Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Steinberg Cubase Pro 11 10886 CZK  -10% 
Bezplatná aktualizace na CUBASE 12 PRODAW software společnosti Steinberg - Cubase Pro 11. Cubase představuje jeden z nejvýkonnějších software balíků pro tvorbu hudby na světě. Díky rozsáhlé škále flexibilních nástrojů umožňuje rychlou a intuitivní hudební produkci jakéhokoliv žánru. Dodávaný je spolu s širokou paletou virtuálních nástrojů, efektů a zvuků. Cubase je vhodný pro profesionální i amatérské využití a splňuje i nejnáročnější požadavky při hudební produkci.Cubase 11 obsahuje všechny užitečné a významné funkce předchozích verzí + množství vylepšení, inspirativních nástrojů a zlepšení pracovních postupů. Nabízí množství kreativních funkcí, zrychlení práce a vyhovuje všem potřebám při nahrávání a komponování hudby.Všechny verze Cubase nabízejí stejnou kvalitu zvuku a snadné ovládání, díky čemuž software představuje jedno z nejpopulárnějších řešení pro nahrávání a hudební produkci na světě. V závislosti na náročnosti projektů, požadavků na funkce a rozpočtu je k dispozici několik verzí Cubase. Nižší verze je možné vždy upgradovat.
Země původu : Německo
Nabízená konfigurace : Standardní nabídka
Varianta : Retail

Steinberg Cubase Artist 11 6587 CZK  -12% 
DAW software společnosti Steinberg - Cubase Artist 11. Cubase představuje jeden z nejvýkonnějších software balíků pro tvorbu hudby na světě. Díky rozsáhlé škále flexibilních nástrojů umožňuje rychlou a intuitivní hudební produkci jakéhokoliv žánru. Dodávaný je spolu s širokou paletou virtuálních nástrojů, efektů a zvuků. Cubase je vhodný pro profesionální i amatérské využití a splňuje i nejnáročnější požadavky při hudební produkci.Cubase 11 obsahuje všechny užitečné a významné funkce předchozích verzí + množství vylepšení, inspirativních nástrojů a zlepšení pracovních postupů. Nabízí množství kreativních funkcí, zrychlení práce a vyhovuje všem potřebám při nahrávání a komponování hudby.Všechny verze Cubase nabízejí stejnou kvalitu zvuku a snadné ovládání, díky čemuž software představuje jedno z nejpopulárnějších řešení pro nahrávání a hudební produkci na světě. V závislosti na náročnosti projektů, požadavků na funkce a rozpočtu je k dispozici několik verzí Cubase. Nižší verze je možné vždy upgradovat.
Systémové požadavky : Mac OSX 10.14 (64-bit)
Kompatibilita : Mac OS
Země původu : Německo
Kompatibilní s : macOS
Podporované formáty : AIFF
Podporované formáty : WAV
Hardwarové požadavky : AMD Athlon 64
Podporované formáty pluginů : VST3
Podporované formáty pluginů : VST2
Podporované formáty pluginů : VST
Podporované formáty : VST
Vzorkovací frekvence : 384 kHz / 64 bit
Hardwarové požadavky : Intel Core i3
Licence : Plná verze
Hardwarové požadavky : 4 GB RAM
Systémové požadavky : Mac OSX 10.15
Podporované formáty : MP3
Typ : DAW
Varianta : Artist
Kompatibilita : Asio
Balení obsahuje : USB licenser
Podporované formáty : FLAC
Nabízená konfigurace : Standardní nabídka
Kompatibilní s : Windows
Software : Cubase AI
Systémové požadavky : Win10 (64-bit)
Kompatibilita : Windows Audio

