Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Bielenda Happy End, 125 ml, Krémy na nohy pro ženy, Krém Bielenda Happy End zajistí vašim nohám perfektní péči. Vlastnosti: hydratuje pokožku má regenerační účinky dokonale zvláčňuje a vyživuje má posilující účinky udržuje pružnost pokožky Jak používat: Naneste na nohy a jemně vmasírujte. Neoplachujte.

Bielenda Comfort+, 100 ml, Krémy na nohy pro ženy, Krém Bielenda Comfort+ zajistí vašim nohám perfektní péči. Vlastnosti: má regenerační účinky zklidňuje pokožku dokonale zvláčňuje a vyživuje zaceluje popraskanou pokožku má posilující účinky Jak používat: Naneste na nohy a jemně vmasírujte. Neoplachujte.

Bielenda Comfort+, 100 ml, Krémy na nohy pro ženy, Krém Bielenda Comfort+ zajistí vašim nohám perfektní péči. Vlastnosti: má regenerační účinky dokonale zvláčňuje a vyživuje udržuje pružnost pokožky hydratuje pokožku má posilující účinky Jak používat: Naneste na nohy a jemně vmasírujte. Neoplachujte.

Badger Balm, 56 g, Krémy na nohy pro ženy, Krém Badger Balm zajistí vašim nohám perfektní péči. Vlastnosti: hydratuje pokožku má regenerační účinky dokonale zvláčňuje a vyživuje zaceluje popraskanou pokožku má posilující účinky zanechává chodidla krásně provoněné Jak používat: Naneste na nohy a jemně vmasírujte.

Farmona Nivelazione Feet, Krémy na nohy pro ženy, Krém Farmona Nivelazione Feet zajistí vašim nohám perfektní péči. Vlastnosti: má regenerační účinky hydratuje pokožku dokonale zvláčňuje a vyživuje zaceluje popraskanou pokožku Jak používat: Naneste na nohy a jemně vmasírujte.

Eveline Cosmetics Foot Care Med, 100 ml, Krémy na nohy pro ženy, Krém Eveline Cosmetics Foot Care Med zajistí vašim nohám perfektní péči. Vlastnosti: hydratuje pokožku dokonale zvláčňuje a vyživuje zaceluje popraskanou pokožku zanechává chodidla krásně provoněné Jak používat: Naneste na nohy a jemně vmasírujte. Neoplachujte.

Bloom & Blossom Legs Eleven, 100 ml, Péče o tělo v těhotenství a po porodu pro ženy, Krém Bloom & Blossom Legs Eleven zajistí vašim nohám perfektní péči. Vlastnosti: má regenerační účinky dokonale zvláčňuje a vyživuje hydratuje pokožku Jak používat: Naneste na nohy a jemně vmasírujte.

Bloom & Blossom Spritzy Toes, 100 ml, Spreje na nohy pro ženy, Sprej na nohy Bloom & Blossom Spritzy Toes zbavuje nepříjemného zápachu a dalších negativních důsledků nadměrného pocení. Vlastnosti: osvěžuje a dodává příjemný pocit čistoty Jak používat: Aplikujte na čistá chodidla podle aktuální potřeby. Nechte důkladně zaschnout.

Institut Karité Paris Milk Cream Shea Foot Cream, 30 ml, Krémy na nohy pro ženy, Krém Institut Karité Paris Milk Cream Shea Foot Cream zajistí vašim nohám perfektní péči. Vlastnosti: hydratuje pokožku dokonale zvláčňuje a vyživuje zanechává chodidla krásně provoněné má regenerační účinky Jak používat: Naneste na nohy a jemně vmasírujte.

Avon Foot Works Classic, 75 ml, Krémy na nohy pro ženy, Krém Avon Foot Works Classic zajistí vašim nohám perfektní péči. Vlastnosti: zaceluje popraskanou pokožku dokonale zvláčňuje a vyživuje Jak používat: Naneste na nohy a jemně vmasírujte. Opláchněte.