Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Magnum Giant Bowie 02MB565 1590 CZK  -15% 
Lovecký a outdoorový nůž. Tento masivní nůž je inspirován legendárním designem nožů z vietnamské války. Čepel je vyrobena z nerezavějící oceli a je extrémně ostrá. Rukojeť je také z oceli a pravé kůže. Jemné výstupky pro prsty umožňují bezpečné a pohodlné používání. Délka nože: 32 cm. Délka čepele: 20.7 cm. Tloušťka čepele: 4.7 mm. Hmotnost: 330 g. Barva: Hnědá.
Počet funkcí : 1
Materiál čepele : 440A nerezová ocel
Pouzdro : Kožené pouzdro
Země původu : Čína
Zámek : Ne
Délka : 32 cm
Tvrdost oceli : 56-58 HRC
Klip : Ne
Materiál rukojeti : Steel/Leather
Tloušťka čepele : 4,7 mm
Hmotnost : 330 g
Délka čepele : 20,7 cm

Taktický nůž. Všechny nože řady Böker jsou ručně vyráběné. Vyznačují se dokonalým zpracováním a kvalitními materiály. Design tohoto nože vychází z klasické dýky z 2. světové války a byl navržen legendárním plukovníkem Rex Applegate, autorem mnoha knih o boji muže proti muži. Rukojeť je vyrobena z laminátu Delrin a díky vroubkování a vyvážení dobře sedí v ruce. Mosazná oboustranná záštita zabraňuje aby ruka sklouzla na čepel. Čepel je z kvalitní oceli 440C. K noži je přibaleno i pouzdro a pevný držák pro uchycení na opasek nebo jiný popruh. Délka nože: 27.2 cm. Délka čepele: 15 cm. Tloušťka čepele: 4.4 cm. Hmotnost: 245 g.
Pouzdro : Kydex Sheath
Tloušťka čepele : 4,4 mm
Materiál rukojeti : Syntetický materiál
Délka : 27,2 cm
Země původu : Německo
Délka čepele : 15 cm
Hmotnost : 245 g
Klip : Ne
Zámek : Ne
Počet funkcí : 1
Materiál čepele : 440 C
Tvrdost oceli : 58-60 HRC

Zavírací kapesní nůž. Všechny nože řady Böker plus jsou ručně vyráběné. Charakterizuje je dokonalé zpracování a kvalitní materiály. Tento nůž byl navržen bývalým policistem Jimem Wagnerem a vyznačuje se atypickým tvarem, je velmi lehký s tenkým designem který umožňuje pohodlné nošení v kapse. Čepel je vyrobena z prémiové oceli 440C, pomocí palcového kolíku se pohodlně otevírá jednou rukou, je jištěna vnitřním zámkem. Rukojeť je celá vyrobena z černého hliníku, lehkého a odolného materiálu. S pomocí klipu nůž pohodlně upevníte na opasek. Konec rukojeti tohoto neobyčejného nože doplňuje rozbíječ skla. Délka nože: 14.4 cm. Délka čepele: 4 cm. Tloušťka čepele: 2.5 mm. Hmotnost: 27 g. Barva: Černá.
Barva : Černá
Počet funkcí : 1
Materiál rukojeti : Aluminum
Délka : 14,4 cm
Zámek : Liner Lock
Pouzdro : Ne
Země původu : Taiwan
Barva podle výrobce : Black
Klip : Ano
Tloušťka čepele : 2,5 mm
Materiál čepele : 440 C
Hmotnost : 27 g
Délka čepele : 4 cm
Tvrdost oceli : 58-60 HRC

Boker Plus Balisong Trainer 1390 CZK  -17% 
Zavírací nůž motýlek na trénink. Mechanismus tohoto nože je stejný jako u skutečných nožů typu motýlek, zatímco tupá čepel ho klasifikuje jako tréninkový nástroj. Je určen na bezpečné trénování techniky a rychlosti práce s noži tohoto typu a na hru. Jeho tupá čepel zabraňuje pořezání či zranění. Vyroben je celý z oceli s kompozitovým povrchem na rukojetích. Jejich červená barva pomáhá odlišit tento nástroj od skutečného nože. Obsahje klip na připevnění ke kapse nebo opasku. Délka nože: 23.2 cm. Délka čepele: 10.3 cm. Hmotnost: 154 g. Barva: Červená.
Materiál čepele : Nerezová ocel
Hmotnost : 154 g
Barva : Červená
Barva podle výrobce : Red
Pouzdro : Ne
Materiál rukojeti : G10
Počet funkcí : 1
Zámek : Balisong
Délka : 23,2 cm
Klip : Ne
Země původu : Asie
Tloušťka čepele : 2,9 mm
Délka čepele : 10,3 cm

