Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Bílý teplovzdušný ventilátor SENCOR SFH 7017WH s max. příkonem 2 000 W nabízí 2 stupně výkonu, ochranu proti přehřátí i převržení, malé rozměry i váhu a funkci studeného vzduchu. Je ideální pro domácnosti, kanceláře a další podobné prostory. Specifikace bílého teplovzdušného ventilátoru SENCOR SFH 7017WH 41011313 Teplovzdušný ventilátor SENCOR SFH 7017WH je snadno přenositelné a lehké topidlo, které skvěle poslouží v okamžiku, kdy potřebujete teplotu v místnosti rychle přizpůsobit aktuálním potřebám. Vybírat můžete ze dvou stupňů výkonu (1 200 W/2 000 W). Díky funkci studeného vzduchu můžete ventilátor používat i v létě. Na vrchní straně přístroje naleznete otočné ovladače pro nastavení funkce a teploty, k dispozici je i integrovaná rukojeť. V případě, že dojde během provozu k převrácení či přehřátí, ventilátor se automaticky vypne. Nabízíme i další topnou a regulační techniku, jako například topné kabely, ohřívače vody, topná tělesa, akumulační kamna, termostaty a další. Rozměry teplovzdušného ventilátoru SENCOR SFH 7017WH jsou 268 x 227 x 139 mm. Technické detaily SENCOR SFH 7017WH Teplovzdušný ventilátor SENCOR SFH 7017WH je konstruován pro napětí 230 V. Jeho maximální hlučnost je 53 dB(A) a váha 1,1 kg. V žádném případě ventilátor ničím nepřekrývejte, abyste zabránili jeho přehřátí. Neumisťujte jej těsně pod elektrickou zásuvku a nepoužívejte přístroj v bezprostředním okolí vany, sprchy nebo plaveckého bazénu. Certifikáty výrobku Teplovzdušný ventilátor SENCOR SFH 7017WH 1200/2000W splňuje příslušné normy ČSN. O společnosti SENCOR Japonská společnost SENCOR vznikla roku 1969 a od té doby si vybudovala dobře viditelné místo na trhu. K jejímu vzniku přispěl – podobně jako například společnostem SONY, Akai, Sanyo a dalším – státem finančně podporovaný nákup technologií z USA. Časem však toto řešení přestalo stačit a japonské společnosti se vydaly na cestu vlastního výzkumu a vývoje. Produktem, který společnost SENCOR dostal do povědomí evropských zákazníků, byl vícestopý stereo magnetofon. Dnes SENCOR vyváží své výrobky do více než 55 zemí světa a v nabídce firmy dnes najdete televizory, nejrůznější audio i video techniku, kuchyňské spotřebiče, kancelářskou elektroniku a mnoho dalšího.

