Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Pohár do koupelny Karna 198 CZK  -60% 
Sekundární obrázek je pouze ilustrativní, avizovaný výrobek je pohár do koupelny.

Nakupte Automatický dávkovač mýdla Umbra OTTO - bílý už za 625 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Umbra si zamilujete i vy.

Nakupte Automatický dávkovač mýdla Umbra OTTO - niklový už za 625 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Umbra si zamilujete i vy.

Nakupte Nástěnný automatický dávkovač mýdla Umbra OTTO - černý už za 745 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Umbra si zamilujete i vy.

Nakupte Nástěnný automatický dávkovač mýdla Umbra OTTO - niklový už za 745 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Umbra si zamilujete i vy.

Nakupte Nástěnný automatický dávkovač mýdla Umbra OTTO - bílý už za 745 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Umbra si zamilujete i vy.

Nakupte Automatický dávkovač mýdla se stojánkem Umbra OTTO - černý už za 745 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Umbra si zamilujete i vy.

Nakupte Automatický dávkovač mýdla se stojánkem Umbra OTTO - niklový už za 745 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Umbra si zamilujete i vy.

Nakupte Automatický dávkovač mýdla se stojánkem Umbra OTTO - bílý už za 745 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Umbra si zamilujete i vy.

Bezdotykový dávkovač mýdla Helpmation V473 - Zánovní


100% bezdotykový provoz sníží výskyt bakterií
Patentovaný design s čistými liniemi od designéra
Vhodný pro tekuté mýdlo, saponát (jar), dezinfekční prostředky
Oddělitelný zásobník mýdla
Funkce „No Drip“ mýdlo neodkapává
Hlavní vypínač a baterie chráněny proti vlhkosti
Signalizace pomocí LED proužku
Možnost nastavení 3 úrovní dávky mýdla
Rychlé a tiché dávkování mýdla
Úsporný provoz na baterie 4ks AAA
Velmi nízká spotřeba energie
Objem 340 ml


Představení bezdotykových dávkovačů mýdla Helpmation V473

Bezdotykový dávkovač mýdla Helpmation V473 s infračerveným senzorem zajistí maximální hygienické používání. Dávku tekutého mýdla získáte pouhým přiblížením ruky k senzoru. Pro větší komfort lze nastavit 3 úrovně dávky mýdla. Dávkovač je vyroben z kvalitních materiálů. Promyšlený praktický moderní design vychází z dlouholetých zkušeností v tomto oboru. Vynikající vlastností je systém „No Drip“, mýdlo po nadávkování neodkapává. S dávkovačem Helpmation bude váš život čistější a jednodušší.Snadné a hygienické bezdotykové ovládání

Bezdotykové ovládání dávkovače mýdla zaručuje maximální hygienu a jednoduchost použití. Nemusíte mačkat žádné tlačítko, které je plné bakterií. Dávku tekutého mýdla získáte pouhým vložením ruky pod senzor dávkovače.Precizní práce IR senzoru, funkce „No Drip”

Precizní IR senzor a 3 volitelné úrovně velikosti dávky zajistí bezdotykovému dávkovači Helpmation rychlé dávkování mýdla v požadovaném množství.

Bezdotykový dávkovač mýdla Helpmation je vybaven funkcí „NO DRIP“. Po nadávkování mýdlo neodkapává ze zásobníku. Silikonový ventilek vám zaručí přesné dávkování mýdla.Odnímatelný zásobník mýdla

Velmi praktický odnímatelný zásobník mýdla zaručuje jednoduché doplňování mýdla a snadné vyčištění či vymytí od případných zbytků mýdla. Zásobník je vyroben z průhledného plastového materiálu a tak máte neustálý přehled o stavu mýdla v zásobníku.Úsporný provoz dávkovače mýdla Helpmation

Napájení elektroniky dávkovače mýdla je zajištěno pomocí 4 kusů baterií typu AAA, které vydrží plnit svou funkci až 12 měsíců, za předpokladu použití kvalitních alkalických baterií.

O stavu a nastavení dávkovače vás informuje stylový LED proužek. Praktické umístění baterií v horní části a gumové multifunkční tlačítko je chráněno proti případné vlhkostiVyužití bezdotykového dávkovače

Bezdotykový dávkovač mýdla Helpmation je možné používat na tekuté mýdlo, saponát (jar), dezinfekci a tekutá tělová mléka. Jeho používání zajistí hygienické mytí rukou v koupelně, kuchyni, restauraci, nemocnici, lékařské ordinaci, kosmetickém salonu, penzionech či hotelech.Technická specifikace


Model: Helpmation V473
Barva: bílá
Materiál: plast
Objem zásobníku: 340 ml
Rozměry (v x š x h): 240 x 110 x 84 mm
Napájení: 4 x 1,5 V baterie typu AAA (nejsou součástí balení)
Možnost