navlhčete. Otvor na jehlu je méně viditelný. Ventil je přímo na vrchu.Barevné provedení doplněné o červenou barvu zaručuje lepší viditelnost míče pro hráče i diváky.Nástupce legendárního modelu VLS300.
Materiál : Nylon
Věková skupina : Dospělý
Velikost : Oficiální
Barva : Modrá
Barva : Žlutá
Materiál : Super Composite
Hmotnost : 260 - 280 g
Barva : Bílá
Barva podle výrobce : Yellow/White/Blue
Velikost : 5
Země původu : Čína
Pohlaví : Unisex
Typ : Volejbalový míč

Mikasa V333W 990 CZK  0% 
Soutěžní a tréninkový volejbalový míč prémiové kvality.V333W splňuje všechny požadavky FIVB a je ideální volbou pro klubové a školní soutěže. Vysoce kvalitní potah ze syntetické kůže vložený do 18 panelů v ikonickém barevném schématu zaručuje přilnavost, stabilnější letové vlastnosti, dokonalou viditelnost a dlouhou životnost. Míč je měkčí na dotek a není tak ''pružný, skákavý'' jako starší modely, což napomáhá efektivnější útočné a obranné hře. Díky nové technologii 18 panelů a novému lepení jsou spoje naprosto neviditelné a během hry je není cítit. Převaha žluté barvy činí míč ještě viditelnější.Ideální pro klubové a školní soutěžeSplňuje všechny parametry FIVBHladký povrch, dlouhá životnost – design nového olympijského míče V200W
Barva : Modrá
Pohlaví : Unisex
Země původu : Čína
Velikost : Oficiální
Typ : Volejbalový míč
Materiál : Mikrovlákno
Velikost : 5
Barva : Žlutá
Barva podle výrobce : Yellow/Blue
Věková skupina : Dospělý
Hmotnost : 260 - 280 g