Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Nakupte Samolepící teploměr do okna Blomus Grado už za 1189 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Blomus si zamilujete i vy.

Nakupte Blomus Větrník Viento, 19 cm už za 550 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Blomus si zamilujete i vy.

Používá 30 LED diod, zahrnuté.Napájecí adaptér není součástí dodávky.

Hmyzí hotel 648 CZK

Sestavte si hmyzí hotel! Sada pro sestavení zahradního domečku pro hmyz je krásným dárkem nejen pro zvídavé a tvořivé děti.  Potěší každého :-) Bavte se, tvořte, poznávejte, zároveň tím i pomáháte přírodě kolem vás.  
Sada obsahuje dřevěné opracované destičky, dřevěný kvádr s otvory, bambusové duté tyčinky, borové šišky, obdélníkovou mřížku z měkkého kovu, kovové spony pro uchycení mřížky, kladívko s dřevěnou rukojetí a lepidlo v plastové nádobce. Destičky jsou vyrobeny z borového dřeva v přírodním barevném zpracování a jsou opatřeny jemným zeleným nátěrem.


Drátěný košík s uchy. Rozměry: průměr 18 cm, výška 10 cm. Barva: bílá. Materiál: kov, dřevo.

Koš je vyroben z vařeného proutí. Rozměry: průměr 40 cm, výška 27 cm, celková výška s uchy 33 cm. Dno má průměr 25 cm.

Koš na zahradu, na dřevo je vyroben z vařeného proutí. Rozměry: průměr 50 cm, výška 35 cm, celková výška s uchy 44 cm. Dno má průměr 30 cm.

Koš na zahradu, na dřevo je vyroben z vařeného proutí. Koš má průměr 60 cm, výšku 40 cm, celkovou výšku s uchy 45 cm. Dno koše má průměr 37 cm.

Proutěný koš s copem. Koš má rozměry 43 x 31 cm, výšku 20 cm, celkovou výšku s uchem 33 cm. Barva: přírodní. Materiál: proutí.

Pracujte vy nebo někdo z vašich blízkých rádi na zahrádce? Všichni zahrádkáři jistě ocení tento praktický nákoleník s motivem růží od značky Esschert. Je to nejen skvělý pomocník, který udrží vaše kolena čistá a v teple, ale také krásně vypadá. S těmito nákoleníky půjde práce na zahradě mnohem lépe. Moc rádi vám dáváme tipy, čím potěšit své blízké. Praktické dárky, které udělají velkou radost.


Doplňky Esschert design jsou zhotoveny z kvalitních materiálů, které odolají jakékoli námaze.