Topné těleso o příkonu 2,2 kW od české společnosti DZ Dražice poslouží především jako náhradní díl k ohřívačům vody stejné značky, které jsou osazeny suchou jímkou. Jedná se o provedení: univerzální příruba. Specifikace 2 200W topného tělesa DZ Dražice 230 V 48x6 článků 3342001ND Tímto topným tělesem můžete nahradit porouchané těleso v ohřívačích vody značky DZ Dražice, u nichž je na výrobním štítku uveden výkon 2 000 nebo 2 200 W. Skládá se z 6 keramických článků (nosníků), jimiž prochází topná spirála a je určeno pro uchycení v suché jímce ohřívače. Suché keramické topné těleso DZ Dražice můžete nainstalovat do těchto ohřívačů vody od společnosti DZ Dražice: OKC OKC 80, OKC 100, OKC 100/1m2 , OKC 125, OKC 125/1m2, OKC 160, OKC 160/1m2, OKC 180, OKC 180/1m2, OKC 200,OKC 200/1m2 OKCE OKCE 50, OKCE 80 (a verze SMART), OKCE 100 (a verze SMART), OKCE 125 (a verze SMART), OKCE 160 (a verze SMART), OKCE 160 S/2,2 kW, OKCE 160 NTRR/2,2 kW, OKCE 200, OKCE 200 S/2,2 kW, OKCE 200 NTRR/2,2 kW, OKCE 250 S/2,2 kW, OKCE 250 NTRR/2,2 kW Kromě topných těles a samotných ohřívačů vody nabízíme i další topnou a regulační techniku, jako například přímotopy a sálavé infrapanely či akumulační kamna. Rozměry topného tělesa 2 200 W DZ Dražice: 48 mm průměr a 40 cm délka. Technické detaily topného tělesa DZ Dražice 2 200 W 2 200W topné těleso DZ Dražice váží 1,15 kg a je vyrobeno z kovu a keramiky. Je konstruováno pro napětí 230 V. Vždy se řiďte postupem od výrobce a montáž provádějte jen tehdy, jste-li k takovému úkonu oprávněni. V opačném případě přenechte instalaci na odborníkovi s příslušným certifikátem. Certifikáty výrobku Topné těleso DZ Dražice 2200W 230V 48x6 článků splňuje příslušné normy ČSN. O společnosti DZ Dražice Družstevní závody Dražice-Strojírna s.r.o. jsou jednička mezi výrobci ohřívačů vody v České republice a společnost je známa po celé Evropě. Své výrobky vyváží do 25 zemí světa, tudíž svislé, stacionární, elektrické i kombinované ohřívače vody o objemech od 5 do 1000 litrů DZ Dražice našly své stálé místo i na světovém trhu. Vedle ohřívačů vody se společnost zabývá i výrobou zásobníků vody s nepřímým ohřevem pro výrobce plynových kotlů.

Keramický ohřívač s účinnými topnými články. Zařízení má časovač, který umožňuje nastavit dobu vytápění od 1 do 7 hodin. LED displej zobrazuje zvolenou teplotu v rozmezí 15-35 ° C. Dvě úrovně topného výkonu umožňují volit mezi výkonem 1000 W nebo 1500W. Bezpečnostní spínač automaticky vypne napájení v případě převrácení zařízení. Topidlo je rovněž vybaveno ochranou proti přehřátí. Zařízení lze použít také jako klasický ventilátor bez ohřívání vzduchu.

Robustní provedení průmyslového ohřívače zaručuje kvalitní ohřev i větších prostor. Komponenty jsou vyrobené z nerezové oceli a zajišťují tak ohřívači dlouhou životnost. Průmyslový ohřívač disponuje ochranou proti přehřátí, integrovaným termostatem a třístupňovou regulací průtoku vzduchu. Topný ventilátor je vhodný pro uzavřené prostory, zejména pro zemědělské budovy, garáže, obchody, domy, kanceláře, sklepy, skladiště. Přívodní kabel je osazen vidlicí 16A/5P 400V Ohřívač je doporučen pro malíře, omítkáře, obkladače, instalatéry.

Díky jednoduché instalaci je topný panel ideálním řešením pro vytápění místností bez invazivních zásahů do konstrukce stavby. Součástí balení je závěsné zařízení včetně hmoždinek, šroubů a schématu pro montáž. Při instalaci tedy není nutné nic složitě vyměřovat. Kombinace infra (75%) a konvekčního (25%) vytápění zaručuje to, že se primárně neohřívá ani nevysušuje vzduch a nedochází k víření prachu. Naproti tomu však infračervené záření vysouší zdivo, v místnosti se tím pádem netvoří živná půda pro plísně. Je tedy vhodné pro alergiky, má pozitivní vliv na klouby. Metalový topný panel se nahřeje na svou provozní teplotu o něco rychleji, než keramický. Tento aspekt může hrát klíčovou roli při výběru topení například pro rekreační objekty.  Délka kabelu 1,6 m Záruka 5 let. Minimální životnost 30 let. IP 33 - vhodné tedy například i do místností se zvýšenou vlhkostí, například koupelna

Robustní provedení průmyslového ohřívače zaručuje kvalitní ohřev i větších prostor. Komponenty jsou vyrobené z nerezové oceli a zajišťují tak ohřívači dlouhou životnost. Průmyslový ohřívač disponuje ochranou proti přehřátí, integrovaným termostatem a třístupňovou regulací průtoku vzduchu. Topný ventilátor je vhodný pro uzavřené prostory, zejména pro zemědělské budovy, garáže, obchody, domy, kanceláře, sklepy, skladiště. Přívodní kabel je osazen vidlicí 16A 230V Ohřívač je doporučen pro malíře, omítkáře, obkladače, instalatéry.

