Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Zoom Q8HD 6090 CZK  22% 
Kompaktní video rekordér, který v sobě spojuje videokameru s vysokým rozlišením (HD) a audio rekordér s vysokou kvalitou zvukového záznamu, přičemž nahrávacím médiem je SD/SDHC/SDXC karta (do 128 GB). Kamera nabízí video záznam v nastavitelném rozlišení (až do 3M HD) ve formátu MPEG-4 AVC/H.264 (MOV).
Adaptér součástí: Ne
Země původu: Čína
Napájení: Adaptér nebo Baterie
: 720p
: 1080p
Vstupy: XLR/TRS kombi
Výstupy: Micro HDMI
Výstupy: Jack 3,5 mm
Paměťové médium: SD
Paměťové médium: SDHC
Paměťové médium: SDXC
Balení obsahuje: Manuál
Balení obsahuje: Baterie
Výška (mm): 119.0
Šířka (mm): 48.0
Délka (mm): 158.0
Balení obsahuje: USB kabel
Balení obsahuje: Držák
Balení obsahuje: Obal
Balení obsahuje: Stativ
Podporované kodeky: H.264/MPEG-4 AVC

Zoom Q2n-4K 5190 CZK  -1% 
Kompaktní audio/video rekordér pro hudebníky s kvalitu videa v 4K UHD. Nabízí audio záznam až do 24-bit/96kHz a nahrávání videa v rozlišení 4K při 30 fps, nebo 1080p při 60 obrázcích za sekundu. Kromě toho je vybaven kvalitním 150 ° širokoúhlým objektivem (f2, 8/15,2 mm), 12''scénami'' pro použití v prostředí s různými světelnými podmínkami, včetně automatického nastavení, možností 5 nastavení úhlu záběru (FOV), nebo zabudovanými stereo mikrofony X/Y schopnými pracovat s akustickým tlakem 120 dB SPL. Zařízení lze použít také jako samostatný audio rekordér s možností ukládání dat ve formátu WAV. Q2n-4K nahrává přímo na karty typu microSD, microSDHC a micro SDXC s kapacitou až 256 GB. Podporuje tři HD rozlišení - 720p, 1080p a 4K a zaznamenává videa (se zvukem) ve formátu MOV. Rekordér je vybaven video výstupem HDMI pro připojení k HDTV, možností volby mezi NTSC a PAL, nebo USB rozhraním. Je kompatibilní s OBS, Skypem a dalšími streamovacími aplikacemi. Součástí balení je i sluneční clona objektivu, krytka objektivu a dvě AA baterie. Rozměry: 68,5 x 83 x 58,7 mm, Hmotnost: 124 g
Paměťové médium: Micro SD, SDHC, SDXC
Adaptér součástí: Ne
Balení obsahuje: AA baterie
Země původu: Indonésie
Balení obsahuje: Manuál
Balení obsahuje: Rekorder
Napájení: Žádné, Pouze bateriový provoz
Nabízená konfigurace: Standardní nabídka

HyperDeck Studio je pevný disk založený na vysílání v rozlišení HD, který obsahuje připojení 3G-SDI a HDMI, takže můžete pracovat ve všech formátech SD a HD až do 1080p30. Získáte známé ovládací prvky stylu VTR, takže je to jak používat tradiční broadcast deck s komprimovaným nebo nekomprimovaným 10bitovým záznamem v kvalitě vysílání 4: 2: 2. Nízké náklady usnadňují instalaci více jednotek, když potřebujete záznamníky ISO, mastering pro SD a HD nebo dlouhodobé protokolování.
: 720p
: 1080i
: 1080p
: 1080PsF
Země původu: Singapur
Adaptér součástí: Ne
Balení obsahuje: Manuál
Napájení: 220V
Podporované kodeky: ProRes 422 HQ QuickTime
Podporované kodeky: ProRes 422 LT QuickTime
Podporované kodeky: ProRes 422 Proxy QuickTime
Podporované kodeky: QuickTime
Podporované kodeky: DNxHD QuickTime
Podporované kodeky: DNxHD MXF
Paměťové médium: SATA
Vstupy: SDI
Vstupy: HDMI
Výstupy: SDI
Výstupy: HDMI
Šířka (mm): 480.0
Délka (mm): 180.0
Výška (mm): 80.0

