Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Regina Nails, 100 ml, Nehty pro ženy, Odlakovač na nehty Regina Nails snadno a rychle odstraní lak z povrchu nehtů. Vlastnosti: nedráždí nehtové lůžko rychle a účinně odstraňuje lak Jak používat: Naneste odlakovač na vatový tampónek a krátkým přiložením na nehet, lak jemně odstraňte.

Inglot Nail Enamel Remover, 100 ml, Odlakovače na nehty pro ženy, Odlakovač na nehty Inglot Nail Enamel Remover snadno a rychle odstraní lak z povrchu nehtů. Vlastnosti: rychle a účinně odstraňuje lak zabraňuje vysychání nehtů bez acetonu Jak používat: Naneste odlakovač na vatový tampónek a krátkým přiložením na nehet, lak jemně odstraňte.

NeoNail Nail Polish Remover, 200 ml, Odlakovače na nehty pro ženy, Vlastnosti: odstraňuje i nečistoty a mastnou stopu z nehtů rychle a účinně odstraňuje lak vyživuje nehty

NEONAIL Acetone, 500 ml, Odlakovače na nehty pro ženy, Odlakovač na nehty NEONAIL Acetone snadno a rychle odstraní lak z povrchu nehtů. Vlastnosti: rychle a účinně odstraňuje lak odstraňuje i nečistoty a mastnou stopu z nehtů Jak používat: Naneste odlakovač na vatový tampónek a krátkým přiložením na nehet, lak jemně odstraňte.

Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional, 150 ml, Nehty pro ženy, Odlakovač na nehty Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional snadno a rychle odstraní lak z povrchu nehtů. Vlastnosti: bez acetonu nedráždí nehtové lůžko lze použít na umělé nehty je vhodný i na citlivé a oslabené nehty odstraňuje i nečistoty a mastnou stopu z nehtů rychle a účinně odstraňuje lak vyživuje nehty Jak používat: Naneste odlakovač na vatový tampónek a krátkým přiložením na nehet, lak jemně odstraňte.

Mavala Blue Remover, 100 ml, Odlakovače na nehty pro ženy

Delia Cosmetics Nail Express, 100 ml, Nehty pro ženy, Odlakovač na nehty Delia Cosmetics Nail Express snadno a rychle odstraní lak z povrchu nehtů. Vlastnosti: rychle a účinně odstraňuje lak vyživuje nehty bez acetonu Jak používat: Naneste odlakovač na vatový tampónek a krátkým přiložením na nehet, lak jemně odstraňte.

Orly Genius, 118 ml, Odlakovače na nehty pro ženy, Odlakovač na nehty Orly Genius snadno a rychle odstraní lak z povrchu nehtů. Vlastnosti: je vhodný i na citlivé a oslabené nehty lze použít na umělé nehty rychle a účinně odstraňuje lak Jak používat: Naneste odlakovač na vatový tampónek a krátkým přiložením na nehet, lak jemně odstraňte.

ARTDECO Nail Polish Corrector Stick, 4.5 ml, Odlakovače na nehty pro ženy, Odlakovač na nehty ARTDECO Nail Polish Corrector Stick snadno a rychle odstraní lak z povrchu nehtů. Vlastnosti: rychle a účinně odstraňuje lak příjemně voní Jak používat: Naneste odlakovač na vatový tampónek a krátkým přiložením na nehet, lak jemně odstraňte.

Nailmatic Remover On The Go, 30 ml, Odlakovače na nehty pro ženy, Odlakovač na nehty Nailmatic Remover On The Go snadno a rychle odstraní lak z povrchu nehtů. Vlastnosti: příjemně voní zabraňuje vysychání nehtů rychle a účinně odstraňuje lak nedráždí nehtové lůžko Složení: veganský produkt Jak používat: Jemně setřete vatovým tamponem.