Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Revoluční maska na obličej a krk, která vám pomůže zdokonalit vaši pleť. Fotonová terapie patří mezi nejefektivnější nástroje v boji proti chronickým kožním defektům.. Pokud nejste spokojena se svou pletí a nechce se vám ztrácet čas a utrácet peníze v předražených kosmetických salónech, máme pro vás skvělé řešení! Ošetřující LED maska na obličej inSPORTline Hilmana je skvělý přístroj, který vám pomůže zlepšit kvalitu pleti a pokožky krku v pohodlí domova! Maska představuje inovativní způsob, jak ošetřit pleť v pohodlí domova. Díky terapii fotonovým světlem, která patří v oblasti dermatologie mezi nejefektivnější nástroje v boji proti chronickým kožním defektům, se vám podaří zbavit pupínků, pigmentových skvrn, redukovat vrásky či pihy. Fotonová terapie využívá světelných vln o specifické délce, které prostřednictvím LED diod pronikají do kůže. Světlo dokáže vstoupit do nitra buňky a to neinvazivně a bezbolestně, kde následně aktivuje fotoreceptory.

Maska je vyrobena z ekologického materiálu ABS, který je šetrný k vaší pokožce. Oblast v okolí očí je opatřena gumovými podložkami, které chrání proti otlakům. Ovládání je velice intuitivní a zvládne ho opravdu každý! 
Galvanické elektrody

Mikroelektronické ošetření napomáhá k redukci vrásek, prokrvení obličeje a podporuje cirkulaci krve. Sedm mikroelektronických - čili galvanických masážních nástavců jednoduše připevníte na vnitřní stranu masky pouze v případě, že bude chtít mikroelektronické ošetření využívat.

Na ovladači si pomoci dvou šipek nastavíte intenzitu ošetření. Před nasazením masky doporučujeme intenzitu snížit na minimum.


 

Maska disponuje celkem 138 kvalitními LED světly a ošetřující část na krk 54 LED diodami, které nezpůsobují žádnou bolest, jako tomu bývá při laserových ošetřeních pleti. Různě nastavená vlnová délka pak má i specifické účinky při péči o pleť.  Tlačítkem flicker na ovládání spustíte blikání masky, které ještě zintenzivní účinky světla. Nedoporučuje se však užívat tuto funkci pravidelně.  

Červené světlo 


Stimuluje produkci kolagenu. Vhodné pro opravu tkání a nahrazení starých tkání pokožky. Vhodné pro zmenšení pórů.


Zelené světlo Pomáhá srovnat barvu pigmentu a urychlit regeneraci pokožky, snižuje mastnotu.Modré světlo Vhodné pro zničení bakterií a zklidnění pokožky, potlačuje záněty.Žluté světlo Dodává pokožce energii, redukuje vrásky, srovnává barvu pigmentu, zlepšuje jemnost pokožky aj.Fialové světlo Vhodné pro pleť se sklonem k tvorbě pupínků.Světle modré světlo Podporuje energii buněk a metabolismus.Bílé světlo 


Zlepšuje pevnost pokožky a zrychluje metabolismus tkání.Užívání: Před použitím očistěte pleť vhodným přípravkem, například pleťovou vodou. Masku nasaďte na obličej. Upevněte ji tak, ať doléhá na obličej a netlačí. LED terapii spusťte nejdříve na nejnižších hodnotách, abyste se vyvarovali nechtěným reakcím v případě citlivé pokožky. Zvolte barvu LED světla, intenzitu a dobu trvání ošetření pleti, poté jen relaxujte a nechte masku působit. Po ukončení ošetření můžete použít jakýkoliv hydratační krém nebo sérum.

