Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Protiskluzový gumový návlek na vycházkovou hůl od značky Gastrock. Vyměnitelný, protiskluzový gumový návlek na vycházkovou hůl od značky Gastrock.
Uvedená cena je za 1 ks.

Praktické poutko na hůl od značky Gastrock. Splétané poutko, které se pomocí gumičky navlékne na hůl. Délka 16 cm. Poutko lze využít na dámské i pánské hole.

Protiskluzový gumový návlek velikosti 22 mm na vycházkovou hůl od značky Walking Sticks. Vyměnitelný, protiskluzový gumový návlek velikosti 22 mm na vycházkovou hůl od značky Walking Sticks.
Uvedená cena je za 1 ks.

Protiskluzový gumový návlek velikosti 14 mm na vycházkovou hůl od značky Walking Sticks. Vyměnitelný, protiskluzový gumový návlek velikosti 14 mm na vycházkovou hůl od značky Walking Sticks.
Uvedená cena je za 1 ks.

Protiskluzový gumový návlek velikosti 20 mm na vycházkovou hůl od značky Walking Sticks. Vyměnitelný, protiskluzový gumový návlek velikosti 20 mm na vycházkovou hůl od značky Walking Sticks.
Uvedená cena je za 1 ks.

Protiskluzový gumový návlek velikosti 16 mm na vycházkovou hůl od značky Walking Sticks. Vyměnitelný, protiskluzový gumový návlek velikosti 16 mm na vycházkovou hůl od značky Walking Sticks.
Uvedená cena je za 1 ks.

Protiskluzový gumový návlek s ocelovou vložkou velikosti 16 mm na vycházkovou hůl od značky Gastrock. Vyměnitelný, protiskluzový gumový návlek s ocelovou vložkou o velikosti 16 mm na vycházkovou hůl od značky Gastrock.
Uvedená cena je za 1 ks.

3-dílná skládací běžecká hůl vyrobena z lehkého karbonu. Nabízí posuvnou rukojeť a ergonomické řemínky. Je vhodná na závody delších vzdáleností, pohodlně se sbalí, když není potřebná a je okamžitě dostupná, když přijdou strmé úseky.
Velikost : 110
Země původu : Vietnam
Barva podle výrobce : Black
Materiál : Uhlíkové vlákno
Barva : Černá
Typ aktivity : Trailový běh
Pohlaví : Dámské
Pohlaví : Pánské
Hmotnost (g) : 170.0
Věková skupina : Dospělý

Dřevěná vycházková hůl s plastovou rukojetí a ozdobným zlatým kroužkem značky García Walking sticks.  Dřevěná vycházková hůl s plastovou rukojetí a ozdobným zlatým kroužkem značky García Walking sticks se stane elegantním módním doplňkem a praktickým pomocníkem při správném držení vašeho těla.
Hůl je vysoká 98 cm a vhodná do hmotnosti 100 kg. Rukojeť vycházkové hole má speciálně zaoblený tvar pro komfortní uchopení. Je vybavena protiskluzovým gumovým návlekem, který lze objednat i samostatně. Průměr koncovky je 20 mm.
Vyrobeno ze dřeva a plastu.
Nevíte si rady s volbou správné velikosti? Přečtěte si náš článek: Jak správně určit výšku vycházkové hole.
V případě potřeby lze vybranou hůl zkrátit zdarma na požadovanou délku.

Protiskluzový gumový návlek velikosti 18 mm na vycházkovou hůl od značky Walking Sticks. Vyměnitelný, protiskluzový gumový návlek velikosti 18 mm na vycházkovou hůl od značky Walking Sticks.
Uvedená cena je za 1 ks.