Steinberg Dorico Elements 4 1839 CZK  -19% 
Dorico vám pomůže skládat hudbu a psát ji v hudebním zápisu, přičemž automaticky vytváří tištěné výsledky výjimečné kvality. Poskytuje vám také nástroje ve stylu sekvenceru pro úpravu přehrávání vaší hudby, aniž byste ohrozili krásu partitury. Se stovkami jedinečných, inteligentních funkcí šetřících čas, které nenajdete nikde jinde, je Dorico dostatečně jednoduché na to, aby se ho naučil každý, ale dostatečně výkonné na to, aby uspokojil i ty nejnáročnější profesionály.Skládání, aranžování – nebo jen psaní a tisk hudby – je s Dorico mnohem rychlejší a efektivnější. Díky svému inteligentnímu designu automaticky upraví notaci během psaní. S téměř 1 500 zahrnutými zvuky lze aranžmá přehrávat s výjimečným realismem a bez jakýchkoli obejití potřebných pro pokročilou notaci, Dorico produkuje vynikající výsledky mnohem rychleji, než to bylo možné dříve.Díky jeho efektivnímu, přirozenému uživatelskému rozhraní mohou studenti a ti, kteří mají méně zkušeností se scoringem, skládat a aranžovat přímo do Dorico, díky čemuž je učení se jazyku hudební notace mnohem rychlejší a intuitivnější. Úpravy a změny – jako je nástroj, takt nebo tónina – jsou jednoduché, přičemž notace se okamžitě a správně přizpůsobí tak, aby je obsahovala, čímž se posílí výsledek vzdělávání. Pro učitele je vytváření učebních materiálů a letáků, které kombinují hudbu a text, jednoduché a přizpůsobení aranžmá pro vaši kapelu, orchestr nebo jiný školní soubor nebylo nikdy rychlejší.Dorico je dokonalý nástroj pro tvoření, publikování a kopírování hudby. Automaticky vytváří stránky rovnováhy a krásy s komplexním předcházením kolizím a pokročilými algoritmy, které snadno zvládají téměř jakýkoli hudební kontext. Hudba vyrobená s Dorico má vzhled nejkvalitnější tradičně vyrobené hudby a software poskytuje nástroje na ladění, aby uspokojil i ty nejnáročnější profesionály. Vytváření vysoce kvalitních a křišťálově čistých výsledků nebylo nikdy rychlejší ani jednodušší.Dorico je kompletní rodina produktů vhodných pro hudebníky všech úrovní zkušeností, rozpočtu a zařízení.Každý člen rodiny vytváří nádherné hudební noty a projekty jsou plně kompatibilní mezi každou verzí.Dorico SEPište pro jeden nebo dva nástroje – zcela zdarmaDorico pro iPadPište až pro čtyři nástroje zdarma nebo pro soubory libovolné velikosti s volitelným předplatným v aplikaciDorico ElementsPište až pro 24 nástrojů s více a lepšími zvuky.Dorico ProPište pro soubory jakékoli velikosti, se všemi nástroji, které potřebujete k vytváření děl profesionální kvality.Novinky pro verzi 4:Key editor v režimu zápisuInteligentní import MIDIPolyfonní MIDI přepisRozsah platnosti pro režim vkládáníMelodická a rytmická transformacePady pro klávesnici, hmatník a bicíUpravený mixpult a režim přehráváníNativní podpora Apple SiliconFlexibilní správa licencí
Licence : Limited Version
Typ : Notation Software
Kompatibilita : Mac OS
Země původu : Německo
Kompatibilita : Windows
Kompatibilní s : Všechny hlavní DAW

Steinberg Absolute 5 10586 CZK  -10% 
Získejte tuny kreativních nástrojů s více než 130 GB zvukového obsahu pro všechny druhy hudební produkce. Prozkoumejte více než 7 500 předvoleb, syntezátory nové generace, jako je Padshop, Groove Agent a Backbone, které jsou z nejlepších dostupných VST bicích plug-inů. A pokud to nestačí, můžete si snadno vytvořit své vlastní samplovací nástroje s HALion. Více než 130 GB nástrojů a 7 500 inspirativních předvoleb Prvotřídní knihovny samplů pro basu, sbor, orchestr a klávesy Novinka: Backbone re-syntezátor bicích Novinka: Vintage klávesy Amped Elektra
Licence : Plná verze
Podporované formáty pluginů : AU
Počet presetů : 6800+
Podporované formáty pluginů : VST
Hardwarové požadavky : 8 GB RAM
Hardwarové požadavky : Intel Core i5
Podporované formáty pluginů : AAX
Systémové požadavky : Win10 (64-bit)
Systémové požadavky : Win7 (64-bit)
Systémové požadavky : Win8 (64-bit)
Kompatibilita : Windows
Země původu : Čína
Typ : Virtual Instrument
Systémové požadavky : Mac OSX 10.15
Systémové požadavky : Mac OSX 10.14 (64-bit)
Systémové požadavky : Mac OSX 10.13 (64-bit)

