Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Snadná manipulace, velmi nízká hmotnost, odolná konstrukce, dřevěná kulička.. Plastová píšťalka inSPORTline WH174 najde své uplatnění během sportovních aktivit, při kterých je nutné rozhodovat průběh utkání, tréninků či jiných sportovních výkonů. Tato píšťalka je vyrobena z robustního a odolného plastu s dřevěnou kuličkou uvnitř, díky čemuž je schopna produkovat silný akustický signál. Disponuje držákem na prsty, díky kterému se s ní skvěle manipuluje. Píšťalka inSPORTline WH174 se vyrábí v rozměru 4,5 cm. V neposlední řadě potěší i její velmi nízká hmotnost.Technický popis:

odolná konstrukce
držák na prsty
materiál těla: plast (ABS)
materiál kuličky: dřevo
rozměr: 4,5 cm
hmotnost: 8 g
vyrobeno ze zdravotně nezávadného materiálu
vhodné i pro profesionální využití

Nouzová píšťalka Trespass Blast je nezbytným doplňkem při dobrodružných výpravách a je vytvořena pro případ nouze.Pestrobarevný design s nastavitelným popruhem a klipsou k připnutí třeba na kalhoty.Na

Rucanor oficiální píšťalka pro rozhodčí.Speciální tříkomorová konstrukce umožňuje používání za každého počasí.Je nejprodávanější píšťalkou pro rozhodčí na světě.

Rucanor ABS (plastová) píšťalka s kovovým kroužkem.Velikost S.

Rucanor kovová píšťalka s kovovým kroužkem.

Píšťalka pro sportovní účely s očkem pro pověšení, nezávadný materiál.. Píšťalka Spartan Super najde své uplatnění během sportovních aktivit, při kterých je nutné rozhodovat průběh utkání, tréninků či jiných sportovních výkonů. Tato píšťalka je vyrobena z vysoce kvalitního kovu s chromovou povrchovou úpravou s dřevěnou kuličkou uvnitř, díky čemuž je schopna produkovat kvalitní akustický signál. Píšťalka se vyrábí v rozměru 4,5 cm. V její vrchní části je pevné očko pro snadné provlečení šňůrky, díky čemuž lze píšťalku Spartan pověsit například kolem krku.Technický popis:

vyrobena z velice kvalitního a odolného kovu s chromovou vrstvou
pevné očko pro provlečení šňůrky
vyrobeno ze zdravotně nezávadného materiálu
vhodné i pro profesionální využití
rozměr: 4,5 cm