HyperDeck Studio umožňuje nahrávat video soubory v kvalitě vysílání přímo na karty SD a SSD! Nové propracované studia HyperDeck mají moderní design s větším počtem kodeků a tišším chlazením. Všechny modely nyní podporují nahrávání do souborů H.264, Apple ProRes nebo DNxHD se zvukem PCM nebo AAC. Model 4K navíc přidává podporu pro soubory H.265! Když dokončíte nahrávání, média lze připojit k jakémukoliv počítači a získat přístup k souborům pomocí vašeho oblíbeného video softwaru. Pro záznam ISO jsou dokonce vestavěné generátory časového kódu a reference na synchronizaci několika jednotek! Díky všem těmto výkonným funkcím je HyperDeck Studio ideálním řešením pro vysílání, živou produkci nebo digitální značení s více obrazovkami!HyperDeck Studio HD Pro obsahuje všechny funkce modelu Plus, ale při plné rackové šířce je zde prostor pro další funkce! Větší model má místo pro dva sloty SSD, ale stále obsahuje dva sloty pro karty SD. To znamená, že můžete okamžitě přesouvat mediální karty mezi různými modely HyperDeck Studio. Obsahuje hezké transportní tlačítka, jakož i mechanický kovový otočný vyhledávací knoflík s elektronickou spojkou pro omezení otáčení v režimu shuttle. K dispozici jsou také vyhrazeny tlačítka pro režimy jog, shuttle a scroll. Na zadním panelu je více místa, takže připojení časového kódu byly aktualizovány na konektory XLR.
: 720p
: 1080p
: 1080i
: 1080PsF
Vstupy: SDI
Vstupy: HDMI
Výstupy: SDI
Výstupy: HDMI
Vstupy: USB-C
Vstupy: Ethernet
Vstupy: Ovládač
Výstupy: Monitor OUT
Výstupy: Headphones 6,3 mm TRS
Paměťové médium: SATA
Podporované kodeky: ProRes 422 HQ QuickTime
Podporované kodeky: ProRes 422 QuickTime
Podporované kodeky: ProRes 422 LT QuickTime
Podporované kodeky: ProRes 422 Proxy QuickTime
Podporované kodeky: DNxHD 220x
Podporované kodeky: DNxHD 220x MXF
Podporované kodeky: DNxHD 145
Podporované kodeky: DNxHD 145 MXF
Podporované kodeky: DNxHD 45
Podporované kodeky: DNxHD 45 MXF
Podporované kodeky: DNxHR HQX
Podporované kodeky: DNxHR HQX MXF
Podporované kodeky: DNxHR SQ
Podporované kodeky: DNxHR SQ MXF
Podporované kodeky: DNxHR LB
Podporované kodeky: DNxHR LB MXF
Podporované kodeky: H.264/MPEG-4 AVC
Výška (mm): 236.0
Šířka (mm): 483.0
Délka (mm): 44.0
Adaptér součástí: Ano
Napájení: 240V
Země původu: Singapur
: 1440p
: 2160p
Vstupy: REF IN
Vstupy: Timecode IN
Výstupy: REF OUT
Výstupy: Remote OUT
Výstupy: Timecode OUT

Atomos Shogun Studio II 108390 CZK  4% 
Nové flexibilní Shogun Studio 2 využívá nejmodernější vícekanálovou nahrávací technologii Atomos a kombinuje ji se dvěma prémiovými 7” HDR 3000nit vysokojasnými dotykovými displeji, vše v jediné jednotce 3RU. Díky své jedinečné kombinaci funkcí je ideální pro živé akce, venkovní vysílací vozidla, produkční galerie a MCR, postprodukční zařízení, přehrávání na videostěně, DIT a sportovní oficializace. Připojte se prakticky k jakémukoli zdroji SDI nebo HDMI včetně kanálů kamer, PTZ kamer a mixážních pultů.Shogun Studio 2 zaznamenává buď dva kanály 4Kp60, nebo až osm HDp60 zdrojů v průmyslových standardních kodecích Apple ProRes, ProRes RAW a AVID DNx. Osvoboďte svůj pracovní postup od omezení vysoce komprimovaných kodeků založených na GOP a jejich souvisejících artefaktů. Nahraďte je čistými obrázky zachycenými přímo ze senzorů kanálů vašeho fotoaparátu pomocí moderních intra-frame kodeků.ProRes i DNx jsou robustní, snadno upravitelné a barevně přesné produkční kodeky používané v celém odvětví. Můžete to udělat ještě o krok dále a nahrávat ProRes RAW z široké škály kinokamer pro maximální věrnost.Prohlédněte si nebo přehrajte své záběry přímo na Shogun Studio 2 pomocí inovativních ovládacích prvků dotykové obrazovky. Přehrávání videa až do 4Kp60 nebo 2K/HD záznamu s vysokou snímkovou frekvencí je zpomaleno v samotné jednotce. Seznamy skladeb lze vytvářet z klipů nahraných na rekordéru Atomos nebo z vašeho systému úprav v podporovaném kodeku, rozlišení a snímkové frekvenci.Shogun Studio 2 zabírá jen 3 RU prostoru a má krátkou hloubku racku, díky čemuž je ideální pro použití v monitorovacích mostech nebo v malých mobilních vysílacích vozidlech. Redundantní duální napájecí zdroje vyrovnávají energetickou zátěž. Zadní strana Shogun Studio 2 poskytuje skupinové připojení pro každý z kanálů rekordéru s 12G, 6G, 3G (single, Dual, Quad) a 1.5B SDI I/O, HDMI s podporou pro vstupy i výstupy, plus XLR zvuk. I/O, Genlock a LTC vstup a smyčka.
Vstupy: BNC
Vstupy: HDMI
Vstupy: Balanced XLR/TRS kombi
Vstupy: Ethernet
Výstupy: BNC
Výstupy: HDMI
Výstupy: XLR
Vstupy: USB
Výška (mm): 152.0
Šířka (mm): 447.0
Délka (mm): 280.0
Dotykový displej: Ano
Rozlišení: 6K
Rozlišení: 4K
Rozlišení: 2K
Rozlišení: 1920 x 1080
Rozlišení: 1280 x 720
Bitová Hloubka: 16 bit
PPI: 327.0
Země původu: Čína
Podpora LUT: 3D LUT (.cube format)
Barevný Gamut: REC709 HDTV
Jas (cd/m²): 1500.0
Rozměr: 16:9
Bitová Hloubka: 8 bit
Bitová Hloubka: 10-bit
Anamorphický Režim: 1,25x
Anamorphický Režim: 1,33x
Anamorphický Režim: 1,5x
Anamorphický Režim: 1,8x
Anamorphický Režim: 2x
Podporované Aplikace: FCPX
Podporované Aplikace: Adobe Premiere
Podporované Aplikace: After Effects
Podporované Aplikace: EDIUS
Podporované Aplikace: Scratch
Podporované Aplikace: Film light
Paměťové médium: SSD mini