DAW software společnosti Steinberg – Cubase Elements 11. Cubase představuje jeden z nejvýkonnějších software balíků pro tvorbu hudby na světě. Díky rozsáhlé škále flexibilních nástrojů umožňuje rychlou a intuitivní hudební produkci jakéhokoliv žánru. Dodávaný je spolu s širokou paletou virtuálních nástrojů, efektů a zvuků. Cubase je vhodný pro profesionální i amatérské využití a splňuje i nejnáročnější požadavky při hudební produkci.Cubase 11 obsahuje všechny užitečné a významné funkce předchozích verzí + množství vylepšení, inspirativních nástrojů a zlepšení pracovních postupů. Nabízí množství kreativních funkcí, zrychlení práce a vyhovuje všem potřebám při nahrávání a komponování hudby.Všechny verze Cubase nabízejí stejnou kvalitu zvuku a snadné ovládání, díky čemuž software představuje jedno z nejpopulárnějších řešení pro nahrávání a hudební produkci na světě. V závislosti na náročnosti projektů, požadavků na funkce a rozpočtu je k dispozici několik verzí Cubase. Nižší verze je možné vždy upgradovat.
Země původu : Německo

Steinberg Cubase Pro 12 9886 CZK  -20% 
Cubase 12 obsahuje významné nové funkce a vylepšení pracovního postupu, díky kterým je skládání, nahrávání a mixování hudby ještě kreativnější. Od vylepšené integrace MIDI Remote a vylepšených nástrojů pro úpravu až po vylepšený převod zvuku do MIDI a nové efekty, Cubase 12 oživí vaše kreativní nápady lépe – a rychleji – než kdykoli předtím.Všechny verze Cubase sdílejí stejnou nedotčenou kvalitu zvuku a snadné použití, díky nimž je Cubase jedním z nejpopulárnějších světových nahrávacích a produkčních řešení. V závislosti na velikosti a složitosti vašich projektů, vašich požadavků na funkce a rozpočtu si můžete vybrat verzi Cubase, která vám nejlépe vyhovuje. Pokud zjistíte, že potřebujete více zařízení a funkcí, samozřejmě můžete upgradovat.VŠECHNY NOVÉ FUNKCE:Integrace MIDI Remote – Vylepšené mapování externích zařízeníVylepšený AudioWarp - Udělejte nahrávky ještě dokonalejšíScale Assistant ve VariAudio – Úprava výšky je hračkouVylepšený pracovní postup úprav – pro usnadnění dodržování termínůAudio to chords - Zaměřte se ještě víc na hudbuVylepšené logické editory – více přizpůsobitelné prostředíRaiser - Powerhouse limiter pro final touchFX Modulator - Vdechne nový život vašim zvukůmVerve - krásné atmosférické felt pianoVytvořte Dolby Atmos® – pohlcující hudba kompletně „in the box“Native Apple silicon - Podpora pro nejnovější počítače MacintoshNová správa licencí – už žádný klíč USB eLicenser!
Podporované formáty pluginů : VST
Systémové požadavky : macOS Monterey
Země původu : Německo
Licence : Plná verze
Kompatibilní s : Windows
Kompatibilní s : macOS
Systémové požadavky : macOS Big Sur
Hardwarové požadavky : 8 GB RAM
Podporované formáty : MP3
Systémové požadavky : Win11 (64-bit)
Podporované formáty : FLAC
Vzorkovací frekvence : 192 kHz / 64 bit
Balení obsahuje : Manuál
Typ : DAW
Varianta : Plná verze
Systémové požadavky : Win10 (64-bit)
Hardwarové požadavky : 70 GB HD
Podporované formáty : WAV
Podporované formáty : VST
Podporované formáty pluginů : VST2
Podporované formáty pluginů : VST3
Podporované formáty : AIFF

