Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Beachvolejbalový míč určený pro zápasy i trénink, oficiální hmotnost a velikost, měkký povrch.. Volejbalový míč Mikasa VXL 20 Beach Classic je kvalitní míč pro plážový volejbal, který svou velikostí a hmotností splňuje parametry FIVB. Je šitý z 18 panelů, které jsou vyrobeny z měkkého PU materiálu. Ty míči dodávají skvělé herní vlastnosti. Uvnitř je dvouvrstvá butylová duše se speciálním ventilem. Unikání vzduchu nehrozí. Beachvolejbalový míč Mikasa VXL 20 Beach Classic je vhodný pro začátečníky i pokročilé hráče a využijete jej jak při tréninku, tak při zápasech.Technický popis:


šitý z 18 dílů
velice odolný
dvouvrstvá butylová duše
speciální ventil
oficiální hmotnost a velikost FIVB
odolný vůči sladké i mořské vodě
materiál: měkký PU
velikost: 5 (65 - 67 cm)
hmotnost: 260 - 280 g
určený pro trénink a zápasy v oddílech, pro školy, volný čas
poznámka: míč je dodáván ve vyfouknutém stavu

Voděodolný volejbalový míč v originálním designu pro trénink i rekreaci! Je lehký a díky měkkému povrchu se s ním skvěle manipuluje!. Volejbalový míč inSPORTline Slammark vnese do vašeho tréninku lehkost i hravé barvy! Tento krásný kousek z odolného neoprénu je vhodný jak pro trénink i rekreační hru a díky originálnímu designu ho na hřišti jen tak nepřehlédnete. A protože je vyroben právě z neoprénu, můžete ho s sebou vzít i do vody. Standardní velikost 5 je vhodná pro všechny dospělé hráče. Materiál je lehký, příjemný na dotek a neklouže v ruce, takže během hry budete mít míč vždy pod kontrolou. Ať už si ho tedy vezmete na dovolenou, pravidelný trénink či přátelské utkání jen tak pro radost, inSPORTline Slammark vám vždy zaručí maximální požitek ze hry!Technický popis:


neoprenový míč na volejbal v barevném designu
měkký povrch, který neklouže v ruce a je příjemný na dotek
voděodolný
vhodný pro trénink i rekreaci
šitý z 18 panelů
výrazné barvy pro maximální viditelnost míče
originální grafika
materiál: neopren, butyl (duše)
velikost: 5
hmotnost: 270 - 300 g
obvod: 66 - 68 cm
maximální tlak pro nafouknutí: 0,2 - 0,4 bar
poznámka: míč je dodáván ve vyfouknutém stavu
při nafukování v žádném případě nepřekračujte doporučený tlak, mohlo by dojít k poškození míče

Výrazně barevný míč standardní velikosti pro univerzální využití! Pevný a odolný povrch zajišťuje výborné letové vlastnosti!. Volejbalový míč inSPORTline Winifer je univerzální pomůckou pro všechny volejbalisty a volejbalistky! Díky standardní velikosti a odolnému povrchu je vhodný pro trénink, rekreační hru i amatérské zápasy. Nejlépe ho využijete v halových podmínkách, můžete ho ale vzít i ven. Míč je také pevný a má skvělé letové vlastnosti. Výrazné barevné provedení pak zajišťuje maximální viditelnost za jakékoliv situace!Technický popis:


odolný volejbalový míč standardní velikosti
výborné letové vlastnosti
strojově šitý z 18 panelů
vhodný pro vnitřní i venkovní použití
výrazné barvy pro maximální viditelnost míče
materiál: PVC, butyl (duše)
velikost: 5
hmotnost: 260 - 280 g
obvod: 66 - 68 cm
maximální tlak pro nafouknutí: 0,3 - 0,35 kg/cm2 (0,29 - 0,34 bar)
poznámka: míč je dodáván ve vyfouknutém stavu

Měkký odlehčený gumový tréninkový/rekreační volejbalový míč.

Rekreační míč na beachvolejbal.Ideální pro volný čas na pláži.

Volejbalový míč pro náročné. Dokonalá replika olympijského míče V200W.

V300W je soutěžní míč v novém vyváženém aerodynamickém designu s 18-ti panely.
Míč má měkký povrchový materiál technologie Single dimple pro menší odrazový efekt.
Tato povrchová struktura umožňuje lepší úchop, zajišťuje dobrou kontrolu míče a ''Nano Balloon Silica'' zajišťuje lepší pohlcování potu.
Konstrukce a vylepšená technologie lepení zajišťuje nejvyšší přesnost a míč je vysoce odolný a trvanlivý.
Balíček kvality je doplněn dvouvrstvou butylovou vzdušnicí a speciálním těsnícím ventilem.
Barevné provedení zaručuje perfektní viditelnost míče při hře.
Model schválený FIVB pro mezinárodní soutěže (FIVB Approved).
Velikost: 5

Barva podle výrobce: Yellow/Blue
Barva: Žlutá;Modrá
Pohlaví: Unisex
Typ: Volejbalový míč
Velikost: Oficiální;5
Materiál: Syntetická kůže;Přírodní guma
Varianta: Dimple
Země původu: Čína
Hmotnost: 260 - 280 g
Věková skupina: Dospělý

Lehký beachvolejbalový míč velikosti 5, patentovaný EVA materiál, lepený, vhodný na trénink pro začínající hráče i děti.. Beachvolejbalový míč Mikasa SBV vyniká patentovaným povrchem z EVA materiálu, který je velice měkký a extrémně odolný. Dalším důležitým faktorem pro maximální zážitek ze hry je jeho nízká hmotnost. S míčem si užijete spoustu zábavy i díky jeho pomalejšímu letu a nemusíte se obávat ani bolesti při kontaktu s míčem, což vám zajistí, že se hru naučíte rychleji.

