Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Dvojitý USB port, kterým můžete nabíjet 2 zařízení najednou, a tak se vyhnout vybité baterii v navigaci, kameře či telefonu. Má jednoduchou montáž a kryt, který ochrání port před vnějšími vlivy.
Země původu : Čína

Givi S111 Power Hub 1333 CZK  0% 
Power Hub - zdroj energie pro vložení do TANK VAKU. Sada adaptérů na baterii je připevněna našroubováním a poskytuje vodotěsné elektrické připojení zvenku dovnitř tank vaku. K připojení k přístroji Givi S110 je k dispozici propojovací kabel. 12 V zásuvka. Rozbočovač se 3 porty USB pro každý až 2200 mAh a 12V zásuvkou pro DIN až pro 5 000 mAh pokrývá všechny vaše elektrické požadavky a poskytuje zaručenou energii pro smartphony mobilních telefonů, satelitní GPS, tablety nebo chladící tašky.
Vlastnosti:

Prostřednictvím USB portu je možné připojit tři zařízení až do 2200 mAh, zatímco čtvrté napájí 12 V ISO připojení až do 5000 mAh
Vnější zapojení je absolutně vodotěsné
Nejsou potřeba žádné adaptéry pro originální kabely USB

Obsah balení:

Power Hub
Připojovací kabel pro GIVI S110
Kabel port
Instalační šablona pro kabelový port
Suchý zip na zajištění Power Hub ve vašem tank vaku

Pozor: Instalace je možná pouze v kombinaci s elektrickou zásuvkou GIVI S110!
Důležité: Ve vašem Tank vaku musí být vyříznutej otvor ve vhodné poloze pro elektrické připojení (podrobnosti naleznete v pokynech).
Země původu : Itálie

1x USB 2,1A zásuvka. Souprava k nabíjení USB zařízení přímo z akumulátoru motocyklu. Robustní konstrukce vhodná pro venkovní použití. Jednoduché připojení pomocí dodaných montážních prvků. Silikonový kryt odolný vůči stříkající vodě chrání vnitřní části. Vysoce kvalitní komponenty a ochrana proti zkratu. Upozornění: nepřekračujte hodnotu 2,1 A. Jednotka může zahřát, upevněte na tepelně odolný materiál.
Země původu : Čína