Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Použití Kvalitní elektrický teplovzdušný osoušeč rukou pro provoz se zvláště nízkou hlučností. Ruce se suší teplem proudu vzduchu. V ideálním případě je přizpůsoben zvláštním požadavkům kladeným na sanitární prostory v gastronomii, komerčních a veřejných budovách s normální dobou užívání. Moderní design se hodí do každého prostředí. Komfortní charakteristiky Bezdotyková obsluha díky integrované infračervené detekční elektronice. Instalace Snadná montáž. Bezúdržbový přístroj není vybaven žádným přívodním vedením, napájení je připojeno přímo v přístroji. Zabezpečení Integrovaný bezpečnostní hlídač teploty.

Pořiďte si nástěnný infrazářič, který je výborným řešením pro zajištění tepla v malých místnostech s nedostatečným vytápěním. Díky vyššímu stupni krytí se nemusíte bát jeho navlhnutí, proto ho můžete využívat například jako koupelnový infrazářič. Infrazářiče zapínáme pouze v době, kdy se nacházíme v jejich blízkosti, neměli bychom se snažit s nimi ohřívat vzduch. Nástěnný infrazářič Technotherm Q 1201 má 3 stupně topení a jeho výkon si nastavíte mezi 400 W a 1200 W. Stupeň krytí je IP24. Rozměry tohoto výrobku v univerzálně bílém provedení, jsou 140 mm x 540 mm x 90 mm. 3 quartzové trubice Tahový vypínač Barevné provedení: Matný hliník Elektrické připojení: 230 V Elektrické krytí: IP24 Podívejte se na náš sortiment osoušečů rukou. Vybírat můžete také z dalších druhů topení na E1.cz, jako jsou elektrické přímotopy, akumulační kamna nebo topné infrapanely. V koupelně i dalších místnostech se stává stále oblíbenější volbou také podlahové vytápění – zvažte například pořízení topných rohoží či topných kabelů. O firmě Technotherm Technotherm je německá rodinná firma, která byla založena v roce 1983. V našem sortimentu najdete kvalitní infrazářiče Technotherm.

Kupte si elektrický osoušeč rukou Fenix s bezdotykovým snímáním za bezkonkurenčně nízkou cenu. Vysoušeč je určen k pevné instalaci na stěnu a přívodní šňůra je opatřena připojovací vidlicí. Osoušeč je nejčastěji využíván v sociálních zařízeních v nebytové sféře, jako jsou hotely, školy, divadla, kina, administrativní budovy či obchodní domy. Oblíbený je především kvůli snadnému a hygienickému ovládání, dlouhé životnosti a jednoduché údržbě. Příkon topného tělesa vysoušeče Fenix je 1800 W. Rozměry osoušeče od české firmy Fenix jsou 265 mm x 270 mm x 255 mm. Stupeň krytí je IP21. Srovnejte vysoušeč s dalšími osoušeči rukou a infrazářičů v naší nabídce. Na E1.cz můžete také vybírat z dalších druhů elektrického vytápění, jako jsou elektrické přímotopy, akumulační kamna nebo topné infrapanely. Stále oblíbenější volbou je také podlahové vytápění – zvažte například pořízení topných rohoží či topných kabelů. O firmě Fenix Obchodní skupina Fenix vznikla v roce 1990 jako jedna z prvních soukromých společností v České republice. V současné době je holding tvořen jedenácti obchodními společnostmi a je jedním z největších evropských výrobců plošných elektrických topných systémů – své produkty vyváží již do více než 60 zemí ležících na 4 světových kontinentech. V našem sortimentu najdete především široký výběr elektrických přímotopů a elektrických topných kabelů Fenix. Podívejte se na kompletní seznam výrobků firmy Fenix, které prodává náš e-shop.

Nástěnný infrazářič Vigan TK1 Mammoth je infra topení za skvělou cenu, které se hodí především do koupelen, kde oceníte jeho okamžité teplo. Šedý infrazářič se snadno ovládá pomocí šňůrky, užitečné je také zobrazení nastavené teploty a světelná signalizace. Infratopení okamžitě zahřeje osoby a předměty, na které je namířeno, proto zajisté oceníte jeho možnost náklonu až do 55°. Nástěnný infrazářič Vigan TK1 Mammooth má 2 stupně topení, jeho lze nastavit na 600 W a 1200 W. Stupeň krytí je IP24. Rozměry tohoto elektrického topení vyrobeného z broušeného hliníku, jsou 133 mm x 540 mm x 120 mm. Podívejte se na všechny infrazářiče v našem sortimentu. V koupelně vám mohou dobře posloužit i osoušeče rukou. Pokud hledáte výkonnější infra topidla, zvažte pořízení infrapanelů či infrakonvektorů. Pokud jste spíše příznivcem klasických druhů elektrického topení, vybírejte například mezi elektrickými přímotopy, akumulačními kamny či elektrickým podlahovým topením.