Konstrukce z 10 panelů ubrala spoje a inovovaná technologie lepení dělá přechody téměř neviditelné. Barevné provedení zaručuje skvělou viditelnost jak pro hráče, tak diváky. Beachvolejbalový míč Mikasa SBV je ideální míč pro začínající plážové volejbalisty.Technický popis: 


lehký beachvolejbalový míč s lepenou konstrukcí z 10 panelů
příjemně měkká a extrémně odolná pěna na povrchu
dobře omyvatelný
odpuzuje vlhkost
dokonale kulatý tvar 
kontrastní barvy pro maximální viditelnost míče 
velikost: 5
hmotnost: 210 - 230 g
obvod: 66 - 68 cm
poznámka: míč je dodáván ve vyfouknutém stavu

Ikonický beachvolejbalový míč s konstrukcí z 10 panelů, materiál z kvalitní syntetické kůže s recyklovaným nylonem, minimum švů.. Beachvolejbalový míč Mikasa BV550C je oficiální míč FIVB s ikonickou technologii z 10 větších panelů a minimem švů. Díky nižšímu odrazovému efektu se prodlužuje hráčův kontakt s míčem, což zajišťuje mnohem přesnější hru. Míč nově disponuje povrchovou úpravou Dimple (důlky). Tato povrchová struktura umožňuje lepší kontrolu nad míčem.

Míč drží pohromadě speciální technologie TwinSTLock kombinující strojní a vázaný šev, čímž brání jakémukoliv uvolnění. Měkký kompozitní materiál ještě lépe odpuzuje vodu a teplo a je odolný. Míč nemění svou hmotnost ani tvar a je velmi jemný na dotek. Mikasa myslela především na ochranu životního prostředí, proto byla vyvinuta nová syntetická kůže s recyklovaným nylonem a barvením na vodní bázi pro snížení dopadů na životní prostředí.Poznámka: Nový originální ventilek pro delší životnost míče – méně hlubší ventilek výrazně snižuje možnost poškození „jádra neboli chlopně“ ventilku.
Pozor na ventilek při nafukování míče. Dírka na jehlu je méně viditelná. Chlopeň je hned nahoře. Před použitím jehlu vždy navlhčete.Technický popis: 


ikonický beachvolejbalový míč s konstrukcí z 10 panelů
oficiální hrací beach volejbalový míč všech zápasů FIVB včetně Olympijských her
pevnější šití TwinSTLOCK patentované firmou MIKASA 
povrchová úprava Dimple – účelně zvýšený odpor vzduchu příznivě ovlivňuje letové vlastnosti
měkký neklouzavý povrch pro maximální kontrolu míče
lepší odolnost proti vodě díky nově vyvinutému materiálu
kontrastní barvy pro dobrou viditelnost míče 
nízký odrazový efekt 
materiál: syntetická kůže s recyklovaným nylonem
velikost: 5
hmotnost: 260 - 280 g
obvod: 66 - 68 cm
poznámka: míč je dodáván ve vyfouknutém stavu

Zvyšte úroveň své volejbalové hry. Tento volejbalový míč je vaší vstupenkou k přesnosti, kontrole a nekonečné zábavě. Takže shromážděte své spoluhráče, vyražte na kurt a zažijte maximální výkon. Vlastnosti Precizně navržena s potahem ze syntetické kůže vyrobeného z vysoce kvalitního polyuretanu. Tento špičkový materiál poskytuje nejen výjimečný pocit s míčem, ale zajišťuje také dlouhotrvající odolnost, což z něj činí vynikající investici pro každého volejbalového nadšence. S velikostí 5 vám míč perfektně padne do rukou a nabízí vynikající kontrolu a přesnost. Míč se může pochlubit regulovaným obvodem 65 – 67 cm, čímž splňuje oficiální normy pro soutěžní hru. Jeho 12-panelový design je zajištěn pomocí nejmodernější lepené metody spojování panelů, která zajišťuje, že si zachová svůj tvar. Vysoce kvalitní butylová duše zadržuje vzduch, čímž snižuje potřebu častého nafukovaní. Ať už hrajete uvnitř nebo venku, tento všestranný volejbalový míč se přizpůsobí jakémukoli prostředí.
Barva: Modrá;Červená;Bílá
Velikost: 5;Oficiální
Materiál: Polyuretan
Země původu: Česká republika
Věková skupina: Dospělý
Pohlaví: Unisex
Typ: Volejbalový míč
Barva podle výrobce: White/Blue/Red

Soutěžní a tréninkový volejbalový míč prémiové kvality.V333W splňuje všechny požadavky FIVB a je ideální volbou pro klubové a školní soutěže. Vysoce kvalitní potah ze syntetické kůže vložený do 18 panelů v ikonickém barevném schématu zaručuje přilnavost, stabilnější letové vlastnosti, dokonalou viditelnost a dlouhou životnost. Míč je měkčí na dotek a není tak ''pružný, skákavý'' jako starší modely, což napomáhá efektivnější útočné a obranné hře. Díky nové technologii 18 panelů a novému lepení jsou spoje naprosto neviditelné a během hry je není cítit. Převaha žluté barvy činí míč ještě viditelnější.Ideální pro klubové a školní soutěžeSplňuje všechny parametry FIVBHladký povrch, dlouhá životnost – design nového olympijského míče V200W
Typ: Volejbalový míč
Barva: Žlutá;Modrá
Barva podle výrobce: Yellow/Blue
Pohlaví: Unisex
Velikost: 5;Oficiální
Materiál: Mikrovlákno
Věková skupina: Dospělý
Země původu: Čína
Hmotnost: 260 - 280 g