Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Sady pro teplou vodu z ESH 5 U-N Trend, resp. ESH 10 U-N Trend a beztlakové jednopákové směšovací armatury.

Použití Beztlakové malé zásobníky jsou vhodné pro zásobování jednotlivých odběrných míst teplou vodou, např. výlevky v technické místnosti nebo dřezu v kuchyni. Beztlakový přístroj pro montáž nad odběrným místem je kombinován s beztlakovou armaturou. Komfortní charakteristiky Teplotu lze plynule nastavovat otočným voličem. Díky speciální geometrii topného tělesa je možné odebrat velké množství teplé vody. Fáze ohřevu je indikována opticky. Instalace Instalační systém PROFI-RAPID zajišťuje rychlou a jednoduchou montáž. Standardní upevňovací body usnadňují výměnu. Jednoduchá montáž na stěnu díky univerzální montážní liště, montážní šablona je součástí dodávky. Přívodní kabel s vidlicí s ochranným kontaktem. Bezpečnost a kvalita Dlouhá životnost díky robustnímu měděnému trubkovému topnému tělesu. Bezpečnostní omezovač teploty, který lze opětovně zapnout, zajišťuje bezpečné uvedení do provozu.

Kupte si kvalitní bojler od oblíbené české firmy DZ Dražice s objemem 125 litrů. Tento elektrický akumulační ohřívač je určený pro zavěšení na zeď. Ohřev zajišťuje keramické topné těleso ovládané provozním termostatem a jištěné bezpečnostním termostatem. Bojler umožňuje přípravu teplé užitkové vody v objektech s možností využití levnějšího nočního proudu. Zásobníkový bojler z řady OKCE ohřívá vodu v teplotě 5–74 °C a má příkon 2,2 kW. Ocelový ohřívač vody má objem 125 litrů a je 1067 mm vysoký a 524 mm široký. Spotřeba v celodenním pohotovostním režimu dosahuje 6,59 kWh. Stupeň krytí je IP44. Vodorovné rozteče kotevních šroubů (450 mm) výrobce zachovává po celou dobu historie výroby stejné pro snadnou výměnu vysloužilých ohřívačů. Vybírejte i z dalších bojlerů DZ Dražice. Do koupelny si pořiďte i jiné elektrické vytápění: praktické jsou infrazářiče a vysoušeče rukou, naopak trochu luxusu si dopřejete s podlahovým vytápěním – zvažte například koupi topných rohoží či topných kabelů. Osvědčenou klasikou jsou také elektrické přímotopy a akumulační kamna. O společnosti DZ Dražice Družstevní závody Dražice-Strojírna s.r.o. jsou největším výrobcem ohřívačů vody v České republice s dominantním podílem na trhu přesahujícím 50 %. Historie firmy sahá až do roku 1900. Nakupujte elektrické ohřívače DZ Dražice a další příslušenství na našem e-shopu.