Maximální doba použití masky denně činní 20 minut. Chcete-li vyzkoušet několik ošetření během jednoho dne, počkejte mezi nimi alespoň 10 minut. Doporučená doba jednoho ošetření je 10 - 20 minut. Ideálně masku používejte 2-3x týdně. Nedoporučuje se užívat režim Flicker pravidelně. Technický popis: 


revoluční pomocník pro problémovou pleť
terapie fotonovým světlem
LED nástavec na ošetření krku
každá barva světla má jiný účinek na pleť
světelné vlny pronikají do kůže
7 galvanických elektrod (maska se dá používat i bez nich)
bezbolestná aplikace
snadné ovládání
tlačítko Flicker pro spuštění blikání masky pro intenzivnější účinek (nedoporučuje se užívat pravidelně)
vlnové délky základních barev: 

červené světlo: 630nm
žluté světlo: 590nm
zelené světlo: 520nm
modré světlo: 470nm


rozměry masky: 23 x 20,5 cm
rozměry nástavce na krk: 11 x 15 cm
hmotnost: 665 g
počet LED světel: maska: 138, nástavec na krk: 54 
zdroj napájení: 230V
během aplikace mějte oči zavřené
maximální doba použití masky denně činní 20 minut

Revoluční zařízení pro světelnou terapii využívající červené a infračervené světlo. Při pravidelném užívání nespočet pozitivních účinků na lidský organismus.. Pokud si připadáte neustále unavení a bez energie, máme pro vás řešení - tím je světelná terapie a infračervené světlo!

Infračervený LED panel inSPORTline Romanifra vám otevře dveře do nového světa plného nových možností! Pro většinu lidí je pobyt na slunci pouze přirozenou a běžnou záležitostí, která je sice pro život velmi důležitá, ale málokdo za ní hledá hlubší význam.

V dnešní době, kdy trávíme v budovách přes 90 % času, je potřeba myslet na to, že našemu tělu chybí sluneční svit, který nám takzvaně dobíjí baterky. Nedostatek slunečního svitu může vést ke sníženému množství energie, poruchám paměti, snížení výkonnosti, zpomaleným reakcím či častým migrénám. Naše buňky potřebují pro své fungování vyrábět buněčnou energii a k tomuto procesu potřebují určitá světelná spektra slunce. 

Infra LED panel Romanifra dokáže v tomto ohledu do značné míry slunce zastoupit. Panel disponuje 60 kvalitními diodami - jak světlem červeným (RED), tak blízkým infračerveným světlem (NIR). Červené spektrum je okem viditelné a je absorbováno převážně kůží, zatímco blízké infra světlo běžným zrakem nevidíme a proniká hlouběji do našeho těla, kde působí pozitivně na naše mitochondrie, buňky orgány i endokrinní žlázy. Světlo stimuluje mitochondrie v našich buňkách a dokáže zlepšit jejich funkce při výrobě energie. A pokud jsou naše buňky plné energie, pak je i naše tělo zdravé a nabité energií.Široké spektrum uživatelů

Ať už se jedná o uživatele se zdravotními problémy, seniory, studenty, kteří potřebují zlepšit svoji koncentraci před těžkými zkouškami, sportovce, kteří chtějí touto formou zlepšit své výkony a urychlit regeneraci nebo si chcete LED panel pořídit pro zvýšení kvality pleti či pouze pro preventivní účely, rozhodně to bude dobrá investice!

Nespočet pozitivních účinků při pravidelném užívání 

Mezi hlavní přínosy pravidelného užívání panelu se řadí posílení imunitního systému, příznivý vliv na kvalitu spánku a přirozené nastartování hojivého procesu při zánětlivých onemocněních. Pozitivním efektem fotobiomodulace je rovněž zvýšení fyzické kondice, urychlení regenerace po sportovním výkonu a načerpání nové síly po náročné mozkové činnosti. Mezi vedlejší přínosy patří uvolnění a zklidnění organismu, odplavení únavy a zlepšení psychického stavu. Terapie pomocí infračerveného světla bývá také čím dál častěji využívána v kosmetických salónech, pro své blahodárné účinky na pleť, se kterou po zvýšení hladiny kolagenu dokáže doslova zázraky. 
 

