Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Vlhké krmivo pro kočky Calibra Cat kapsa Premium Adult Duck & Chicken 100 g


 


Calibra Cat kapsa Premium Adult Duck & Chicken je voňavá kachna s kuřátkem pro milovníky lovu. Kompletní prémiové krmivo pro dospělé kočky s masovými kousky v omáčce. Vyrobeno bez umělých barviv a konzervačních látek.


 


Výhody kapsiček Calibra:
- kompletní krmivo

- delikatesní omáčka

- až 80 % masa a výrobků živočišného původu 

- prémiová kvalita

- bez umělých barviv a konzervačních látek

- neobsahují sóju, GMO a přidaný cukr
 

Složení


Maso a výrobky živočišného původu (78 % v kouscích, z toho 10 % kachna, 10 % kuřecí), ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky.

Vlhké krmivo pro kočky Calibra Cat kapsa Premium Adult Trout & Salmon 100 g


 


Calibra Cat kapsa Premium Adult Trout & Salmon je lahodná kapsička s kombinací pstruha a lososa v delikatesní omáčce pro milovníky ryb. Kompletní prémiové krmivo pro dospělé kočky s masovými kousky v omáčce. Vyrobeno bez umělých barviv a konzervačních látek.Vyrobeno bez umělých barviv a konzervačních látek.


Široký výběr šťavnatých masových kousků v omáčce vyhoví náročným chutím mlsných kočičích jazýčků. Kapsičky Calibra s důležitými vitamíny a minerály dodají kočkám dostatek energie na celý den.


 

Složení


Maso a výrobky živočišného původu (64 % v kouscích), ryby a vedlejší výrobky z ryb (5 % pstruh, 5 % losos), vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky


 

Analytické složky


Hrubý protein 9%, hrubý tuk 4,5%, hrubý popel 3%, hrubá vláknina 1%, vlhkost 82%.


 

Doplňkové látky


Vitamin D3 250 m.j., Vitamin E 25 mg, zinek (síran zinečnatý, monohydrát) 10 mg, mangan (oxid manganatý) 2,5 mg, Taurin 450 mg, Biotin 50 µg.

Vlhké krmivo pro kočky Whiskas kapsa s hovězím masem ve šťávě 100 g


 


Whiskas kapsa s hovězím masem ve šťávě je kompletní krmivo pro dospělé kočky s hovězím masem ve šťávě.


 

Složení


vyrobeno z masa a produktů živočišného původu ( hovězí a krůtí maso min 4%), z obilovin, bílkovinných extraktů rostlinného původu s přídavkem minerálních látek a cukru. Neobsahuje barviva a konzervační látky

 Kapsička pro kočky Applaws Cat Pouch Chicken with Liver in Jelly 70 g


 


Chutná kapsička plná kuřecího masa a jater v aspiku. Doplňkové krmivo vyrobeno z vysoce kvalitních a přírodních surovin bez jakýchkoli umělých barviv, dochucovadel a konzervačních látek. Kapsička obsahuje 55% kuřecích prsou, 7% kuřecích játer. Kapsička je bohatá na proteiny a taurin pro zdraví Vaší kočky. Hypoalergenní.


 

Složení


Maso a živočišné produkty (55% kuřecí prsa, 7% kuřecí játra), 1% rostlinná želatinová složka.


 

Analytické složky


Hrubé proteiny 12,5%, vlhkost 84%, hrubé oleje a tuky 1%, hrubé popeloviny 1%, hrubá vláknina 1%.


 

Vlhké krmivo pro kočky Kapsička Brit Premium Cat Delicate Fillets in Jelly with Chicken 85 g


 


Kapsička Brit Premium Cat Delicate Fillets in Jelly with Chicken je kapsička s kuřecími filetami v želé.


Kapsička Brit Premium Cat Delicate Fillets in Jelly with Chicken je kompletní krmivo pro dospělé kočky.

Složení


82% maso a vedlejší výrobky živočišného původu ve filetech (8% kuřecí maso), bílkovinné extrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4% inulin), minerální látky, cukry.

Analitické složky


Hrubé proteiny 8,5%, vlhkost 82%, hrubé oleje a tuky 4,5%, hrubé popeloviny 2%, hrubá vláknina 0,3%.

Doplňkové látky


Vitamín D3 250 m.j./ kg, vitamin E (alfatokoferol) 100 mg / kg, zinek 10 mg / kg, mangan 2 mg / kg, jód 0,7 mg / kg, měď 0,2 mg / kg, taurin 450 mg / kg, biotin 0,1 mg / kg.