Kvalitní a spolehlivý bojler OKCE 80 od české společnosti DZ Dražice pojme 80 litrů vody, kterou dovede ohřát na teplotu v rozmezí 5 až 74 °C. Jeho příkon činí 2,2 kW, je vyroben z kvalitní oceli a je určen k vodorovnému zavěšení na zeď. Specifikace ohřívače vody DZ Dražice OKCE 80 2,2 kW 1101108101 Ohřívač vody OKCE 80 má manuální ovládání (teplotu nastavujete otočným regulátorem) a analogovou indikaci teploty (budík na přední straně). Umožňuje ohřev užitkové vody v objektech s možností využití nízkého tarifu elektrické energie – takzvaný noční proud. Tento ocelový bojler poskytuje stupeň krytí IP44. Ohřev vody zajišťuje keramické topné těleso, které jistí tepelná pojistka, na přední straně bojleru se nachází kontrolka sepnutí elektrického obvodu, což znamená, že probíhá ohřev vody. Ohřívač vody je izolován polyuretanovou pěnou bez freonů. Doporučujeme nastavit teplotu ohřevu pouze na nutnou výši, jelikož tak snížíte spotřebu elektrické energie i množství vápenných usazenin na stěnách ohřívače. Kromě ohřívačů vody nabízíme i další topnou a regulační techniku, jako například topná tělesa, přímotopy a sálavé infrapanely či akumulační kamna. Rozměry ohřívače vody OKCE 80 jsou 757 mm x 524 mm x 524 mm. Technické detaily bojleru OKCE 80 Bojler OKCE 80 je konstruován pro napětí 230 V a jeho jmenovitý přetlak činí 6 bar. Pro připojení použijte vodní přípojku ¾ palce. Bojler je vyroben z kvalitní oceli. Denní spotřeba v pohotovostním režimu je 6,19 kWh/24 hodin. Vodorovné rozteče kotevních šroubů: 450 mm. OKCE 80 váží 32 kg. Vždy se řiďte postupem od výrobce a montáž provádějte jen tehdy, jste-li k takovému úkonu oprávněni. V opačném případě přenechte instalaci na odborníkovi s příslušným certifikátem. Upozorňujeme, že mezi ohřívačem a pojistným ventilem nesmí být zařazena žádná uzavírací armatura. Před prvním napouštěním vody do bojleru zkontrolujte dotáhnutí matic přírubového spoje. Pokud je ohřívač nebo objekt s ohřívačem bez dozoru osob delší dobu, uzavřete přívod studené vody a elektrické energie do ohřívače. V případě nebezpečí zamrznutí ohřívač vyprázdněte. Certifikáty výrobku Ohřívač vody bojler DZ Dražice OKCE 80 2,2kW splňuje příslušné normy ČSN. O společnosti DZ Dražice Družstevní závody Dražice-Strojírna s.r.o. jsou jednička mezi výrobci ohřívačů vody v České republice a společnost je známa po celé Evropě. Své výrobky vyváží do 25 zemí světa, tudíž svislé, stacionární, elektrické i kombinované ohřívače vody o objemech od 5 do 1000 litrů DZ Dražice našly své stálé místo i na světovém trhu. Vedle ohřívačů vody se společnost zabývá i výrobou zásobníků vody s nepřímým ohřevem pro výrobce plynových kotlů.

Pořiďte si kvalitní bojler od oblíbené české firmy DZ Dražice s objemem 160 litrů. Tento elektrický akumulační ohřívač je určený pro zavěšení na zeď. Ohřev zajišťuje keramické topné těleso ovládané provozním termostatem a jištěné bezpečnostním termostatem (tepelnou pojistkou). Bojler umožňuje přípravu teplé užitkové vody v objektech s možností využití nízkého tarifu elektrické energie – tedy takzvaného nočního proudu. Bojler z řady OKCE ohřívá vodu v teplotě 5–74 °C a má příkon 2,2 kW. Ocelový ohřívač vody má objem 160 litrů a je 1255 mm vysoký a 524 mm široký. Spotřeba v celodenním pohotovostním režimu dosahuje 12,03 kWh. Stupeň krytí je IP44. Vodorovné rozteče kotevních šroubů (450 mm) výrobce zachovává po celou dobu historie výroby stejné pro snadnou výměnu vysloužilých ohřívačů. Vybírejte i z dalších zásobníkových bojlerů DZ Dražice s menším objemem. Do koupelny si pořiďte i jiné elektrické vytápění: praktické jsou infrazářiče a osoušeče rukou, naopak trochu luxusu si dopřejete s podlahovým topením – zvažte například koupi topných rohoží či topných kabelů. Osvědčenou klasikou jsou také elektrické přímotopy a akumulační kamna. O společnosti DZ Dražice Družstevní závody Dražice-Strojírna s.r.o. jsou největším výrobcem ohřívačů vody v České republice s dominantním podílem na trhu přesahujícím 50 %. Historie firmy sahá až do roku 1900. Nakupujte elektrické ohřívače DZ Dražice a další příslušenství na našem e-shopu.