Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Žehlicí prkno AB 1000 vám usnadní život. 7tupňové výškové přizpůsobení zajišťuje maximální pohodlí při práci a s funkcí vydouvání, která vytváří vzduchový polštář, pak dosáhnete skutečně hladkého povrchu bez nedokonalostí. Usnadní vám práci s obtížně žehlitelnými textiliemi, zabraňuje jejich přehýbání a umožňuje i žehlení ve více vrstvách. Ke skutečně precizním výsledkům přispívá také funkce aktivního odsávání páry. Díky němu látka nikdy neklouže po prkně a prádlo je dokonale suché a vyhlazené.

Kvalitní tlaková parní žehlička I 6006 v atraktivním žluto-černém provedením účinně vyhladí každý povrch od domácích textilií, až po jemné tkaniny. Pronikne dokonce i do struktury velmi těžkých materiálů jako jsou závěsy, přehozy, koberce i ložní prádlo ve více vrstvách. Žehlení pod tlakem zaručuje 2x účinnější výsledek pro maximální úsporu vašeho času. Pára je rovnoměrně rozprostřena po celé žehlící ploše a pro extra účinné žehlení velmi nepoddajných materiálů lze navíc využít funkci intervalového páření. Parní žehličku lze používat pouze s parními vysavači SV 7, nelze ji využívat samostatně.

Komfortní potah na žehlicí prkno AB 1000 významně zdokonalí vaše žehlení. Je vyrobeno z bavlny a molitanu, což umožňuje snadnější propustnost páry hluboko do prádla. Výsledkem je mnohem snadnější žehlení bez nedokonalostí v podobě přežehlených skladů. Maximálního efektu dosáhnete v kombinaci s parními žehličkami Kärcher.