Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Elektroinstalační materiál > Sdělovací technika, zvonky, zámky > Houkačky a majáky

Elektroinstalační materiál > Sdělovací technika, zvonky, zámky > Houkačky a majáky

Rozšiřte si zabezpečovací sadu Salvarix od české firmy Evolveo o venkovní sirénu ACS OTS2 se zvukovým (lze vypnout) i optickým upozorněním. Ta svým hlasitým zvukem jednak zastraší pachatele, zároveň na nestandardní situaci upozorní i okolí. Díky tomu, že je tato spolehlivá siréna bezdrátová, je její zapojení velmi snadné. Venkovní siréna Evolveo Salvarix ACS OTS2 má napájecí adaptér (12 V; 500 mA), případně lze využít 4 x baterii LR20 (není součástí balení). Hlasitost sirény je 100 dB/3m. Dosah v prostoru bez překážek činí až 80 metrů. Disponuje funkcí neoprávněného vniknutí a upozorněním na vybíjející se baterii. Siréna s ohnivzdorným ABS pouzdrem má rozměry 294 mm × 193 mm × 60 mm. Přikupte si další příslušenství z řady Evolveo Salvarix, případně zvolte zabezpečovací systém Evolveo Securix nebo Evolveo Detective. Nabízíme různé prvky k zabezpečení vaší domácnosti, jako jsou bezpečnostní kamery, PIR čidla, makety kamer, požární hlásiče a detektory CO2. Vystrašit nevítané hosty může také venkovní světlo s čidlem. Užitečnou součástí domácnosti je i videotelefon a bezdrátový zvonek. O společnosti Evolveo Evolveo je česká značka, která vznikla v roce 2005 a specializuje se na spotřební elektroniku, herní produkty a oblast digitální domácnosti. Na našem e-shopu najdete zabezpečovací systémy Evolveo Salvarix, Securix a Detective.

Pořiďte si rozšíření zabezpečovacího systému Evolveo Salvarix -  praktický bezdrátový detektor otevření dveří nebo oken za dobrou cenu. Tento elegantní bílý detektor se skládá z magnetu a vysílače. Při jejich oddělení se automaticky odešle signál do centrální jednotky alarmu, který vás na tuto skutečnost upozorní. Bezdrátové čidlo otevřeného okna či dveří Evolveo Salvarix je napájeno lithiovou baterií CR2450. Dosah v prostoru bez překážek činí až 80 metrů. Velikost vysílače je 50 mm x 35 mm x 17 mm a magnetu 48 mm x 13 mm x 17 mm. Přikupte si další příslušenství z řady Evolveo Salvarix, případně zvolte zabezpečovací systém Evolveo Securix nebo Evolveo Detective. Nabízíme různé prvky k zabezpečení vaší domácnosti, jako jsou bezpečnostní kamery, PIR čidla, makety kamer, požární hlásiče a detektory CO2. Nabízíme také pohybová čidla, která slouží samostatně (nejsou součástí zabezpečovacích systémů). O společnosti Evolveo Evolveo je česká značka, která vznikla v roce 2005 a specializuje se na spotřební elektroniku, herní produkty a oblast digitální domácnosti. Na našem e-shopu najdete zabezpečovací systémy Evolveo Salvarix, Securix a Detective.

EVOLVEO Salvarix bezdrátový detektor otevření dveří/vrat/bran ACS MST3 Bezdrátový detektor otevření dveří/vrat/bran je rozšiřitelné příslušenství k alarmu EVOLVEO Salvarix. Vyžití tohoto čidla je vhodné např. pro pojezdové brány či vrata, kde dochází k větší vůli při zavírání. Senzor má větší citlivost a reakční zónu, tedy nevadí, když brána zajíždí nepravidelně.  Obsahuje signalizační LED diodu. Vhodné pro různé typy oken, dveří, vrat, bran. Tlačítko vysílače lze použít pro přivolání pomoci. Technické parametry: Pracovní napětí: 3V (CR2032) Klidový proud: <10uA Proud při poplachu: <30mA Provozní teplota: -10°C ~ +40°C Vlhkost: <95%  Vysílací frekvence: 433MHz Dosah vysílače: >80m (bez překážek)

Doplňte zabezpečovací systém Evolveo Salvarix o dálkové ovládání ACS RM301 pro pohodlné ovládání alarmu. Tato elegantní klíčenka umožňuje aktivací, deaktivaci, částečné zakódování alarmu nebo zapnutí SOS poplachu. Ovládač má karabinu k upevnění ke klíčům. Klíčenka je odolná a vodotěsná. Dálkové ovládání alarmu Salvarix je napájeno knoflíkovou baterií CR2032 (3 V), která je součástí balení. Spotřeba při aktivaci je 7,5 mA a dosah ve volném prostoru činí až 80 metrů. Rozměry klíčenky jsou 69 mm × 36 mm × 11 mm. Stupeň krytí je IP65. Přikupte si další příslušenství z řady Evolveo Salvarix, případně zvolte zabezpečovací systém Evolveo Securix nebo Evolveo Detective. Nabízíme různé prvky k zabezpečení vaší domácnosti, jako jsou bezpečnostní kamery, PIR čidla, makety kamer, požární hlásiče a detektory CO2. Vystrašit nevítané hosty může také venkovní světlo s čidlem. Užitečnou součástí domácnosti je i videotelefon a bezdrátový zvonek. O společnosti Evolveo Evolveo je česká značka, která vznikla v roce 2005 a specializuje se na spotřební elektroniku, herní produkty a oblast digitální domácnosti. Na našem e-shopu najdete zabezpečovací systémy Evolveo Salvarix, Securix a Detective.

Elektroinstalační materiál > Sdělovací technika, zvonky, zámky > Houkačky a majáky

Modul s trvalým světlem, Barva žlutý, Bez světelného prvku, Sortiment: Signalizační sloupky SL, Stupeň krytí: IP66, Stupeň krytí UL: Typ 4, 4X, 13, Jmenovité pracovní napětí: Ue= < 250 V AC/DC, Typ světla: Nepřerušované světlo, Světelný prvek: Žárovka max. 7 W, Poloha při montáži: libovolná, Připojení na SmartWire-DT: ne, Normy a ustanovení: ČSN EN 60947-5-1

Malý RFID čip v slouží k bezkontaktnímu odemknutí či zamčení alarmu Evolveo Salvarix. RFID (radiofrekvenční identifikace) je vhodný například pro děti, protože nahrazuje zadávání PIN kódu. Čip v bílém provedení lze připevnit jako přívěšek ke klíčům. Každý čip se do systému alarmu přihlašuje samostatně. RFID čip Evolveo Salvarix ACS RFIDTAG1 má rozměry 28 mm × 28 mm a váží 4,1 g. Přikupte si další příslušenství z řady Evolveo Salvarix, případně zvolte zabezpečovací systém Evolveo Securix nebo Evolveo Detective. Nabízíme různé prvky k zabezpečení vaší domácnosti, jako jsou bezpečnostní kamery, PIR čidla, makety kamer, požární hlásiče a detektory CO2. Vystrašit nevítané hosty může také venkovní světlo s čidlem. Užitečnou součástí domácnosti je i videotelefon a bezdrátový zvonek. O společnosti Evolveo Evolveo je česká značka, která vznikla v roce 2005 a specializuje se na spotřební elektroniku, herní produkty a oblast digitální domácnosti. Na našem e-shopu najdete zabezpečovací systémy Evolveo Salvarix, Securix a Detective.

Pohybové čidlo bílé Maximální zatížení: 1200W Detekční dosah: 12 metrů Detekční úhel: 180°