Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Vysoce kvalitní Manometrický tlakoměr s ergonomicky tvarovanou rukojetí a kalibrovanou manžetou na suchý zip .

Tlakoměr OMRON M3 Comfort 1983 CZK  -5% 
Přesný, automatický digitální tlakoměr na měření krevního tlaku na paži.

Tlakoměr Omron RS2 1282 CZK  -6% 
Zápěstní automatický přístroj na měření krevního tlaku.

Tenký, lehký a bezhlučný přístroj s atraktivním designem a množstvím funkcí pro jednoduché monitorování krevního tlaku.

Tlakoměr Omron Evolv 4306 CZK  -4% 
Bezkabelový a bezhadičkový tlakoměr na rameno "All in one" s atraktivním designem.

Mechanický dvojhadičkový stetoskop s dvojitou hlavou na vyšetření pacienta

Přístroj OMRON M3 Comfort je vylepšený model s novým intuitivním designem pro ještě snadnější použití. Jedná se o tlakoměr na paži s velkým, přehledným a čitelným displejem, univerzální prodlouženou Intelli manžetou (odstraňuje chyby při jejím nesprávném umístění) a řadou funkcí (indikátor vysokého tlaku, kontrola utažení manžety, indikátor pohybu při měření, detekce arytmie, dělená paměť pro 2 uživatele + režim host). Přístroj využívá jedinečné technologie Intellisense .

Tonometr OMRON RS4 nabízí dokonale přesné měření krevního tlaku bez nutnosti vyhrnutí rukávu. Měření probíhá na zápěstí o obvodu 13,5 – 21,5 cm . Toto měření je skvělou alternativou, pokud Vám pažní manžety připadají příliš malé nebo nepohodlné. Přístroj je vybaven pamětí pro 60 měření , detekuje arytmii (nepravidelný srdeční puls) a ranní hypertenzi , upozorní na nevhodný pohyb při měření či nesprávně nasazenou manžetu a disponuje senzorem polohy zápěstí .

Tonometr OMRON RS7 Intelli IT s Bluetooth připojením pro Android nebo iOS zařízení ztělesňuje moderní přesné měření krevního tlaku, díky kterému budete mít svůj tlak neustále pod kontrolou. Měření probíhá na zápěstí o obvodu 13,5 – 21,5 cm a je vhodnou alternativou, pokud jsou Vám pažní manžety malé či nepohodlné. Přístroj je vybaven dělenou pamětí (2x100 měření) a senzorem polohy zápěstí. Tlakoměr detekuje arytmii (nepravidelný srdeční puls), upozorní na nevhodný pohyb při měření či nesprávně nasazenou manžetu.

Tonometr M7 Intelli IT je špičkovým digitálním tlakoměrem nové generace. Přístroj s funkcí detekce síňové fibrilace AFib a s Bluetooth připojením pro Android nebo iOS zařízení . Výsledek měření bude díky univerzální prodloužené INTELLI manžetě vysoce přesný.