Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Kärcher - SG 4/4 31176 CZK  -4% 
Kompaktní parní čistič SG 4/4 zajistí efektivní a ekologický úklid různých povrchů – a to bez použití chemie. Díky páře o tlaku 4 barů se muže pyšnit certifikovanou dezinfekci bez chemikálií - účinně tak dezinfikuje například hotelové pokoje, kuchyně či sauny. Účinnost dezinfekce dle EN 16615 ověřila také nezávislá laboratoř - likviduje 99,99 % mikrobů* z běžných povrchů. Stroj nabízí rovněž funkci regulace tlaku a vlhkosti páry VapoHydro, díky níž nečistoty místo pracného drhnutí jednoduše spláchnete. Praktická 4l dvojitá nádrž umožňuje průběžné doplňování vody i během úklidu. Vydržíte tak pracovat dlouho bez přerušení. A když je vše hotovo, kabel, trubky i příslušenství pohodlně uložíte do těla přístroje. Součástí dodávky jsou dvě podlahové hubice (1x se štětinami, 1x s lamelami), kartáč a sada trysek. (* podle EN 16615, PVC podlaha, stroj: SG 4/4 (podlahová hubice s lamelou, 30 cm / s, max. tlak páry, min. VapoHydro), testovací bakterie: Enterococcus hirae ATCC 10541, testovací virus: MVA , Murines Norovirus, Adenovirus.)

Všestranný extraktor Puzzi 10/1 oceníte při úklidu menších kanceláří a společenských místností. Nástřikový tlak o hodnotě 1 bar umožní šetrné hloubkové čištění koberců a čalounění. Přístroj navíc zanechává povrchy téměř suché, takže je lze vzápětí opět použít. Úzká podlahová hubice se dokonale hodí pro úklid stísněných prostor. Její flexibilní sací stěrka zajistí perfektní kontakt s povrchem, i když vysáváte pod nábytkem. Při péči o čalounění se osvědčí také praktická ruční hubice. Ergonomická, výškově nastavitelná rukojeť zajistí maximální komfort při práci. Úklid ulehčí rovněž objemná 9l nádoba na špinavou vodu, kterou jednoduše vyjmete a vylijete. A když je hotovo, kabel i sací trubky snadno připevníte k přístroji a extraktor pohodlně uskladníte.

Kärcher - Puzzi 9/1 Bp Adv 19740 CZK  -17% 
Jedinečný aku extraktor Puzzi 9/1 Bp Adv se postará o důkladný úklid všech textilních povrchů ve vašem hotelu. Osvědčí se také v interiérech vozů i v dalších odvětví jako pohostinství nebo čištění budov. Patří mezi první aku extraktory v profesionální třídě, díky čemuž nabízí maximální flexibilitu. Díky vysokému nástřikovému tlaku vypláchne nečistoty i z hloubky vláken a zanechá koberce i čalounění opravdu čisté. Pracuje efektivně a tiše, takže zbytečně neruší vaše hosty. Při úklidu vám nepřekážejí žádné kabely a přístroj navíc snadno přemístíte i v jedné ruce. Výkon zajišťuje silná 36V baterie s ukazatelem stavu nabití. Extraktor snadno zapnete i nohou, takže při úklidu nenamáháte záda. Špinavá voda odtéká do objemné 7l nádrže, kterou po práci snadno vyjmete a vylijete do umyvadla. Příslušenství navíc jednoduše uchytíte na těle přístroje, takže se zařízení lehce skladuje. Součástí balení je jak hubice na čalounění, tak koberce. Baterie ani rychlonabíječka nejsou součástí dodávky. Pokud již vlastníte jakýkoliv stroj Kärcher o platformě 36 V, můžete baterie kombinovat. Pokud ne, je třeba set baterie s nabíječkou koupit zvlášť nebo si vybrat stejný stroj, který již tento set obsahuje.

Důkladné čištění parním čističem Kärcher odstraní 99,999 % koronavirů* a 99,99 % všech běžných domácích bakterií** z běžných pevných povrchů v domácnosti. Klasický mop je minulostí, vytírejte moderně a mnohem efektivněji s SC 3 Upright EasyFix. Jeho hlavními výhodami jsou pohodlí, praktičnost a dokonalé výsledky bez nadměrné námahy. K parnímu mopu se nemusíte ohýbat kvůli výměně násady či ručnímu dočišťování odolnějších nečistot. Ani nemusíte přerušovat úklid kvůli doplňování vody, a dokonce ani používat saponát. K úklidu bez přerušování přispívá odnímatelná nádrž na vodu s integrovaným trychtýřem a funkce rychlozahřívání. Za pouhých 30 vteřin se tak můžete pustit do práce. Že je připraven sám ohlásí světelnou LED signalizací. Na jedno naplnění vyčistí plochu až 60m2 a zbyde za ním jen hygienická čistota. ideální na čištění těchto typů podlah: zapečetěné podlahy jako parkety, laminát, korek, kámen, linoleum a PVC i kobercové podlahy s krátkým vlasem. Součástí balení je kobercový kluzák a utěrka z mikrovlákna na tvrdé podlahy, které spolu s trojstupňovým ovládáním tlaku páry zaručují maximální adaptaci jednotlivým povrchům.

