Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Ve skutečném životě piloti používají k řízení letu páku i plyn, protože jsou nejefektivnější z hlediska výkonu a přesnosti. T. Flight Hotas 4 poskytuje stejnou úroveň realismu.Jedinečný, ergonomický design joysticku se přizpůsobí všem typům letů (vzdušné boje, vesmírné dobrodružství, civilní lety atd.). Velká opěrka ruky pomáhá hráčům udržovat ruku ve velmi stabilní a uvolněné poloze, aby mohla reagovat na nejjemnější pohyby.Upravte odpor páky tak, aby vyhovoval vašim potřebám a preferencím. Základna je vážená, aby nabídla zvýšenou stabilitu při hraní her.Joystick je vybaven plynovou pákou v plné velikosti, pomocí které můžete snadno ovládat akceleraci svého letadla.Škrticí klapka je odnímatelná a lze ji umístit dvěma různými způsoby, buď:- odpojena a oddělená od joysticku (pro vytvoření autentických podmínek při pilotování); nebo- Připojena k joysticku (pro větší stabilitu a šetření místa)Joystick je vybaven funkcí kormidla, které v rovině odpovídá pedálům používaným pilotem na otáčení řízení, což umožňuje letadlu otáčet se kolem své svislé osy (takže se rovina otáčí doleva nebo doprava). Tato funkce kormidla je přístupná na vašem joysticku otočením rukojeti (s integrovaným blokovacím systémem) nebo progresivní úrovní náklonu..
Typ: Joystick
Počet tlačítek: 12
Kompatibilní s: PS4
Kompatibilní s: PS5
Funkcionalita: 5 os
Ovládání: Plynový pedál
Provoz na baterie: Ne
Bluetooth: Ne
Konektivita: Kabelová
Barva: Černá
Ovládání: Joystick
Ovládání: Stiskací knoflíky
Kompatibilita: Playstation

Thrustmaster věnoval 25 let zkušeností ve vývoji leteckých simulátorů aby pokryl rostoucí požadavky na obecné letecké simulátory a zejména pro vesmírné letecké simulátory pro joysticky střední cenové kategorie HOTAS. T.16000M FCS HOTAS je určen pro pokročilé piloty, kteří hledají komplexní realistické ovládání jako alternativu k použití myši a klávesnice.T.16000M FCS (Flight Control System) obsahuje leteckou řídící páku aTWCS (Thrustmaster Weapon Control System). T.16000M FCS HOTAS je kompatibilní s PC přes USB ve Windows 10, 8, 7 a Vista (32-bitové a 64-bitové). Aby byla zaručena exkluzivní vysoká přesnost u leteckého ovladače  T.16000M FCS je použita technologie H.E.A.R.T HallEffect AccuRate Technology™ (U.S. patent US08471815) poskytující 16-bitové rozlišení (tj. 16000 x 16000 hodnot) – stejně vysoká přesnost je použita u špičkového joysticku HOTAS Warthog, která hráčům dovoluje bojovat s nepřáteli s chirurgickou přesností.Spirálová pružina (o průměru 0.1“ / 2.8 mm) uvnitř joysticku poskytuje pevný, lineární a hladký pohyb. 
T.16000M FCS nabízí 4 nezávislé osy, včetně otočného kormidla (ovládaná rotující rukověť) a progresivní ovladač plynu, 16 akčních tlačítek opatřených popisem ve stylu braillova písma, jeden 8-cestný klobouček POV (Point Of View) a ergonomickou spoušť. Jeho výrazné oranžové označení a podsvícení přináší hráčům zcela novou úroveň zážitků.
Ovladač plynu TWCS (Thrustmaster Weapon Control System): používejte svou levou ruku pro zvýšení bojové rychlosti a pilotujte svou vesmírnou loď nebo stíhačku.Umístění ovladače plynu TWCS do nižší polohy oproti systémům kvadrant poskytuje bezkonkurenční pohodlí.
Typ: Joystick
Bezdrátové ovládání: Ne
Konektivita: USB
Barva: Černá
Země původu: Čína
Funkcionalita: 4 osy
Počet tlačítek: 16
Konektivita: Kabelová
Výška (mm): 272.0
Šířka (mm): 229.0
Hmotnost (g): 2000.0
Balení obsahuje: Manuál
Kompatibilita: PC
Kompatibilní s: Windows

Samostatný joystick HOTAS™ Warthog, od tvůrce originálního konceptu HOTAS a celosvětových standardů leteckých simulátorů: HOTAS Cougar™ a HOTAS™ Warthog.
Kompatibilní software T.A.R.G.E.T (Thrustmaster Advanced pRogramming Graphical EdiTor), bezplatně ke stažení: Pro testování, nastavení a programování následujících řadičů Thrustmaster®: HOTAS Warthog™, MFD Cougar, HOTAS Cougar™, T.16000M a HOTAS Warthog Flight Stick, využívá principů Drag and Drop, několik programovacích úrovní: základní, pokročilá a skript.

Také kompatibilní s HOTAS Cougar™ (a naopak)
Replika tvaru řídící páky A-10C
Odnímatelná kovová deska pro použití na stole nebo v kokpitu
Realistická tlaková tlačítka a spoušť
Celkem 19 akčních tlačítek + jeden POV klobouček:
- 1 x 8-cestný POV klobouček
- 2 x 8-cestný klobouček
- 1 x 4-cestný klobouček s tlačítkem
- 1 x kovová duální spoušť
- 2 x tlačítka
- 2 x tlačítka pinkie
Připojení USB a aktualizovatelný firmware
Super stabilní, těžký joystick (přes 3 kg)
3D magnetické senzory (Hall Effect): chirurgická přesnost, která se časem nemění
16-bit rozlišení (65536 x 65536 hodnot)
Systém 5 vinutých pružin: zajišťuje pevný, lineární a hladký pohyb bez mrtvých zón

Počet tlačítek: 4
Typ: Joystick
Kompatibilita: PC
Kompatibilní s: Windows