Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Petkit Pura Cat je geniální kočičí toaleta, který zajistí 100% hygienu pro vás i vaše kočky. Představte si toaletu, která stále voní. Tak přesně to je nová Petkit Pura Cat. Tato inteligentní kočičí toaleta disponuje vestavěným infračerveným teplotním senzorem, který detekuje, kdy vaše kočka vstoupila do toalety, a po odchodu vaší kočky odvede zápach a zanechá tak čerstvou vůni. Pura Cat je moderní, designová kočičí toaleta vyráběná hig-tech společnosti Petkit, která se zaměřuje na SmartPet produkty. Petkit Pura Cat zajistí Vám i vaší kočce 100% hygienu. Představte si kočičí záchod bez jakéhokoliv zápachu. To je nová Petkit Pura Cat. Tato chytrá toaleta disponuje vestavěným infračerveným teplotním senzorem, který detekuje, kdy vaše kočka vstoupila do toalety, a po odchodu vaší kočky odvede zápach a zanechá tak čerstvou a voňavou vůni. Záchod Petkit Pura Cat je vyroben z odolného polystyrenu s vysokou rázovou houževnatostí. Je vhodný pro kočky všech věkových kategorií a plemen.
 

 
Petkit Pura Cat je také vybavena speciální nášlapnou platformou se sítem, která pomáhá při odstraňování steliva z tlapek kočky a zamezí nežádoucímu roznášení po celém domě. Tuto platformu lze jednoduše vyjmout při čištění steliva nebo úplně oddělit při čištění celé toalety. 
 

 
Dva inteligentní pracovní módy
Pro zajištění větší ochrany a návratu čerstvého vzduchu, byli navržené dva různé pracovní režimy:
- Pura automaticky odstraňuje zápach, když domácí mazlíčci vstupují do zóny detekce a řeší problém přímo u zdroje.
- V přerušovaném režimu Pura běží každých šest hodin automaticky a udržujte čerstvý vzduch.
 

Jedinečná technologie uvolnění vůně
Pura Air inteligentně identifikuje podmínky prostředí, proaktivně pracuje v režimu proudu a spolupracuje s negativními ionty, aby

Podestýlka Catrine Premium Super 7,5kg


 


Kočičí stelivo Catrine je tou správnou volbou, pokud chcete koupit kvalitní zboží za dobrou cenu přitom bez kompromisů, co se týče redukce zápachu, vysoké absorpce a hrudkování.


 

Výhody Catrine podestýlek:
- Hrudkující

- Redukce zápachu

- Absorpční schopnosti

- 99% bezprašné

- Extrémně úsporné - 1 balení vydrží až šest týdnů