Kärcher - Puzzi 9/1 Bp 17184 CZK  -21% 
Unikátní, první bateriový extraktor pro profesionální účely vůbec. Puzzi 9/1 Bp nabízí vysoký výkon maximální komfort při čištění čalouněných interiérů v jakémkoliv průmyslovém odvětví. Oceníte ho v hotelích, pohostinství i při údržbě vozidel. Přístroj pomocí vysokého tlaku odstraní špínu až do hloubky vláken - čisticí roztok je natlakován a nastříkán do hloubky textilních vláken a poté vysáván zpět spolu s uvolněnými nečistotami. O potřebný výkon se stará silná 36 V baterie, na jejíž displeji si můžete kdykoliv ověřit zbývající čas chodu. Extraktor snadno zapnete nohou, takže nenamáháte záda. Při úklidu vám navíc nepřekážejí žádné kabely a díky tichému provozu ani nerušíte okolí - ideální pro veřejné prostory. Pohodlí při práci zajistí ultrakrátká hubice na čalounění a praktická rukojeť, díky níž se zařízení snadno přenáší i jednou rukou. Samozřejmostí je i nádoba 2 v 1 na čistou a špinavou vodu, kterou vylejete bez kontaktu s nečistotami. A nakonec i integrovaný úložný prostor pro příslušenství. Vše k přístroji tak bude vždy při ruce a nic se neztratí. Baterie ani nabíječka nejsou součástí dodávky.

Eurom Force 2500 IND 7876 CZK  -13% 
Tlaková myčka Eurom Force 2500 IND


 


Indukční motor disponuje dlouhou životností, nižšími otáčkami a hučností. Tlakové myčky EUROM jsou určeny k čištění ploch silným proudem vody. Vysokotlaký čistič EUROM nabízí perfektní výkon a vysoce kvalitní komponenty. Díky tomu budete schopni během okamžiku vyčistit nejrůznější druhy povrchů. Pomocí silného proudu vody dokáže vysokotlaký čistič EUROM  vyčistit velké množství povrchů a materiálů  jako např. chodníky, zahradní dlažby a fasády domu, zahradní techniky, jízdní kola a automobily, terasy, bazény a mnoho dalších. Čištění vždy zvládnete během okamžiku a to s maximálním efektem. Velká kola poslouží k lepší manipulaci. Vysokotlaký čistič EUROM nabízí  širokou škálu příslušenství pro různé typy úklidu.


 

Technická specifikace: 
- Typ motoru / napětí: elektrický, 230V/50Hz 

- Příkon: 2500 W indukční motor 

- Max. tlak: 170 bar 

- Max. průtok 440 l/hod 

- Kontrola přepětí: ano 

- Podlahový čistič: ano R25 pro 

- Tlaková pistole s rychl. spojkou: ano 

- Nastavitelná tryska: ano 

- Nádobka na saponát: ano 

- Rotační tryska: ano 

- Auto start/stop: ano 

- Délka tl. hadice: 5 m PVC 

- Max. teplota vody: 40 °C 

- Vstupní tlak vody: max.7 bar 

- Krytí: II - IPX5 

- Hlučnost: 77 dB (A) 

- Hmotnost: 22,6 kg

Eurom Force 2000 3637 CZK  -9% 
Tlaková myčka Eurom Force 2000


 


Motor disponuje dlouhou životností, nižšími otáčkami a hlučností. Tlakové myčky EUROM jsou určeny k čištění ploch silným proudem vody. Vysokotlaký čistič EUROM nabízí perfektní výkon a vysoce kvalitní komponenty. Díky tomu budete schopni během okamžiku vyčistit nejrůznější druhy povrchů. Pomocí silného proudu vody dokáže vysokotlaký čistič EUROM  vyčistit velké množství povrchů a materiálů  jako např. chodníky, zahradní dlažby a fasády domu, zahradní techniky, jízdní kola a automobily, terasy, bazény a mnoho dalších. Čištění vždy zvládnete během okamžiku a to s maximálním efektem. Velká kola poslouží k lepší manipulaci. Vysokotlaký čistič EUROM nabízí  širokou škálu příslušenství pro různé typy úklidu.


