Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Scholl Fresh Step, 150 ml, Deodoranty a antiperspiranty pro muže, Na své dolní končetiny byste ve své pečující rutině neměli nikdy zapomínat, protože jsou každý den namáhané jak chůzí, tak i stáním a jen díky pravidelné péči budou stále krásné a připravené zdolávat další tisíce kroků. Produkt Scholl Fresh Step byl vyvinut speciálně pro potřeby vašich chodidel, nohou a jejich pokožky. Proto pro ně zajistí přesně tu péči, kterou potřebují k tomu, aby zůstaly krásné, v komfortu a bez podráždění. Vlastnosti: příjemně voní Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Gehwol Med, 125 ml, Speciální péče o pokožku pro ženy, Na svá chodidla byste ve své pečující rutině neměli nikdy zapomínat, protože jsou každý den namáhaná jak chůzí, tak i stáním a jen díky pravidelné péči budou stále krásná a připravená zdolávat další tisíce kroků. Krém na nohy Gehwol Med se dokonale postará o suchou a hrubou pokožku, zjemní ji, bude vaše chodidla hýčkat a zanechá je hedvábně hebká. Už žádné popraskané paty, ani ztvrdlá či mozolovitá kůže, jen jemná a hladká chodidla, která se nebudete ostýchat ukazovat světu. Vlastnosti: hydratuje pokožku má regenerační účinky zaceluje popraskanou pokožku dokonale zvláčňuje a vyživuje Jak používat: Naneste na nohy a jemně vmasírujte.

Bielenda Comfort+, 100 ml, Krémy na nohy pro ženy, Na svá chodidla byste ve své pečující rutině neměli nikdy zapomínat, protože jsou každý den namáhaná jak chůzí, tak i stáním a jen díky pravidelné péči budou stále krásná a připravená zdolávat další tisíce kroků. Krém na nohy Bielenda Comfort+ se dokonale postará o suchou a hrubou pokožku, zjemní ji, bude vaše chodidla hýčkat a zanechá je hedvábně hebká. Už žádné popraskané paty, ani ztvrdlá či mozolovitá kůže, jen jemná a hladká chodidla, která se nebudete ostýchat ukazovat světu. Vlastnosti: má regenerační účinky zklidňuje pokožku dokonale zvláčňuje a vyživuje zaceluje popraskanou pokožku má posilující účinky Jak používat: Naneste na nohy a jemně vmasírujte. Neoplachujte.

Bielenda Comfort+, 100 ml, Krémy na nohy pro ženy, Na svá chodidla byste ve své pečující rutině neměli nikdy zapomínat, protože jsou každý den namáhaná jak chůzí, tak i stáním a jen díky pravidelné péči budou stále krásná a připravená zdolávat další tisíce kroků. Krém na nohy Bielenda Comfort+ se dokonale postará o suchou a hrubou pokožku, zjemní ji, bude vaše chodidla hýčkat a zanechá je hedvábně hebká. Už žádné popraskané paty, ani ztvrdlá či mozolovitá kůže, jen jemná a hladká chodidla, která se nebudete ostýchat ukazovat světu. Vlastnosti: má regenerační účinky dokonale zvláčňuje a vyživuje udržuje pružnost pokožky hydratuje pokožku má posilující účinky Jak používat: Naneste na nohy a jemně vmasírujte. Neoplachujte.

Farmona Nivelazione Feet, Krémy na nohy pro ženy, Na svá chodidla byste ve své pečující rutině neměli nikdy zapomínat, protože jsou každý den namáhaná jak chůzí, tak i stáním a jen díky pravidelné péči budou stále krásná a připravená zdolávat další tisíce kroků. Krém na nohy Farmona Nivelazione Feet se dokonale postará o suchou a hrubou pokožku, zjemní ji, bude vaše chodidla hýčkat a zanechá je hedvábně hebká. Už žádné popraskané paty, ani ztvrdlá či mozolovitá kůže, jen jemná a hladká chodidla, která se nebudete ostýchat ukazovat světu. Vlastnosti: má regenerační účinky hydratuje pokožku dokonale zvláčňuje a vyživuje zaceluje popraskanou pokožku Jak používat: Naneste na nohy a jemně vmasírujte.

Bielenda Lavender Foot Care, 100 ml, Masky na nohy pro ženy, Na svá chodidla byste ve své pečující rutině neměli nikdy zapomínat, protože jsou každý den namáhaná jak chůzí, tak i stáním a jen díky pravidelné péči budou stále krásná a připravená zdolávat další tisíce kroků. Maska na nohy Bielenda Lavender Foot Care se dokonale postará o suchou a hrubou pokožku, zjemní ji, bude vaše chodidla hýčkat a zanechá je hedvábně hebká. Už žádné popraskané paty, ani ztvrdlá či mozolovitá kůže, jen jemná a hladká chodidla, která se nebudete ostýchat ukazovat světu. Vlastnosti: pomáhá zjemňovat hrubou kůži intenzivně pečuje o pokožku chodidel intenzivně vyživuje a zvláčňuje nohy jsou po použití osvěžené a odpočaté Jak používat: Masku naneste v přiměřené vrstvě na chodidla a nechte působit. Neoplachujte.

Bielenda Lavender Foot Care, 75 ml, Krémy na nohy pro ženy, Na svá chodidla byste ve své pečující rutině neměli nikdy zapomínat, protože jsou každý den namáhaná jak chůzí, tak i stáním a jen díky pravidelné péči budou stále krásná a připravená zdolávat další tisíce kroků. Krém na nohy Bielenda Lavender Foot Care se dokonale postará o suchou a hrubou pokožku, zjemní ji, bude vaše chodidla hýčkat a zanechá je hedvábně hebká. Už žádné popraskané paty, ani ztvrdlá či mozolovitá kůže, jen jemná a hladká chodidla, která se nebudete ostýchat ukazovat světu. Vlastnosti: dokonale zvláčňuje a vyživuje hydratuje pokožku má regenerační účinky zanechává chodidla krásně provoněné Jak používat: Naneste na nohy a jemně vmasírujte. Neoplachujte.

Kneipp Foot, 40 g, Soli do koupele pro ženy, Sůl do koupele Kneipp Foot navozuje pohodu a relaxaci při každodenní koupací rutině. Vlastnosti: regeneruje pokožku detoxikuje pokožku zvláčňuje a zjemňuje Jak používat: Nasypte do teplé lázně a nechte rozpustit.

emi Care System Crack Treat Cream, 300 ml, Krémy na nohy pro ženy, Na svá chodidla byste ve své pečující rutině neměli nikdy zapomínat, protože jsou každý den namáhaná jak chůzí, tak i stáním a jen díky pravidelné péči budou stále krásná a připravená zdolávat další tisíce kroků. Krém na nohy emi Care System Crack Treat Cream se dokonale postará o suchou a hrubou pokožku, zjemní ji, bude vaše chodidla hýčkat a zanechá je hedvábně hebká. Už žádné popraskané paty, ani ztvrdlá či mozolovitá kůže, jen jemná a hladká chodidla, která se nebudete ostýchat ukazovat světu. Vlastnosti: má regenerační účinky hydratuje pokožku dokonale zvláčňuje a vyživuje zaceluje popraskanou pokožku Jak používat: Naneste na nohy a jemně vmasírujte. Neoplachujte.

Comfort Zone Body Strategist, 200 ml, Krémy na nohy pro ženy, Krém Comfort Zone Body Strategist zajistí vašim nohám perfektní péči. Vlastnosti: zanechává chodidla krásně provoněné má regenerační účinky hydratuje pokožku Jak používat: Naneste na nohy a jemně vmasírujte.