Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Kabelka VUCH Coltrane 1593 CZK  -61% 
Decentní béžovou Coltrane jsme si trochu potunili výrazným geometrickým logem a zlatými detaily. Tuhle kabelku nacpeš vším potřebným a pak otočíš zapínáním a ono si to tam krásně ustele a sedne, stačí už jenom hodit na rameno a jít.
Hlavní otočné zapínání
Velký vnitřní prostor
Součástí kosmetická taštička
Kovové geometrické logo Vuch

Dakine Peněženka Riggs Wallet 10002611-S21 Black

Kabelka VUCH Ebora 849 CZK  -61% 
Jen Ebora to může být., tududu tududu tu tu! Věř, že až ji hodíš na rameno, taky ti bude do zpěvu. Je bezvadný čas od času nechat zbytečnosti doma a vyrazit si s lehoučkou kabelkou přes rameno vstříc novým dobrodružstvím.
Hlavní zapínání na zip
Prostor rozdělen na dvě kapsy
Vnitřní kapsa na zip
Nastavitelný crossbody popruh

Peněženka VUCH Galienne 699 CZK  -59% 
Nemáš ráda, když jsi u pokladny a zdržuješ? Za tebou ten zástup nervózních lidí se svými košíky, kteří kamsi spěchají, jen si nemůžou vzpomenout kam? Tak s peněženkou Galienne budeš nejrychlejším platičem pod sluncem. Díky vyskládaným kartám a přehlednému rozdělení hotovosti prostě sáhneš a máš přesně to, čím chceš platit.
Vyrobena z přírodního materiálu
Kapsička na mince na zip
Přihrádka na fotku
Prostor pro 13 karet

Peněženka VUCH Esspe 699 CZK  -59% 
Jakmile budeš mít Esspe v kabelce, stane se placení tvou novou oblíbenou činností. Modrou krasavici budeš chtít vytahovat pokaždé, když bude příležitost. A můžeš si být jistá, že se nevyhneš závistivým a obdivným pohledům.
Elegantní design
Zapínání na zip
Kapsa na mince na zip
Prostor pro 8 karet

Peněženka VUCH Tadise 699 CZK  -59% 
Až budeš platit na setkání té největší smetánky, je fajn vytáhnout peněženku, která toho bude hodna. A tebe taky. Tadise je elegantní a decentní peněženka, která se hodí pro opravdové dámy, jako jsi ty.
Elegantní design
Zapínání na zip
Kapsa na mince na zip
Prostor pro 8 karet

Artificial Leather (Depth: 6Cm Height: 10Cm Width: 10Cm); Model's Measurements: Height: 1.75, Bust: 89, Waist: 64, Hip: 92, Size: S/36/1; Sample Size is Standard.

Faux Leather

Artificial Leather (Depth: 6Cm Height: 10Cm Width: 10Cm); Model's Measurements: Height: 1.75, Bust: 89, Waist: 64, Hip: 92, Size: S/36/1; Sample Size is Standard.

VUCH Fleur handbag 699 CZK  -61% 
"Oh my gosh, someone's gone wild here and wants to look for something new. Just go for it. The purple Fleur handbag will catch your eye at first sight, and thanks to its elegant appearance, it will also suit more sophisticated models. You can combine purple well with, for example, white or yellow, don't be afraid of that."
CROSS HANDBAGS>
Reinforced handbag in an elegant design
Internal zippered pocket for small items
Internal compartment without fastening
Decorative crossbody strap