 

Technická specifikace: 
- Typ motoru / napětí: elektrický, 230V/50Hz 

- Příkon: 2000 W, meď - mosaz

- Max. tlak: 150 bar 

- Max. průtok 400 l/hod 

- Kontrola přepětí: ano 

- Podlahový čistič: ano R25 cm

- Tlaková pistole s rychl. spojkou: ano 

- Nastavitelná tryska: ano 

- Nádobka na saponát: ano 

- Rotační tryska: ano 

- Auto start/stop: ano 

- Délka tl. hadice: 5 m PVC 

- Max. teplota vody: 40 °C 

- Vstupní tlak vody: max.7 bar 

- Krytí: II - IPX5 

- Hlučnost: 77 dB (A) 

- Hmotnost: 10 kg

Eurom Force 2200 IND 6663 CZK  0% 
Tlaková myčka Eurom Force 2200 IND


 


Indukční motor disponuje dlouhou životností, nižšími otáčkami a hučností. Tlakové myčky EUROM jsou určeny k čištění ploch silným proudem vody. Vysokotlaký čistič EUROM nabízí perfektní výkon a vysoce kvalitní komponenty. Díky tomu budete schopni během okamžiku vyčistit nejrůznější druhy povrchů. Pomocí silného proudu vody dokáže vysokotlaký čistič EUROM  vyčistit velké množství povrchů a materiálů  jako např. chodníky, zahradní dlažby a fasády domu, zahradní techniky, jízdní kola a automobily, terasy, bazény a mnoho dalších. Čištění vždy zvládnete během okamžiku a to s maximálním efektem. Velká kola poslouží k lepší manipulaci. Vysokotlaký čistič EUROM nabízí  širokou škálu příslušenství pro různé typy úklidu.


 

Technická specifikace: 
- Typ motoru / napětí: elektrický, 230V/50Hz 

- Příkon: 2200 W indukční motor 

- Max. tlak: 160 bar 

- Max. průtok 440 l/hod 

- Kontrola přepětí: ano 

- Podlahový čistič: ano R25 cm

- Tlaková pistole s rychl. spojkou: ano 

- Nastavitelná tryska: ano 

- Nádobka na saponát: ano 

- Rotační tryska: ano 

- Auto start/stop: ano 

- Délka tl. hadice: 5 m PVC 

- Max. teplota vody: 40 °C 

- Vstupní tlak vody: max.7 bar 

- Krytí: II - IPX5 

- Hlučnost: 77 dB (A) 

- Hmotnost: 20 kg

VeGA GT 7214 K 2069 CZK  -8% 
Tlaková myčka VeGA GT 7214 K


 


Tlakové myčky VeGA GT jsou vysoce kvalitní a spolehlivé čističe určené pro domácí použití. Vysokotlaké čističe mají výrazně vyšší čisticí sílu než které dosáhnete při použití běžné zahradní hadice. Vysokotlaká čerpadla dosahují maximálního tlaku vody až 150 bar (dle modelu). Vysokotlaké čističe VeGA jsou určeny pro mytí hrubých a těžko odstranitelných nečistot, k čištění povrchů a ploch ze dřeva, plastu, kovu či kamene. Hlavní uplatnění tedy tyto tlakové myčky naleznou při mytí automobilů, údržbě jízdních kol, čištění zahradního nářadí, čištění chodníků a teras, ale i při jiných aktivitách a pracích. Při použití tlakové hadice se vysokotlakou tryskou dosahují tlakové myčky VeGA vysokého čistícího účinku, s použitím čistících prostředků se čistící účinek ještě zvyšuje. Tlakové myčky VeGA jsou tedy ideálním pomocníkem při každodenní údržbě a dalších činnostech především okolo rodinných domů, chat či chalup. 


 

Technická specifikace: 
- Příkon: 1400W  

- Max. tlak: 100 bar  

- Provozní tlak: 70 bar  

- Výkon: 330 l/hod  

- Čerpadlo z hliníkové slitiny: ano 

- Nádržka na čistící prostředky: ne  

- Tlaková vodní hadice: ano, 5 m

- Tlaková pistole s tryskovým nástavcem: ano

- Hmotnost: 8 kg

Důkladné čištění parním čističem Kärcher odstraní 99,999 % koronavirů* a 99,99 % všech běžných domácích bakterií** z běžných pevných povrchů v domácnosti. SC 2 Deluxe EasyFix si snadno a jedním tahem poradí s plochou 75m2. Plné zahřátí poznáte signalizací designového LED kroužku. Stačí pouze několik minut vyčkat, a je připraven dříve, než si stačíte dopít kávu. Skvělých výsledků dosáhnete pomocí ruční hubice, bodové trysky a malého kulatého kartáče. Příslušenství může být uloženo (včetně dvou prodlužovacích trubic) celé v extra dlouhé tašce na příslušenství nebo alternativně na samotném zařízení. SC 2 Delux EasyFix se nezalekne před mastnotou z kuchyně, nečistotami v koupelně, a to ani na špatně dostupných místech. A co podlaha? Ta se včetně zašlých spár jen leskne pod unikátním bezdotykovým systémem EasyFix. Jeho rychloupínání utěrky z mikrovlákna na suchý zip zaručuje nulový kontakt s nečistotami bez nutnosti shýbání a 2 stupně regulace páry se perfektně přizpůsobí všem povrchům. Lehkost stroje a kompaktní rozměry z něj činí výborného pomocníka pro každodenní úklid. Přemůže však i odolnější nečistoty. Dopřejte svému domovu hygienickou čistotu bez námahy, drhnutí a chemie.