Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Davidoff Cool Water, 70 g, Deodoranty a antiperspiranty pro muže, Propojte své vůně v harmonický celek. Deodorant Davidoff Cool Water uvolňuje stejné aroma jako vaše vůně ve flakonu a společně tak tvoří perfektní pár. Vlastnosti: účinně chrání proti pocení dodává dlouhodobý pocit komfortu a čistoty doplňuje vůni ze stejné řady skvěle se hodí společně s vůní jako dárek potěší každého muže Jak používat: Aplikujte na čistou a suchou pokožku podpaží. Vhodný pro každodenní použití.

Calvin Klein CK Free, 75 ml, Deodoranty a antiperspiranty pro muže, Propojte své vůně v harmonický celek. Deodorant Calvin Klein CK Free uvolňuje stejné aroma jako vaše vůně ve flakonu a společně tak tvoří perfektní pár. Vlastnosti: účinně chrání proti pocení neutralizuje zápach dodává svěžest podpoří intenzitu vůně stejné kolekce Složení: bez alkoholu Jak používat: Můžete opakovat kdykoliv během dne. Aplikujte na čistou a suchou pokožku podpaží.

Elizabeth Arden Blue Grass, 40 ml, Deodoranty pro ženy, Ať už je program vašeho dne jakýkoli, starosti se zápachem potu můžete hodit za hlavu. Deodorant Elizabeth Arden Blue Grass zabrání nepříjemnému faux pas, kterým je tělesný odér. Vaši pokožku příjemně provoní a bude bojovat proti zápachu, který vzniká když pot na kůži reaguje s bakteriemi. Dlouhodobou ochranu vám zajistí díky účinnému deodoračnímu efektu, takže si budete moct užívat pocit svěžesti a čistoty po celý den. Vlastnosti: chrání před nepříjemným zápachem dodává svěžest dodává dlouhodobý pocit komfortu a čistoty Jak používat: Aplikujte na čistou a suchou pokožku podpaží.

Calvin Klein Obsession for Men, 75 ml, Deodoranty a antiperspiranty pro muže, Propojte své vůně v harmonický celek. Deodorant Calvin Klein Obsession for Men uvolňuje stejné aroma jako vaše vůně ve flakonu a společně tak tvoří perfektní pár. Vlastnosti: účinně chrání proti pocení zanechává dlouhodobý pocit svěžesti doplňuje vůni ze stejné řady skvěle se hodí společně s vůní jako dárek Složení: bez alkoholu Jak používat: Můžete opakovat kdykoliv během dne. Vhodný pro každodenní použití. Aplikujte na čistou a suchou pokožku podpaží.

Hugo Boss BOSS Bottled, 150 ml, Deodoranty a antiperspiranty pro muže, Propojte své vůně v harmonický celek. Deodorant Hugo Boss BOSS Bottled uvolňuje stejné aroma jako vaše vůně ve flakonu a společně tak tvoří perfektní pár. Vlastnosti: zanechává dlouhodobý pocit svěžesti podpoří intenzitu vůně stejné kolekce skvěle se hodí společně s vůní jako dárek Jak používat: Můžete opakovat kdykoliv během dne.

Calvin Klein CK Be, 75 ml, Deodoranty a antiperspiranty unisex, Propojte své vůně v harmonický celek. Deodorant Calvin Klein CK Be uvolňuje stejné aroma jako vaše vůně ve flakonu a společně tak tvoří perfektní pár. Vlastnosti: účinně chrání proti pocení dodává dlouhodobý pocit komfortu a čistoty dodává svěžest podpoří intenzitu vůně stejné kolekce Jak používat: Aplikujte na čistou a suchou pokožku podpaží. Můžete opakovat kdykoliv během dne.

Coach Open Road, 75 ml, Deodoranty a antiperspiranty pro muže, Ať už je program vašeho dne jakýkoli, starosti se zápachem potu můžete hodit za hlavu. Deodorant Coach Open Road zabrání nepříjemnému faux pas, kterým je tělesný odér. Vaši pokožku příjemně provoní a bude bojovat proti zápachu, který vzniká když pot na kůži reaguje s bakteriemi. Dlouhodobou ochranu vám zajistí díky účinnému deodoračnímu efektu, takže si budete moct užívat pocit svěžesti a čistoty po celý den. Vlastnosti: zanechává dlouhodobý pocit svěžesti neutralizuje zápach účinně chrání proti pocení doplňuje vůni ze stejné řady skvěle se hodí společně s vůní jako dárek

Police Deep Blue, 200 ml, Deodoranty a antiperspiranty pro muže, Ať už je program vašeho dne jakýkoli, starosti se zápachem potu můžete hodit za hlavu. Deodorant Police Deep Blue zabrání nepříjemnému faux pas, kterým je tělesný odér. Vaši pokožku příjemně provoní a bude bojovat proti zápachu, který vzniká když pot na kůži reaguje s bakteriemi. Dlouhodobou ochranu vám zajistí díky účinnému deodoračnímu efektu, takže si budete moct užívat pocit svěžesti a čistoty po celý den. Vlastnosti: skvěle se hodí společně s vůní jako dárek účinně chrání proti pocení Jak používat: Aplikujte na čistou a suchou pokožku podpaží. Můžete opakovat kdykoliv během dne.

Svěží MEXX Fresh Splash je perfektní pro udržení každodenní svěžesti. Díky technologii Time Release se vůně uvolňuje postupně, tudíž se můžeme cítit svěží po celý náročný den.

Svěží MEXX Fresh Splash je perfektní pro udržení každodenní svěžesti. Díky technologii Time Release se vůně uvolňuje postupně, tudíž se můžeme cítit svěží po celý náročný den.