Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
da Vinci Cleaning and Care, 40 g, Čištění štětců pro ženy, Produkt da Vinci Cleaning and Care udržuje vaše štětce na make-up čisté a prodlužuje tak jejich životnost. Vlastnosti: důkladně čistí štětce prodlužuje životnost štětců produkt je vhodný pro čištění menších i větších štětců zbavuje štětce zbytků líčidel udržuje štětce ve výborném stavu Jak používat: Štětec promněte pod tekoucí teplou vodu a následně properte za pomoci mýdla. Štětec poté jemně osuště a nechte zvolna (nejlépe přes noc) dokonale vyschnout.

Sigma Beauty SigMagic Scrub, 28,3 g, Čištění štětců pro ženy, Produkt Sigma Beauty SigMagic Scrub udržuje vaše štětce na make-up čisté a prodlužuje tak jejich životnost. Vlastnosti: důkladně čistí štětce desinfikuje produkt je vhodný pro čištění menších i větších štětců praktické balení Jak používat: Štětec promněte pod tekoucí teplou vodu a následně properte za pomoci mýdla. Štětec poté jemně osuště a nechte zvolna (nejlépe přes noc) dokonale vyschnout.

âme pure Sanitizer Spray, 12 ml, Péče o tělo pro ženy, Vlastnosti: desinfikuje má univerzální použití rychle vstřebává a nezanechává lepivý pocit

Dermacol Accessories Brush Cleanser, 100 ml, Štětce a houbičky pro ženy, Produkt Dermacol Accessories Brush Cleanser udržuje vaše štětce na make-up čisté a prodlužuje tak jejich životnost. Vlastnosti: důkladně čistí štětce desinfikuje produkt je vhodný pro čištění menších i větších štětců udržuje štětce ve výborném stavu Jak používat: Sprej nastříkejte na štětec, jemně otřete štětinky čistou tkaninou a odstraňte tak usazený make-up.

Clinique Makeup Brush Cleanser, 236 ml, Čištění štětců pro ženy, Produkt udržuje vaše štětce na make-up čisté a prodlužuje tak jejich životnost. Vlastnosti: je prevencí vzniku baktérií ve štětinkách udržuje štětce ve výborném stavu zbavuje štětce zbytků líčidel produkt je vhodný pro čištění menších i větších štětců prodlužuje životnost štětců Jak používat: Sprej nastříkejte na štětec, jemně otřete štětinky čistou tkaninou a odstraňte tak usazený make-up.

Sigma Beauty Switch, 1 ks, Čištění štětců pro ženy, Produkt Sigma Beauty Switch udržuje vaše štětce na make-up čisté a prodlužuje tak jejich životnost. Vlastnosti: produkt je vhodný pro čištění menších i větších štětců zbavuje štětce zbytků líčidel

Kleem Organics Make-up Brush Cleaner, 0 , Čištění štětců pro ženy, Produkt Kleem Organics Make-up Brush Cleaner udržuje vaše štětce na make-up čisté a prodlužuje tak jejich životnost. Vlastnosti: zbavuje štětce zbytků líčidel Jak používat: Použijte společně se svým obvyklým přípravkem k důkladnému umytí štětců.

Luvia Cosmetics Brush Soap, 100 g, Čištění štětců pro ženy

Luvia Cosmetics Brush Soap, 100 g, Čištění štětců pro ženy

ZOEVA Brush Cleansing Pad, 1 ks, Čištění štětců pro ženy, Produkt ZOEVA Brush Cleansing Pad udržuje vaše štětce na make-up čisté a prodlužuje tak jejich životnost. Vlastnosti: produkt je vhodný pro čištění menších i větších štětců důkladně čistí štětce udržuje štětce ve výborném stavu Jak používat: Použijte společně se svým obvyklým přípravkem k důkladnému umytí štětců.