Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů


Vlajka České republiky pro správné fanoušky českých soutěžních týmů nebo třeba pro týmy airosoftu či paintballu.Na krátké straně u modrého klínu je opatřena zpevňovacím pásem a kovovými spojkami.Je vyrobená v Německu z pevného polyesteru.Parametry:Rozměry: 90 cm x 150 cm.Materiál: 100 % polyester.


Vlajka 101. výsadkové divize AIRBORNE vyrobená firmou Fosco pro všechny fanoušky této modulární pěší divize Armády Spojených států.

Vlajka 101. výsadkové divize neboli Screaming Eagles. Jedná se o znak americké vojenské modulární pěší divize Armády Spojených států, která je bojově nejvytíženější jednotkou americké armády. Vlajka je vyráběna o rozměrech 90 x 150 cm a opatřena kovovými spojkami a zpevňovacím pásem.

Materiál: 100% polyester

Benefity, o kterých musíte vědět:

  • kvalitní materiál
  • kovové spojky

Krásná vlajka Slovenské republiky, která udělá radost nejednomu fanouškovi či patriotovi. Vlajka je na krátké straně opatřena zpevňovacím pásem s kovovými spojkami, který umožňuje vlajku vyvěsit. Díky kvalitní německé výrobě a pevného polyesteru je vlajka velmi odolná a disponující dlouhou životností.

Benefity, o kterých musíte vědět:

  • materiál: pevný polyester
  • zpevňovací pás
  • vyrobeno v Německu