Kapsička pro kočky Puriona Pro Plan Cat kapsička Sterilised Beef 85 g


 


Purina Pro Plan Cat kapsička Sterilised Beef je vyvážené krmivo pro kočky, které obsahuje všechny esenciální živiny. Svým složením pomáhá udržovat zdravé močové cesty u kastrovaných koček.


 

Složení


Maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho 4 % hovězí), rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, oleje a tuky, cukry.


 

Analytické složky


Protein 13 %, obsah tuku 3,3 %, sacharidy 3,2 %, hrubá vláknina 0,5 %, omega-3 mastné kyseliny 0,1 %, omega-6 mastné kyseliny 0,8 %.


 

Doplňkové látky


Nutriční doplňkové látky/kg: vitamin A: 14 356 m.j., vitamin D3: 500 m.j., vitamin E: 196 m.j.,  vitaminy skupiny B (celkem): 47 mg, cholin: 683 mg, železo: 31 mg, měď: 3,8 mg, zinek: 85 mg, mangan: 4,3 mg.

Ontario Snack Malt Bits 75 g


 


Ontario Snack Malt Bits 75 g jsou výborné pamlsky pro kočky. Křupavé polštářky s bílou náplní. Obsahují vitamín A, D3 a E. Pomáhají jako prevence tvorby chlupových bezoárů.Krmný návod: podávejte 5-15 polštářků denně jako pochoutku či odměnu.Složení: obiloviny (4% slad), maso a živočišné produkty (4% hovězí maso), oleje a tuky, bílkovinné extrakty, ryby a výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu (4% ovesná vláknina), mléko a mléčné výrobky.Jakostní znaky: hrubé proteiny 30%, hrubé oleje a tuky 20%, hrubé popeloviny 5%, hrubá vláknina 4%, vitamín A 9000 m.j./ kg, vitamín D3 630 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 90 mg / kg.

Ontario Snack Dental Bits 75 g


 


Ontario Snack Dental Bits 75 g jsou výborné pamlsky pro kočky. Křupavé polštářky s mírně porézním povrchem. Obsahují vitamín A, D3 a E. Pomáhají pečovat o kočičí zuby a dásně.Krmný návod: podávejte 5-10 kousků denně jako pochoutku či odměnu.Složení: obiloviny, maso a živočišné produkty, ryby a výrobky z ryb, oleje a tuky, minerály (1,2% moučka z pemzy), bílkovinné extrakty, vejce a výrobky z vajec, kvasnice.Jakostní znaky: hrubé proteiny 28%, hrubé oleje a tuky 14%, vitamín A 12000 m.j./ kg, vitamín D3 840 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 120 mg / kg.

Ontario Stick for Cats Salmon & Trout 5 g


 


Ontario Stick for Cats Salmon & Trout 5 g jsou výborné pamlsky pro kočky. Velmi chutná, měkká, masová tyčinka, červeno-hnědé barvy, ideální jako pamlsek.

Obsahuje vitamíny A, D3, E a taurin.Krmný návod: koťatům starším 4 měsíců podávejte 1/2-1 tyčinku denně, dospělým kočkám podávejte 1-2 tyčinky denně, podle potřeby. Záleží na velikosti a aktivitě kočky.Složení: maso a živočišné produkty, ryby a výrobky z ryb (8,75% maso z lososa, 8,75% maso ze pstruha), kvasnice, cukr, minerální látky, vedlejší produkty rostlinného původu.Jakostní znaky: hrubé proteiny 34%, vlhkost 27%, hrubé oleje a tuky 21%, hrubé popeloviny 9%, hrubá vláknina 2%, vitamin A 5000 m.j./ kg, vitamin D3 500 m.j./ kg, vitamin E (alfatokoferol) 5 mg / kg, taurin 1000 mg / kg.

Ontario Stick for Cats Turkey & Liver 5 g


 


Ontario Stick for Cats Turkey & Liver 5 g jsou výborné pamlsky pro kočky. Velmi chutná, měkká, masová tyčinka, nahnědlé barvy, ideální jako pamlsek.

Obsahuje vitamíny A, D3, E a taurin.Krmný návod: koťatům starším 4 měsíců podávejte 1/2-1 tyčinku denně, dospělým kočkám podávejte 1-2 tyčinky denně, podle potřeby. Záleží na velikosti a aktivitě kočky.Složení: maso a živočišné produkty (28% krůtí maso, 11% játra), kvasnice, cukr, minerální látky.

Jakostní znaky: hrubé proteiny 34%, vlhkost 27%, hrubé oleje a tuky 20%, hrubé popeloviny 9%, hrubá vláknina 2%, vitamin A 5000 m.j./ kg, vitamin D3 500 m.j./ kg, vitamin E (alfatokoferol) 5 mg / kg, taurin 1000 mg / kg.