Cubase 12 obsahuje významné nové funkce a vylepšení pracovního postupu, díky kterým je skládání, nahrávání a mixování hudby ještě kreativnější. Od vylepšené integrace MIDI Remote a vylepšených nástrojů pro úpravu až po vylepšený převod zvuku do MIDI a nové efekty, Cubase 12 oživí vaše kreativní nápady lépe – a rychleji – než kdykoli předtím.Všechny verze Cubase sdílejí stejnou nedotčenou kvalitu zvuku a snadné použití, díky nimž je Cubase jedním z nejpopulárnějších světových nahrávacích a produkčních řešení. V závislosti na velikosti a složitosti vašich projektů, vašich požadavků na funkce a rozpočtu si můžete vybrat verzi Cubase, která vám nejlépe vyhovuje. Pokud zjistíte, že potřebujete více zařízení a funkcí, samozřejmě můžete upgradovat.
VŠECHNY NOVÉ FUNKCE:

Integrace MIDI Remote – Vylepšené mapování externích zařízení
Vylepšený AudioWarp - Udělejte nahrávky ještě dokonalejší
Scale Assistant ve VariAudio – Úprava výšky je hračkou
Vylepšený pracovní postup úprav – pro usnadnění dodržování termínů
Audio to chords - Zaměřte se ještě víc na hudbu
Vylepšené logické editory – více přizpůsobitelné prostředí
Raiser - Powerhouse limiter pro final touch
FX Modulator - Vdechne nový život vašim zvukům
Verve - krásné atmosférické felt piano
Vytvořte Dolby Atmos® – pohlcující hudba kompletně „in the box“
Native Apple silicon - Podpora pro nejnovější počítače Macintosh
Nová správa licencí – už žádný klíč USB eLicenser!

Podporované formáty pluginů : VST2
Typ : DAW
Podporované formáty pluginů : VST
Systémové požadavky : macOS Big Sur
Systémové požadavky : Win10 (64-bit)
Podporované formáty : FLAC
Hardwarové požadavky : 8 GB RAM
Vzorkovací frekvence : 192 kHz / 64 bit
Podporované formáty : MP3
Hardwarové požadavky : 70 GB HD
Kompatibilní s : Windows
Podporované formáty : AIFF
Podporované formáty : WAV
Podporované formáty pluginů : VST3
Varianta : Upgrade
Systémové požadavky : Win11 (64-bit)
Země původu : Německo
Balení obsahuje : Manuál
Podporované formáty : VST
Licence : Upgrade
Systémové požadavky : macOS Monterey
Kompatibilní s : macOS

Nový vzhled, nový sampler a zbrusu nový způsob zpracování zvuku, Reason 12 je o zvyšování kreativního potenciálu v srdci vašeho hudebního zážitku.Reason's Rack legendárních syntezátorů, nástrojů a efektů lze nyní použít ve vašem oblíbeném DAW s Reason Rack Pluginem (VST3/AU/AAX). Reason 12 obsahuje pluginy i samostatný software pro produkci hudby Reason, takže si můžete dělat hudbu tak, jak se vám to líbí.Aktualizované prostředí: Vlastní velikost panelu, barvy pozadí, pozadí a ovládací prvky.Mimic Creative Sampler: Rychlé a okamžité spouštění, sekání a manipulace samplů.Grafika s vysokým rozlišením: Hyper realistická zařízení a zoomovatelná okna pro lepší workflow.Rychlejší prohlížeč:Díky novému rychlejšímu prohlížení můžete snadno najít všechna svá zařízení, sample a patche a zůstat v kreativním workflowu.!!! K tomuto softwaru obdržíte dva aktivační kódy, odblokovací kód a sériové číslo. V potvrzovacím e-mailu, který od nás obdržíte po nákupu, jsou oba kódy odděleny symbolem „ / “ (lomítko). Příklad: XXXXXX-XXXX-XXXXXX / YYYY-YYYY-YYYY-YYYY
Typ : DAW
Podporované formáty : AAX
Hardwarové požadavky : 4 GB RAM
Kompatibilita : Windows
Země původu : Švédsko
Systémové požadavky : Mac OSX 10.13 <
Licence : Plná verze
Kompatibilita : Mac OS
Systémové požadavky : Win 10
Podporované formáty : AU
Podporované formáty : VST

