Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Pro optimalizované čištění koberců se sprejovými extrakčními čističi Puzzi, podlahová hubice navržená Kärcherem o šířce 350 milimetrů. Hubice má velkou průhlednou část, která umožňuje sledování nasávané špinavé vody, a pružnou stěrku pro nejlepší možné sání. Podlahová hubice je k dispozici samostatně a je součástí sady na čištění koberců pro sprejové extrakční čističe Puzzi.

Se servisním boxem k našemu inovativnímu odstraňovači žvýkaček SGG 1 jste vybaveni pro kompletní pracovní den. Sada obsahuje 4 láhve našeho biologického čisticího prostředku, který je nejen šetrný k životnímu prostředí, ale vhodný i pro používání na téměř všech tvrdých podkladech. K tomu náleží 2 butanové, resp. propanbutanové náplně a právě tak 2 kartáče z ušlechtilé oceli pro mimořádně odolné případy.

Parní sací hadice pro parní čištění a vysávání, délka 4 m.

Nástřiková/sací hadice, 2,5 m dlouhá. Vhodné pro sprejové extrakční čističe Puzzi od Kärcher.

D-rukojeť je ideálním doplňkem pro nástřikovouí/sací trubici DN 32. Umožňuje ještě pohodlnější, obouruční čištění koberců s exktraktory Puzzi od Kärcher. Stejně vhodné pro leváky i praváky, uživatel drží nástřikovouí/sací pistoli v jedné ruce a D-rukojeť v druhé ruce.

Praktické příslušenství pro váš extraktor z řady Puzzi se standardní rukojetí 4.130-000.0: kompaktní hubice na polstrování o šířce 110 milimetrů s průhledítkem ke kontrole vysátých nečistot při běžném provozu. Díky nízké konstrukci je ideální k extrakci s nástřikem v úzkým prostorech - například při čištění interiéru vozidel.

Kdo by nemiloval snadný a intenzivní úklid? Díky parnímu turbokartáči od Kärcheru o něm nemusíte už jen snít, ale zažijete pravá úklidová kouzla na vlastní kůži. Úporné nečistoty v koupelně, kuchyni i na těžko přístupných místech, na které jsou všechny saponáty i hodiny drhnutí krátké, strčí hravě do kapsy nemilosrdná síla oscilačního turbokartáče.

Oddělitelná, s plastovou rychlospojkou, podlahová hubice s hliníkovou trubkou pro snazší čištění kobercových podlah, volných koberců, atd.

Štěrbinová hubice pro extraktory

Stříkací/sací hadice o délce 4 m a kovovou spojkou. Vhodné pro sprejový extrakční čistič Puzzi 400 od Kärcher.