Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Odolná obruč se síťkou v oficiální velikosti, vhodný pro vnitřní i venkovní použití, k zavěšení na 12 háčků.. Basketbalová obruč se síťkou inSPORTline Netty je pevná a robustní konstrukce, kterou lze připevnit na zeď. Součástí balení je také basketbalová síť v bílé barvě, kterou jednoduše nasadíte pomocí 12 háčků na obruči. Díky použitým materiálům je odolná vůči povětrnostním vlivům a má tak i dlouhou životnost. Obruč má oficiální průměr 45 cm a 4 otvory pro uchycení. Jedná se tak o praktické a odolné vybavení na rekreační košíkovou.

Koš lze také použít jako náhradní obruč pro 4 basketbalové koše inSPORTline - Cleveland, Cleveland Steel, Oakland a Baltimore.Technický popis:


basketbalová obruč se síťkou
možnost instalace na zeď
tloušťka rámu obruče: 1 cm
průměr obruče: 45 cm
rozteč otvorů pro uchycení: 10 x 7 cm
průměr otvorů pro uchycení: 11 mm
materiál obruče: ocel
materiál síťky: polyester
balení obsahuje: koš, síťka v bílé barvě, 4ks montážních šroubů s hmoždinkami
možnost použití i na koše inSPORTline Cleveland, inSPORTline Cleveland Steel, inSPORTline Oakland, inSPORTline Baltimore
12 háčků na zavěšení sítě
pro vnitřní i venkovní použití

Jednoduchá instalace, zapínání na suchý zip po celé délce, pěnové polstrování.. Chránič stojanu basketbalového koše inSPORTline Standy je univerzální ochranou pro stojanové basketbalové koše a jejím hlavním účelem je zabránit nechtěnému úrazu.

Chránič je vyroben z odolného polyesterového povrchu a vnitřního pěnového polstrování. Instalace je díky zapínání na suchý zip po celé délce chrániče jednoduchá a chránič pak pevně drží obepnutý na stojanu.

Tato pěnová ochrana se dá použít i na koše od jiných výrobců.Technický popis:


jednoduchá instalace
zapínání na suchý zip po celé délce
výška: 148 cm (lze použít polorozepnutý i na nižší koše)
šířka postrování: 28,5 cm
tloušťka polstrování: 1,5 cm
vhodné pro průměr tyče max.: 9 cm
šířka suchého zipu: 4 cm
materiál: polyester, polyetylenová pěna
hmotnost: 200 g

Pevná ocelová síťka na klasickou obruč, vhodná především pro venkovní účely.. Řetízková síťka inSPORTline Chainster je super odolný doplněk pro každý basketbalový koš s průměrem obruče 45 cm. Pevná ocel s pozinkovaným povrchem je vhodná do každého počasí a ideální pro venkovní hru. Funkčně i stylově se pak tyto síťky hodí především na streetball.Technický popis:


odolná kovová síťka, která ustojí vlivy počasí
povrch ošetřen pozinkováním
zavěšuje se pomocí 12 háčků
materiál: ocelový řetěz
povrchová úprava: pozinkování
počet háčků: 12 ks
délka: 54 cm
hmotnost: 650 g