Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
da Vinci Cleaning and Care, 13 g, Čištění štětců pro ženy, Produkt da Vinci Cleaning and Care udržuje vaše štětce na make-up čisté a prodlužuje tak jejich životnost. Vlastnosti: důkladně čistí štětce prodlužuje životnost štětců produkt je vhodný pro čištění menších i větších štětců zbavuje štětce zbytků líčidel udržuje štětce ve výborném stavu Jak používat: Štětec promněte pod tekoucí teplou vodu a následně properte za pomoci mýdla. Štětec poté jemně osuště a nechte zvolna (nejlépe přes noc) dokonale vyschnout.

da Vinci Cleaning and Care, 85 g, Čištění štětců pro ženy, Produkt da Vinci Cleaning and Care udržuje vaše štětce na make-up čisté a prodlužuje tak jejich životnost. Vlastnosti: důkladně čistí štětce prodlužuje životnost štětců produkt je vhodný pro čištění menších i větších štětců zbavuje štětce zbytků líčidel udržuje štětce ve výborném stavu Jak používat: Štětec promněte pod tekoucí teplou vodu a následně properte za pomoci mýdla. Štětec poté jemně osuště a nechte zvolna (nejlépe přes noc) dokonale vyschnout.

âme pure Sanitizer Spray, 12 ml, Péče o tělo pro ženy, Vlastnosti: desinfikuje má univerzální použití rychle vstřebává a nezanechává lepivý pocit

Sigma Beauty Switch, 1 ks, Čištění štětců pro ženy, Produkt Sigma Beauty Switch udržuje vaše štětce na make-up čisté a prodlužuje tak jejich životnost. Vlastnosti: produkt je vhodný pro čištění menších i větších štětců zbavuje štětce zbytků líčidel

Sigma Beauty SigMagic™, 150 ml, Čištění štětců pro ženy, Produkt Sigma Beauty SigMagic™ udržuje vaše štětce na make-up čisté a prodlužuje tak jejich životnost. Vlastnosti: důkladně čistí štětce desinfikuje zbavuje štětce zbytků líčidel Jak používat: Štětec promněte pod tekoucí teplou vodu a následně properte za pomoci mýdla. Štětec poté jemně osuště a nechte zvolna (nejlépe přes noc) dokonale vyschnout.

Luvia Cosmetics Brush Soap, 100 g, Čištění štětců pro ženy

beautyblender® Blendercleanser Solid Charcoal, 28 g, Čištění štětců pro ženy, Produkt beautyblender® Blendercleanser Solid Charcoal udržuje vaše štětce na make-up čisté a prodlužuje tak jejich životnost. Vlastnosti: důkladně čistí štětce udržuje štětce ve výborném stavu praktické balení Jak používat: Štětec promněte pod tekoucí teplou vodu a následně properte za pomoci mýdla. Štětec poté jemně osuště a nechte zvolna (nejlépe přes noc) dokonale vyschnout.

Sigma Beauty Switch Travel, 1 ks, Čištění štětců pro ženy, Produkt Sigma Beauty Switch Travel udržuje vaše štětce na make-up čisté a prodlužuje tak jejich životnost. Vlastnosti: produkt je vhodný pro čištění menších i větších štětců zbavuje štětce zbytků líčidel Jak používat: Použijte společně se svým obvyklým přípravkem k důkladnému umytí štětců.

Luvia Cosmetics Brush Cleansing Pad, 1 ks, Čištění štětců pro ženy, Produkt Luvia Cosmetics Brush Cleansing Pad udržuje vaše štětce na make-up čisté a prodlužuje tak jejich životnost. Vlastnosti: důkladně čistí štětce produkt je vhodný pro čištění menších i větších štětců zbavuje štětce zbytků líčidel Jak používat: Použijte společně se svým obvyklým přípravkem k důkladnému umytí štětců.

Brushworks Silicone Makeup Brush Cleaning Bowl, 1 ks, Čištění štětců pro ženy, Produkt Brushworks Silicone Makeup Brush Cleaning Bowl udržuje vaše štětce na make-up čisté a prodlužuje tak jejich životnost. Vlastnosti: důkladně čistí štětce produkt je vhodný pro čištění menších i větších štětců zbavuje štětce zbytků líčidel Jak používat: Na povrch podložky naneste čisticí gel. Štětec namočte do teplé vody a důkladně s ním kružte po povrchu podložky, dokud nebude zcela čistý. Po vyčištění štětce ho nechte uschnout ve svislé poloze (štětinami dolů).