Vyšší sportovní výkony, lepší kognitivní funkceLepší koncentrace při práciVyšší produkce kolagenu - lepší kvalita pletiZvýšení oxidu dusnatého v krviZlepšení kvality spánkuRychlejší hojení namožených svalů i zraněníSnížení zánětlivosti v těleVýroba více energie pro jednotlivé orgányZvýšení odolnosti vůči stresu 

Technický popis:


blahodárné účinky na vaše tělo
dobije vám pomyslné baterie
dokáže do značné míry zastoupit slunce
snadné ovládání
stabilní stojan
možnost propojení s dalším panelem
světlo absorbujeme skrz pokožku - doporučuje se používat panel bez oblečení či pouze ve spodním prádle
možno pověsit na dveře
doporučená doba užívání: 10 - 20 minut (max. 30 min denně ve stejné oblasti)
doporučená vzdálenost: 10 - 30 cm (čím větší vzdálenost, tím menší intenzita = delší doba dosažení výsledků)
vlnová délka světla:

červené: 660 nm
NIR (blízké infračervené): 850 nm


přibližná intenzita záření světel vzhledem k vzdálenosti:

>110mW/cm2 pro vzdálenost 15 cm
>90mW/cm2 pro vzdálenost 30 cm
>30mW/cm2 pro vzdálenost 91 cm


počet LED světel: 60
rozměry: 320 x 220 mm
hmotnost: 6 kg
zdroj napájení: 220V, 230V
dálkové ovládání a ochranné brýle součástí balení
baterie CR2025 (knoflíková) pro dálkové ovládání není součástí balení

Revoluční zařízení pro světelnou terapii využívající červené a infračervené světlo. Nespočet pozitivních účinků na lidský organismus při pravidelném užívání.. Pokud si připadáte neustále unavení a bez energie, máme pro vás řešení - tím je světelná terapie a infračervené světlo! 

Infračervený LED panel inSPORTline Adacer vám otevře dveře do nového světa plného nových možností! Pro většinu lidí je pobyt na slunci pouze přirozenou a běžnou záležitostí, která je sice pro život nezbytná, ale málokdo za ní hledá hlubší význam.

V dnešní době, kdy trávíme v budovách přes 90 % času, je potřeba myslet na to, že našemu tělu chybí sluneční svit, který nám takzvaně dobíjí baterky. Nedostatek slunečního svitu může vést ke sníženému množství energie, poruchám paměti, snížení výkonnosti, zpomaleným reakcím či častým migrénám. Naše buňky potřebují pro své fungování vyrábět buněčnou energii a k tomuto procesu potřebují určitá světelná spektra slunce. 

Infra LED panel Adacer dokáže v tomto ohledu do značné míry slunce zastoupit. Stimuluje mitochondrie v našich buňkách a dokáže zlepšit jejich funkce při výrobě energie. A pokud jsou naše buňky plné energie, pak je i naše tělo zdravé a nabité energií. Panel disponuje 180 kvalitními diodami - jak světlem červeným (RED), tak blízkým infračerveným světlem (NIR). Červené spektrum je okem viditelné a je absorbováno převážně kůží, zatímco blízké infra světlo běžným zrakem nevidíme a proniká hlouběji do našeho těla, kde působí pozitivně na naše mitochondrie, buňky orgány i endokrinní žlázy. Široké spektrum uživatelů

Ať už se jedná o uživatele se zdravotními problémy, seniory, studenty, kteří potřebují zlepšit svoji koncentraci před těžkými zkouškami, sportovce, kteří chtějí touto formou zlepšit své výkony a urychlit regeneraci nebo si chcete LED panel pořídit pro zvýšení kvality pleti či pouze pro preventivní účely, rozhodně to bude dobrá investice!

Nespočet pozitivních přínosů pravidelného užívání 

Mezi hlavní přínosy světelné terapie se řadí posílení imunitního systému, příznivý vliv na kvalitu spánku a přirozené nastartování hojivého procesu při zánětlivých onemocněních. Při pravidelném užívání dochází k takzvanému efektu fotobiomodulace, který má za účinek zvýšení fyzické kondice, urychlení regenerace po sportovním výkonu a načerpání nové síly po náročné mozkové činnosti. Mezi vedlejší přínosy patří uvolnění a zklidnění organismu, odplavení únavy a zlepšení psychického stavu. Terapie pomocí infračerveného světla bývá také čím dál častěji využívána v kosmetických salónech, pro své blahodárné účinky na pleť, se kterou po zvýšení hladiny kolagenu dokáže doslova zázraky. 
 

