Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Ochranná PEB fólie na bazén 400 x 400 cm. Fólie se jednoduše umístí nad bazén a utáhne se pomocí napínací šňůry, která je provlečena očky a napínákem.Barva:zelená
Rozměry:průměr plachty: 440 cmVýrobek je určen výhradně pro soukromé (domácí) využití.,Ochranná PEB fólie na bazén 400 x 400 cm. Fólie se jednoduše umístí nad bazén a utáhne se pomocí napínací šňůry, která je provlečena očky a napínákem.Barva:zelená
Rozměry:průměr plachty: 440 cmVýrobek je určen výhradně pro soukromé (domácí) využití.

Ochranná PEB fólie na bazén 470 x 470 cm. Fólie se jednoduše umístí nad bazén a utáhne se pomocí napínací šňůry, která je provlečena očky a napínákem.Barva:zelená
Rozměry:průměr plachty: 510 cmVýrobek je určen výhradně pro soukromé (domácí) využití.,Ochranná PEB fólie na bazén 470 x 470 cm. Fólie se jednoduše umístí nad bazén a utáhne se pomocí napínací šňůry, která je provlečena očky a napínákem.Barva:zelená
Rozměry:průměr plachty: 510 cmVýrobek je určen výhradně pro soukromé (domácí) využití.

S velkou čisticí sadou vyčistíte svůj bazén KARIBU dokonale. Sada obsahuje spodní síť pro zachycení větších nečistot jako jsou listy nebo větve, sací hadice, sací kartáč a teleskopickou tyč.
Sada obsahuje:

síťový sběrač na listy a hrubé nečistoty
sací hadice
sadí hubice s kartáčem
telekospická tyč

Výrobek je určen výhradně pro soukromé (domácí) využití.,S velkou čisticí sadou vyčistíte svůj bazén KARIBU dokonale. Sada obsahuje spodní síť pro zachycení větších nečistot jako jsou listy nebo větve, sací hadice, sací kartáč a teleskopickou tyč.
Sada obsahuje:

síťový sběrač na listy a hrubé nečistoty
sací hadice
sadí hubice s kartáčem
telekospická tyč

Výrobek je určen výhradně pro soukromé (domácí) využití.

Systém filtrace se skládá z pískového filtračního systému s bazénovým čerpadlem, širokoúhlého skimmeru se vstupní tryskou, požadovaného hadicového systému a křemenného písku pro filtr. Systém pískového filtru se skládá z filtrační nádoby o průměru 30 cm, připojovací hadice a čerpadla. Výkon filtrace 4,5 m3/h. Maximální výkon čerpadla je 12 000 litrů za hodinu. Skimmer je vyroben z bílého plastu a nasává hladiny vody listy a podobné hrubé nečistoty. Ty se shromažďují ve sběrném koši a voda se přepravuje do filtračního systému přes připojovací hadici. Balení hadic, které je součástí dodávky, zahrnuje připojovací hadice od skimmeru k čerpadlu, od čerpadla k pískovému filtru a od pískového filtru zpět k vstupní hubici. Hadici lze rozdělit každých 1,1 m, jednotlivé díly jsou spojeny čtyřmi hadicovými sponami.Obsahem dodávky je 40 kg sušeného křemenného písku frakce 0,4 až 0,8 mm. Čerpadlo je připojeno napájením 230 V.
Balení obsahuje:
kompletní filtrační jednotka:

skimmer (bílá barva)
filtrační nádoba 30 cm
čerpadlo
všechny potřebné propojovací hadice


Výrobek je určen výhradně pro soukromé (domácí) využití.,Systém filtrace se skládá z pískového filtračního systému s bazénovým čerpadlem, širokoúhlého skimmeru se vstupní tryskou, požadovaného hadicového systému a křemenného písku pro filtr. Systém pískového filtru se skládá z filtrační nádoby o průměru 30 cm, připojovací hadice a čerpadla. Výkon filtrace 4,5 m3/h. Maximální výkon čerpadla je 12 000 litrů za hodinu. Skimmer je vyroben z bílého plastu a nasává hladiny vody listy a podobné hrubé nečistoty. Ty se shromažďují ve sběrném koši a voda se přepravuje do filtračního systému přes připojovací hadici. Balení hadic, které je součástí dodávky, zahrnuje připojovací hadice od skimmeru k čerpadlu, od čerpadla k pískovému filtru a od pískového filtru zpět k vstupní hubici. Hadici lze rozdělit každých 1,1 m, jednotlivé díly jsou spojeny čtyřmi hadicovými sponami.Obsahem dodávky je 40 kg sušeného křemenného písku frakce 0,4 až 0,8 mm. Čerpadlo je připojeno napájením 230 V.
Balení obsahuje:
kompletní filtrační jednotka:

skimmer (bílá barva)
filtrační nádoba 30 cm
čerpadlo
všechny potřebné propojovací hadice


Výrobek je určen výhradně pro soukromé (domácí) využití.

Nafukovací dětský bazének se stříškou Intex Muchomůrka


 


Krásný nafukovací dětský bazének se stříškou proti slunci od výrobce Intex pro děti ve věku od 1 do 3 let.
- Rozměry: 102 x 89 cm

- Vhodný pro děti od 1-3 let

- Množství vody: 45 l

- Stříška proti slunci

Nafukovací vodní vozidlo Intex Letadlo


 


Nádherné vodní vozidlo Intex s motivem roztomilé rybičky. 
- Rozměry: 119 x 114 cm

- Nosnost: 27 kg

- Kvalitní materiál

INTEX 56800 Double 339 CZK  -57% 
Sedátko do vody Intex pro dvě osoby


 


Sedátko na vodní hladinu pro dvě osoby, které ocení především páry a přátelé. Jedná se o velmi kvalitní sedátko do vody, které je vyvabeno pevnými úchyty, opěrkami zad a držáky na pití. 
- Kvalitní vinylové PVC 0,33mm

- Průhledná horní vrstva, modrý spodek sedátka

- Nafukovací opěrky zad

- Dva pevné úchyty pro větší stabilitu

- Dva držáky na pití

- Rozměry: 198 x 117 cm

Intex nafukovací vodní vozidlo Krokodýl


 


Dvě pevná držadla usnadní uchopení a zajistí lepší stabilitu. Hračka se báječně hodí do bazénu nebo na pláž k moři. Vodní vozidlo je vyrobeno z kvalitního a odolného vinylu, který se jen tak se neprodře. 
- Rozměry: 170 x 86 cm

- Dva úchyty pro držení

- Materiál: PVC 0,25 mm

- Vysoká stabilita na vodě

- Velice realistický vzhled

Dětský bazénový set Intex Fruity 59460


 


Nádherný dětský bazénový set, který je určený pro všechny malé vodní nadšence. Set obsahuje nafukovací bazének, nafukovací míč a kruh. Skvělý doplněk na vaši zahradu či koupaliště.
- Vyrobeno z kvalitního PVC vinylu

- Set obsahuje nafukovací bazének o rozměrech 122 x 25 cm

- Objem vody 150 l

- Desing ovoce

- Rozměr míče a kruhu: 51 cm

- Kvalitní PVC 0,20 mm
 

Nafukovací vodní vozidlo Intex Člun


 


Nádherné vodní vozidlo Intex s motivem závodního člunu. 
- Rozměry: 109 x 74 cm

- Nosnost: 27 kg

- Kvalitní materiál