Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Rozměry palubního zavazadla, snadná úprava na batoh, dostatek úložného prostoru, polstrovaná madla.. Cestovní taška FERRINO Tikal 40 je inovovanou verzí oblíbené cestovní tašky, která splňuje rozměry palubního zavazadla. Tašku lze snadno a rychle upravit na batoh díky odepínatelným ramenním popruhům, které můžete schovat do vyhrazené kapsy.

Uvnitř zavazadla naleznete spoustu úložného prostoru a dostatek kapes pro přehlednou organizaci věcí uvnitř. Hlavní kapsa je rozdělena do dvou komor oddělených přepážkami na zip. V zadní části je kapsa s polstrováním na notebook (do velikosti 15,6") či různé dokumenty. Čelní kapsa zase slouží pro úschovu věcí, které chcete mít stále při ruce. 

Cestovní taška FERRINO Tikal 40 je opatřena dvěma polstrovanými a zesílenými madly (horním a bočním) pro pohodlné přenášení v ruce. Záda tašky jsou polstrovaná a obsahují vyztužený polyethylenový panel. Mezi vybavení cestovní tašky FERRINO Tikal 40 patří boční kompresní popruhy a hlavní zip s oky pro uzamčení bezpečnostním zámkem. Taška je ideální na krátké i dlouhé cesty. Technický popis:


splňuje rozměry palubního zavazadla
snadná úprava na batoh
odepínatelné ramenní popruhy
hlavní komora se dvěma samostatnými přihrádkami
čelní kapsa pro snadno přístupné věci
polstrovaná a zesílená madla pro přenášení v ruce
vyztužená a polstrovaná záda
boční kompresní popruhy
hlavní zip s oky pro uzamčení bezpečnostním zámkem
vnitřní kapsa pro noteboook (do velikosti 15,6")
ideální na krátké i dlouhé cesty
objem: 40 litrů 
materiál: Supertex
hmotnost: 1150 g 
rozměry: 55 × 33 × 20 cm

Nakupte Taška na notebook Reisenthel Netbookbag Twist silver už za 745 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Reisenthel si zamilujete i vy.

Nakupte Taška přes rameno Reisenthel Allrounder Cross Twist silver už za 945 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Reisenthel si zamilujete i vy.

Nakupte Ledvinka Reisenthel Beltbag M Glencheck red už za 745 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Reisenthel si zamilujete i vy.

Nakupte Taška přes rameno Reisenthel Allrounder Cross Twist blue už za 945 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Reisenthel si zamilujete i vy.

Nakupte Cestovní taška Reisenthel Allrounder M Mixed dots red už za 995 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Reisenthel si zamilujete i vy.

Nakupte Městská taška Reisenthel Citycruiser bag Mixed dots red už za 1245 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Reisenthel si zamilujete i vy.

Nakupte Taška přes rameno Reisenthel Allrounder Cross Twist berry už za 945 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Reisenthel si zamilujete i vy.

Nakupte Taška přes rameno Reisenthel Allrounder Cross Twist coffee už za 945 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Reisenthel si zamilujete i vy.

Nakupte Cestovní taška Reisenthel Allrounder M Baroque taupe už za 995 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Reisenthel si zamilujete i vy.