Blackmagic Web Presenter je kompletní streamovací řešení, které obsahuje profesionální hardwarový streamovací engine pro přímé streamování přes Ethernet na YouTube, Facebook, Twitter a další! Můžete streamovat na internet pomocí sítě Ethernet nebo připojit telefon 5G nebo 4G a využívat mobilní data! Zabudované připojení USB fungují také jako webová kamera, takže můžete připojit počítač a používat jakýkoliv video software. Získáte dokonce monitorovací výstup s videem, audiometry, grafy trendů a dalšími!
Připojení:

Video vstupy SDI: 1
Video výstupy SDI: 1 x výstup pro smyčku, 1 x výstup pro monitor.
Ceny SDI: 1,5g, 3G, 6G, 12G
HDMI video výstupy: 1 x výstup pro monitor
Výstup z kamery: 1 x typ USB-C
Ethernet: Ethernet podporuje 10/100/1000 BaseT pro živé vysílání, kontrolu softwaru a aktualizace softwaru.

Země původu: Indonésie
Typ: Video Converter
Ethernet: Ano
Napájení: 220V
Adaptér součástí: Ne
Balení obsahuje: Manuál
Šířka (mm): 140.0
Délka (mm): 175.5
Výška (mm): 44.0
: Ano
: Ano
Výstupy: HDMI
Vstupy: SDI
Výstupy: USB C
Výstupy: SDI
HD formát: 720p
HD formát: 1080i
HD formát: 1080p
Výstupy: Ethernet
: Ne
: Ano
SDI Audio In: Ano
SDI Audio Out: Ano

Zoom Q8n-4K 9790 CZK
Zoom Q8n-4K je navržen tak, aby zachytával zvuk profesionální kvality s 4K videem ve všestranném praktickém rekordéru typu vše v jednom. Je to dokonalé řešení pro produkci videa a živé vysílání pro dnešní hudebníky, filmaře, podcastery a další.4K video a 4-stopý audio rekordérVysoce kvalitní 150º širokoúhlý objektiv s 5 zornými poliSystém vyměnitelných mikrofonních kapsulí ZoomDva XLR mikrofonní/linkové vstupy (s fantomovým napájením)Plnobarevný výklopný LCD displej pro snímání selfíčekUSB rozhraní pro živé vysílání / přenos datiOS/Android aplikace pro dálkové ovládání (vyžaduje se volitelný BTA-1 Bluetooth adaptér)
Vstupy: XLR female
Balení obsahuje: Baterie
Balení obsahuje: Protivětrná ochrana
Balení obsahuje: Krytka objektivu
Balení obsahuje: USB-C - USB-A Cable
Balení obsahuje: Manuál
Výstupy: HDMI
Paměťové médium: Micro SD
Paměťové médium: Micro SDHC
Paměťové médium: Micro SDXC
Výdrž baterie: 1,2 h
Země původu: Čína
Rozlišení: 4K
Výstupy: Konektor pro sluchátka 3,5mm TRS
Clona: f/2.8
Typy efektů: Limiter
Typy efektů: Kompresor
Typy efektů: Gates
Fantomové napájení: Ano
Rozlišení: 1080p
Vzorkovací frekvence: 48 kHz / 16 bit
Podporované kodeky: H.264/MPEG-4 AVC
Rozlišení: 720p