Lovecký nůž. Všechny nože řady Böker jsou ručně vyráběné. Vyznačují se dokonalým zpracováním a kvalitními materiály. Tento nůž je klasické konstrukce, má perfektní balanc a vyznačuje se elegantním vzhledem. Rukojeť je vyrobena z ručně vybíraného dřeva Grenadile a výborně se drží. Čepel je z kvalitní 440C oceli s jednoduchým broušením které jí dodává pevnost. Nůž se dodává také s kvalitním koženým pouzdrem. Délka nože: 24 cm. Délka čepele: 11.8 cm. Šířka čepele: 4.9 mm. Váha: 240 g.
Hmotnost : 240 g
Klip : Ne
Délka čepele : 11,8 cm
Tloušťka čepele : 4,9 mm
Pouzdro : Kožené pouzdro
Materiál rukojeti : Grenadill Wood
Země původu : Německo
Počet funkcí : 1
Tvrdost oceli : 58-60 HRC
Zámek : Ne
Materiál čepele : 440 C
Délka : 24 cm

Sada vrhacích nožů. Sada obsahuje tři kvalitní nože. Celé tělo nože je z nerezavějící oceli. Rukojeť má šedou povrchovou úpravu a nacházejí se na ní odlehčující otvory. Nože jsou profesionálne vyvážené pro co nejlepší použití. Délka nože: 26 cm. Délka čepele: 15.4 cm. Hmotnost: 196 g. Barva: Šedá.
Materiál rukojeti : Ocel
Materiál čepele : 440A nerezová ocel
Délka : 26 cm
Tvrdost oceli : 56-58 HRC
Počet funkcí : 1
Délka čepele : 15,4 cm
Pouzdro : Kožené pouzdro
Zámek : Ne
Klip : Ne
Země původu : Čína
Hmotnost : 196 g

Muela MIRAGE-18N 1290 CZK  -23% 
Taktický nůž od španělské firmy Muela s černou povrchovou úpravou. Na čepel byla použita nerezová ocel Inox 1-42 s tvrdostí 54 - 58 HRC. Ostří nože je v prvních čtyřech centimetrech opatřené zoubky. Záštita je kovová oboustranná v černé barvě. Rukojeť je gumová, perfektně se drží a je vroubkovaná pro ještě jistější úchop. Na konci rukojeti je otvor s dutým nýtem pro provlečení šňůry. Nůž je dodáván s černým koženým pouzdrem. Základní technické parametry: Typ nože: Taktický, Čepel: Bowie Délka čepele: 18 cm, Délka rukojeti: 11,5 cm, Hmotnost: 350 g
Délka čepele : 18 cm
Klip : Ne
Země původu : Čína
Pouzdro : Kožené pouzdro
Materiál rukojeti : Guma
Materiál čepele : Inox 1-42
Zámek : Ne
Hmotnost : 350 g
Počet funkcí : 1
Tvrdost oceli : 54-58 HRC
Délka : 29,5 cm

Boker Plus AKS-74 CPM-S-30V 2590 CZK  -16% 
Zavírací kapesní nůž. Všechny nože řady Böker plus jsou ručně vyráběné. Charakterizuje je dokonalé zpracování a kvalitní materiály. Tento nůž je vhodný jako taktický nebo na outdoorové využití. Čepel je vyrobena z kvalitní americké oceli. Nůž se pohodlně otevírá zatlačením knoflíku. Rukojeť je z hliníku, dobře se drží a neklouže. Nachází se na ní i praktický klip pro pohodlné upnutí ke kapse nebo opasku. Délka nože: 20 cm. Délka čepele: 8.5 cm. Hmotnost: 120 g. Barva: Černá.
Délka čepele : 8,5 cm
Země původu : Taiwan
Hmotnost : 120 g
Délka : 20 cm
Zámek : Push Button
Počet funkcí : 1
Materiál čepele : CPM-S-30V
Barva : Černá
Pouzdro : Ne
Materiál rukojeti : Aluminum
Klip : Ano
Barva podle výrobce : Black

Boker Plus Outdoorsman 990 CZK  -16% 
Lovecký a outdoorový nůž od renomovaného výrobce. Jeho kompaktní ale odolná konstrukce ho předurčuje na práci. Čepel je z kvalitní oceli s titanovou povrchovou úpravou pro lepší antikorozní ochranu. Rukojeť je vyrobena z kombinace kompozitních materiálů, má velkou plochu na úchop což zajišťuje bezpečné zacházení i ve vlhkých podmínkách. Otvory v čepeli a na konci rukojeti umožňují přetvořit tento všestranný nůž na improvizovanou harpunu. Přibalené je také odolné kordurové pouzdro. Délka nože: 20.1 cm. Délka čepele: 9.3 cm. Tloušťka čepele: 4.3 mm. Hmotnost: 146 g. Barva: Šedá.
Klip : Ne
Hmotnost : 146 g
Barva : Šedá
Délka čepele : 9,3 cm
Země původu : Asie
Materiál rukojeti : FRP
Materiál čepele : Sandvik 12C27
Délka : 20,1 cm
Barva podle výrobce : Gray ( Variant )
Tloušťka čepele : 4,3 mm
Pouzdro : Nylon Sheath
Počet funkcí : 1
Zámek : Ne

Vyměnitelná čepel pro nože Böker Optima. S pomocí této čepele můžete proměnit váš kapesní nůž na multifunkční a vyměňovat čepele podle potřeby a použití. Tato čepel má profil Drop-Point a je vyrobena s vysoce kvalitní oceli 440C se saténovou povrchovou úpravou. Délka čepele je 9 centimetrů.
Země původu : Německo