Vyšší sportovní výkony, lepší kognitivní funkceLepší koncentrace při práciVyšší produkce kolagenu - lepší kvalita pletiZvýšení oxidu dusnatého v krviZlepšení kvality spánkuRychlejší hojení namožených svalů i zraněníSnížení zánětlivosti v těleVýroba více energie pro jednotlivé orgányZvýšení odolnosti vůči stresu 

Technický popis:


přístroj pro světelnou terapii
blahodárné účinky na vaše tělo
dobije vám pomyslné baterie
dokáže do značné míry zastoupit slunce
snadné ovládání
možnost propojení s dalším panelem
užívejte ve vzdálenosti 15 - 91 cm
doba užívání: 5 - 12 minut (2x denně) 
vlnová délka světla:

červené: 660 nm
NIR (blízké infračervené): 850 nm


přibližná intenzita záření světel vzhledem k vzdálenosti:

>107mW/cm2 pro vzdálenost 15 cm
>88mW/cm2 pro vzdálenost 30 cm
>49mW/cm2 pro vzdálenost 91 cm


počet LED světel: 180 
rozměry: 960 x 220 mm
hmotnost: 8 kg
zdroj napájení: 220V, 230V
dálkové ovládání a ochranné brýle součástí balení

Skladné zařízení pro světelnou terapii infračerveným světlem. Nespočet pozitivních účinků na lidský organismus při pravidelném užívání.. Infračervená lampa inSPORTline Dewalo je velmi účinným zařízením, které prostě musíte mít! Infračervené záření dokáže s lidským organismem doslova zázraky. Lampa Dewalo prohřívá povrchovou vrstvu těla a tkáň pokožky, tím rozšiřuje cévy a zvyšuje průtok krve i lymfy. Dochází k rychlejší látkové výměně a rychlejšímu odstraňování toxických látek z těla. Zároveň se lépe prokrvuje pokožka, což má za následek uvolnění svalů. Infračervené světlo je mimo jiné hojně využíváno v oblasti dermatologie. Nejen že zlepšuje kvalitu pleti, ale napomáhá redukovat vrásky a drobné nedostatky pleti. 
Použití

Lampu užívejte ve vzdálenosti cca 30 - 60 cm dle vlastního pocitu, pokud by byla teplota příliš vysoká, zvyšte vzdálenost mezi tělem a lampou. Doporučujeme začínat s nastavením nejnižší intenzity záření i času. Pro dosažení viditelných výsledků, dodržujte každodenní pravidelnost užívání. Denně používejte maximálně 2x bez překročení užívání 40 minut v kuse. Nezbytná vzdálenost od hořlavých předmětů k infračervené žárovce činí minimálně jeden metr!

Technický popis: 


revoluční pomocník proti bolestem svalů a kloubů (i při revmatismu) 
pomáhá rychleji hojit rány 
zlepšuje kvalitu pleti
kvalitní žárovka z tvrzeného skla
nahřívání suchým teplem 
světelné vlny pronikají do kůže
bezbolestná aplikace
snadné ovládání
nastavitelný sklon lampy
nastavení 4 úrovní intenzity
nastavení času (10/30/40 minut)
parametry žárovky:

výkon: 150 W
typ: R95
závit: E27


vlnová délka světla: 580nm-1400nm
rozměry: v18 x š12 x d18 cm
hmotnost: 370 g

Barevné filtry pro biolampu MediLight a ActiveLight zvyšují účinky biolampy .

Má větší průměr filtru, což umožňuje nasvítit postižené místo najednou.

Barevné filtry pro biolampu ActiveLight Professional zvyšují účinky biolampy .

Má větší průměr filtru, což umožňuje nasvítit větší plochu postiženého místa .

Nová absolutně bezpečná, velmi výkonná a zároveň jemná biolampa MedAll se stojanem. Umožňuje pohodlné ošetření celého těla, může být kdekoliv a kdykoliv naprogramována díky integrovanému časovači .

Knihu doporučujeme každému majiteli léčebné biolampy s polarizovaným světlem.