Cubase 12 obsahuje významné nové funkce a vylepšení pracovního postupu, díky kterým je skládání, nahrávání a mixování hudby ještě kreativnější. Od vylepšené integrace MIDI Remote a vylepšených nástrojů pro úpravu až po vylepšený převod zvuku do MIDI a nové efekty, Cubase 12 oživí vaše kreativní nápady lépe – a rychleji – než kdykoli předtím.Všechny verze Cubase sdílejí stejnou nedotčenou kvalitu zvuku a snadné použití, díky nimž je Cubase jedním z nejpopulárnějších světových nahrávacích a produkčních řešení. V závislosti na velikosti a složitosti vašich projektů, vašich požadavků na funkce a rozpočtu si můžete vybrat verzi Cubase, která vám nejlépe vyhovuje. Pokud zjistíte, že potřebujete více zařízení a funkcí, samozřejmě můžete upgradovat.VŠECHNY NOVÉ FUNKCE:Integrace MIDI Remote – Vylepšené mapování externích zařízeníVylepšený AudioWarp - Udělejte nahrávky ještě dokonalejšíScale Assistant ve VariAudio – Úprava výšky je hračkouVylepšený pracovní postup úprav – pro usnadnění dodržování termínůAudio to chords - Zaměřte se ještě víc na hudbuVylepšené logické editory – více přizpůsobitelné prostředíRaiser - Powerhouse limiter pro final touchFX Modulator - Vdechne nový život vašim zvukůmVerve - krásné atmosférické felt pianoVytvořte Dolby Atmos® – pohlcující hudba kompletně „in the box“Native Apple silicon - Podpora pro nejnovější počítače MacintoshNová správa licencí – už žádný klíč USB eLicenser!
Balení obsahuje : Manuál
Licence : Plná verze
Podporované formáty : MP3
Podporované formáty pluginů : VST
Podporované formáty : VST
Podporované formáty : AIFF
Kompatibilní s : macOS
Vzorkovací frekvence : 192 kHz / 64 bit
Kompatibilní s : Windows
Podporované formáty : FLAC
Systémové požadavky : macOS Monterey
Podporované formáty : WAV
Systémové požadavky : Win10 (64-bit)
Varianta : Plná verze
Podporované formáty pluginů : VST2
Typ : DAW
Systémové požadavky : Win11 (64-bit)
Hardwarové požadavky : 50 GB HD
Podporované formáty pluginů : VST3
Hardwarové požadavky : 8 GB RAM
Země původu : Německo
Systémové požadavky : macOS Big Sur

Nový vzhled, nový sampler a zbrusu nový způsob zpracování zvuku, Reason 12 je o zvyšování kreativního potenciálu v srdci vašeho hudebního zážitku.Reason's Rack legendárních syntezátorů, nástrojů a efektů lze nyní použít ve vašem oblíbeném DAW s Reason Rack Pluginem (VST3/AU/AAX). Reason 12 obsahuje pluginy i samostatný software pro produkci hudby Reason, takže si můžete dělat hudbu tak, jak se vám to líbí.Aktualizované prostředí: Vlastní velikost panelu, barvy pozadí, pozadí a ovládací prvky.Mimic Creative Sampler: Rychlé a okamžité spouštění, sekání a manipulace samplů.Grafika s vysokým rozlišením: Hyper realistická zařízení a zoomovatelná okna pro lepší workflow.Rychlejší prohlížeč:Díky novému rychlejšímu prohlížení můžete snadno najít všechna svá zařízení, sample a patche a zůstat v kreativním workflowu.Pořiďte si tento upgrade, pokud vlastníte některý z následujících produktů:Reason IntroReason LiteReason EssentialsReason Adapted!!! K tomuto softwaru dostanete dva kódy pro aktivaci, odblokovací kód a sériové číslo. V potvrzujícím e-mailu, který od nás dostanete po zakoupení, jsou tyto dva kódy odděleny symbolem "/" (lomítka). Příklad: XXXXXX-XXXX-XXXXXX / YYYY-YYYY-YYYY-YYYY
Typ : DAW
Podporované formáty : AAX
Kompatibilita : Mac OS
Licence : Upgrade
Systémové požadavky : Mac OSX 10.13 <
Země původu : Švédsko
Systémové požadavky : Win 10
Podporované formáty : VST
Kompatibilita : Windows
Hardwarové požadavky : 4 GB RAM
Podporované formáty : AU