Elektrická vyhřívací bota SENCOR SUB 0700BE nabízí max. výkon 100 W, rychlé nahřátí, 3 stupně teploty, ochranu proti přehřátí, funkci automatického vypnutí a automatického odpojení v případě poškození. Specifikace 100W elektrické vyhřívací boty SENCOR SUB 0700BE 41008823 Elektrická vyhřívací bota SUB 0700BE je velmi pohodlná díky prodyšným (mikroflís) a na dotek příjemným materiálům. Stupně výkonu (teploty) volíte na ovladači spojeném s přívodním kabelem (2,3 m), zvolený stupeň se zobrazuje na podsvíceném displeji. Říkává se: „To chce klid a nohy v teple.“ S elektrickou vyhřívací botou SENCOR SUB 0700 budete mít nohy v teple co by dup a snadněji se tak po náročném dni naladíte na „klidovou frekvenci“. Nabízíme i další topnou a regulační techniku, jako například topné kabely, ohřívače vody, topná tělesa, akumulační kamna, termostaty a další. Rozměry elektrické vyhřívací bota SENCOR SUB 0700BE jsou 300 x 300 x 240 mm. Technické detaily elektrické vyhřívací boty SENCOR SUB 0700BE Elektrická vyhřívací bota SENCOR SUB 0700BE je konstruována pro napětí 230 V/50 Hz a vyrobena ze 100% polyesteru. Výrobek nevkládejte pod matraci, nepokládejte na něj těžké předměty, neskládejte jej ani nepřehýbejte. V žádném případě jej nepoužívejte jako podušku pro domácí zvířata, jelikož hrozí rozkousání a následný úraz elektrickým proudem. Certifikáty výrobku Elektrická vyhřívací bota SUB 0700BE splňuje příslušné normy ČSN. O společnosti SENCOR Japonská společnost SENCOR vznikla roku 1969 a od té doby si vybudovala dobře viditelné místo na trhu. K jejímu vzniku přispěl – podobně jako například společnostem SONY, Akai, Sanyo a dalším – státem finančně podporovaný nákup technologií z USA. Časem však toto řešení přestalo stačit a japonské společnosti se vydaly na cestu vlastního výzkumu a vývoje. Produktem, který společnost SENCOR dostal do povědomí evropských zákazníků, byl vícestopý stereo magnetofon. Dnes SENCOR vyváží své výrobky do více než 55 zemí světa a v nabídce firmy dnes najdete televizory, nejrůznější audio i video techniku, kuchyňské spotřebiče, kancelářskou elektroniku a mnoho dalšího.

