Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
LED dekorace dřevěná bílá – vesnička, 16 cm, na baterie 2x AA (nejsou v balení), vnitřní, teplá bílá, časovač Nabízíme i další druhy vánočního osvětlení. Najdete u nás široký výběr klasických vánočních řetězů i další vánočních dekorací včetně vánočního venkovního osvětlení s vyšším stupněm ochrany. O firmě Emos Česká společnost EMOS vznikla v roce 1991 v Přerově. Od té doby se z ní stala moderní obchodní firma, která dorostla až do podoby koncernu se čtyřmi zahraničními pobočkami. Na našem e-shopu můžete zakoupit například součástky pro AV a TV techniku EMOS, měřicí přístroje, svítilny, prodlužovací kabely či různé druhy kabelů. Podívejte se na kompletní sortiment EMOS, který nabízíme.  

Sada dekoračních andílků k zavěšení. sada obsahuje dva andílky. Rozměry: 5,5 x 0,5 cm, výška 8 cm. barva: bílá. Materiál na bázi dřeva.

Dekorační andílek k zavěšení. Rozměry: 7,5 x 0,7 cm, výška 8 cm. Barva: přírodní se stříbrnou. Materiál na bázi dřeva.

Dekorační andílek k zavěšení. Rozměry: 5 x 2,5 cm, výška 11 cm. Barva: červená. Materiál na bázi dřeva.

Dekorační anděl k zavěšení. Rozměry: 6,5 x 3 cm, výška 15,5 cm. Barva: kombinace bílá s červenou. Materiál na bázi dřeva.

Sada andílků k zavěšení. Sada obsahuje 2 andílky. Rozměry: 9,5 x 0,5 cm, výška 5,8 cm. barva: červená. Materiál na bázi dřeva.

Sada andílků k zavěšení. Sada obsahuje 6 andílků. Rozměry: 4 x 0,5 cm, výška 6 cm. barva: červená. Materiál: překližka.

Dekorační stromek k zavěšení. Rozměry: 9 x 1,2 cm, výška 12,5 cm. Barva: kombinace přírodní s bílou. Materiál na bázi dřeva.

Sada dekoračních hnízd. Sada obsahuje 2 hnízda. Rozměry: průměr hnízda 7 cm, výška 2,5 cm. Materiál: přírodní, plast.

Sada dřevěných andílků k zavěšení. sada obsahuje 2 andílky. Rozměry: 8,5 x 0,5 cm, výška 8 cm. barva: přírodní. Materiál na bázi dřeva.