Elektrická vyhřívací deka SENCOR SUB 291 je svými rozměry určena pro dvě osoby a nabízí příkon 2 x 60 W, 2 stupně nastavení výkonu, 2.1 metrů dlouhý přívodní kabel se dvěma nezávislými ovladači výkonu a ochranu proti přehřátí. Specifikace elektrické vyhřívací deky SENCOR SUB 291 40025981 Elektrická vyhřívací deka SENCOR SUB 291 je potažena jemným a na dotek příjemným potahem z umělého ovčího rouna. Dvoumetrový přívodní kabel se dvěma nezávislými ovladači přispěje ke komfortu při jejím používání a 2 stupně nastavení výkonu vám umožní přizpůsobit si teplotu deky vaší aktuální potřebě. Doporučená doba předehřátí je 30 minut. Kabel i ovladače lze odepnout, takže vám při čištění nebudou překážet. Na ovladači se kromě ovládacích tlačítek nachází i kontrolka signalizující zapnutí. Nabízíme i další topnou a regulační techniku, jako například topné kabely, ohřívače vody, topná tělesa, akumulační kamna, termostaty a další. Rozměry elektrické vyhřívací deky SENCOR SUB 291 jsou 160 x 140 cm. Technické detaily elektrické vyhřívací deky SENCOR SUB 291 Elektrická vyhřívací deka SENCOR SUB 291 je konstruována pro napětí 230 V/50 Hz a je potažena 100% polyesterem. Upozorňujeme, že produkt lze prát pouze ručně při teplotě max. 40 °C, nesmí se tedy prát v pračce. Taktéž se nesmí sušit v bubnové sušičce, žehlit ani ždímat. K sušení nepoužívejte ani fény či podobné přístroje, nechte deku volně uschnout na vzduchu. V žádném případě ji za účelem usušení nezapínejte! Certifikáty výrobku Elektrická vyhřívací deka/podložka SENCOR SUB 291 splňuje příslušné normy ČSN. O společnosti SENCOR Japonská společnost SENCOR vznikla roku 1969 a od té doby si vybudovala dobře viditelné místo na trhu. K jejímu vzniku přispěl – podobně jako například společnostem SONY, Akai, Sanyo a dalším – státem finančně podporovaný nákup technologií z USA. Časem však toto řešení přestalo stačit a japonské společnosti se vydaly na cestu vlastního výzkumu a vývoje. Produktem, který společnost SENCOR dostal do povědomí evropských zákazníků, byl vícestopý stereo magnetofon. Dnes SENCOR vyváží své výrobky do více než 55 zemí světa a v nabídce firmy dnes najdete televizory, nejrůznější audio i video techniku, kuchyňské spotřebiče, kancelářskou elektroniku a mnoho dalšího.

Rychle se zahřejte pomocí otočného teplovzdušného přímotopu. Po zapnutí přístroj otáčivým pohybem v úhlu 90° ohřívá a fouká vzduch v širším pásmu. Ventilátor umožňuje regulovat výkon i teplotu vypouštěného vzduchu. Je ideálním doplňkem k podlahovému vytápění, akumulačním kamnům či krbu na chalupách a chatách. Teplovzdušný ventilátor v univerzální bílé barvě je 300 mm vysoký a 220 mm široký a váží pouhých 1,3 kg. Podle nastaveného stupně topení se výkon pohybuje mezi 1000 W a 2000 W. Ventilátor dále disponuje ochranou proti přehřátí, kterou zabezpečuje indikátor umístěný na těle ventilátoru. Hlučnost nepřesahuje 52 dB. Stupeň krytí je IP20. Podívejte se i na ostatní teplovzdušné ventilátory a zvažte také pořízení elektrického konvektoru či sálavého infrapanelu. Na našem e-shopu můžete vybírat i z dalších typů elektrického vytápění – oblíbenou variantou jsou akumulační kamna, v koupelně i jiných místnostech s dlažbou se stává stále častější volbou také podlahové topení – instalaci topných rohoží či topných kabelů navíc zvládnete i svépomocí.

Výkonné elektrické topidlo, určené k vytápění komerčních prostor (-> autodílny, skladové/montážní haly, průmyslové provozy), bodovému vyhřívání venkovních pracovišť, rozmrazování strojů, vozidel apod. Max. topný výkon: 15 kW (-> 12.900 kcal/hod., 3 topné stupně: 5 kW/10 kW/15 kW), prostorový termostat (-> automatické zapínání/vypínání topné spirály po dosažení nastavené teploty), ventilátor. Konstrukce: skříň topidla z oceli, topná spirála s ochrannou mřížkou, přívodka 400V bez kabelu, trubkový stojný rám. Celkové rozměry (d x š x v): 410 x 360 x 550 mm, elektrická ochranná třída: IP X4. Technické parametry: Přípojka: 400V~50 Hz 5p 32A Příkon: 22 A Max. topný výkon: 15 kW Průtok vzduchu: 1292 m3/h