Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Profesionální univerzální držák pro tablet s nastavitelným ramenem. Držák je vybaven ramenem s mechanismem, který ho bezpečně a pevně upne například o mikrofonní nebo jiný stojan a poskytuje tak vámi zvolenou ideální výšku pro jeho použití. Tříramenný systém s nastavitelnou velikostí se okamžitě přizpůsobí jakémukoliv tabletu. Nastavovat lze hloubku, šířku i výšku. Hloubka je nastavitelná od 5 do 11 mm, výška od 220 do 331 mm a šířka od 128 do 232 mm. Držák je možné naklápět a to až do 90 stupňového uhlu. Hmotnost: 0,265 kg. Držák je možné použít mimo jiné is modely iPad, iPad Air, iPad Pro, Amazon Fire HDX 8,9, Samsung Galaxy Tab od velikosti 9,7, Google Nexus 9, Asus Transformer, Microsoft Surface a Surface Pro a jiné. Barevné provedení: Black.
Země původu: Čína
Vhodné pro: Tablet
Typ: Držák

Speciální stojan pro různé typy tabletů, který umožňuje jejich bezpečné upevnění na stůl pomocí plastového panelu a malého ocelového stojanu. Držák je kompatibilní s modely jako například iPad, iPad Air, iPad Pro, Amazon Fire HDX 8.9, Samsung Galaxy Tab from 9.7, Google Nexus 9, Asus Transformer or Microsoft Surface nebo Surface Pro a díky speciálnímu kloubu umožňuje polohování tabletu v úhlu 90 °. Výšku držáku lze nastavovat v rozmezí od 222 do 334 mm, šířku lze nastavit v rozmezí od 128 do 232 mm. Hmotnost: 1,3 kg. Barevné provedení: Black.
Země původu: Německo
Vhodné pro: Tablet
Typ: Stojan

Univerzální držák na tablet. Vhodný pro modely s výškou v rozmezí 163 až 242 mm a šířkou v rozmezí 102 až 189 mm jako jsou například: iPad, iPad 9.7, iPad Pro, Amazon Fire HDX 8.9, Google Nexus 9. Vlastnosti: hloubka: 5 - 11 mm, výška nastavitelná v rozmezí 163 - 242 mm, materiál: plast / ocel, možnost otočení o 90 stupňů. Připevnitelný na jakýkoli stojan s průměrem trubky 30 mm. Hmotnost: 0,697 kg. Barevné provedení: Black
Země původu: Čína
Vhodné pro: Tablet
Typ: Držák

Stojan s držákem na tablet. Vhodný pro modely s výškou v rozmezí 163 až 242 mm a šířkou v rozmezí 102 až 189 mm jako jsou například: iPad, iPad 9.7, iPad Pro, Amazon Fire HDX 8.9, Google Nexus 9. Vlastnosti: úhel náklonu 0 - 90 stupňů, hloubka : 5 - 11 mm, výška držáku nastavitelná v rozmezí 163 - 242 mm, výška stojanu nastavitelná v rozmezí 700 - 1550 mm, materiál: plast, možnost otočení o 90 stupňů. Hmotnost: 1,73 kg. Barevné provedení: Black
Země původu: Čína
Vhodné pro: Tablet
Typ: Stojan

Univerzální držák na tablety s praktickým upínacím mechanismem pro všechny tablety s velikostí od 10 "do 16". Držák na tablet je vyroben z plastu na biologické bázi. Tyto plasty obsahují více než 50% až 100% obnovitelných rostlinných surovin. Používání obnovitelných surovin pomáhá šetřit omezené zdroje ropy a snižovat škodlivé emise CO2. Rozsah upínání je mezi 158 a 280 mm. Držák je vhodný zejména pro tablety s ochranným krytem nebo pouzdrem do tloušťky 20 mm. Překrývající se upínací čelisti s integrovanými gumovými podložkami zajišťují bezpečné držení a eliminují nežádoucí vibrace. Funkce ovládacích prvků přístroje není ovlivněna. Nastavitelná montážní konzola s plstěnou výplní poskytuje bezpečnost při vertikálním umístění držáku tabletu a zabraňuje vypadnutí tabletu i při náročném používání. Držák je možné otočit a sklopit, což umožňuje každému uživateli uspokojivě si ho umístit. Otočný pohyb je možné pomocí upínacího šroubu nastavit na lehké, i těžké otáčení. Držák tabletu je možné bez dalších okolků otáčet mezi formátem na výšku a na šířku. Přídržné rameno s upínacím prvkem je vhodné pro připevnění k trubkám do průměru 30 mm.
Země původu: Německo
Vhodné pro: Tablet
Typ: Držák
Materiál: Ocel
Materiál: Eco plast
Barva: Černá
Hmotnost (g): 700.0
Maximální výška: 280 mm
Minimální výška: 158 mm

Konig & Meyer 19767 Stojan 1288 CZK  -13% 
Kombinace držáku na tablet PC a skládacího stojanu pro použití doma, ve studiu nebo na pódiu. Držák na tablet je vyroben z plastu na bio bázi. Tyto plasty obsahují podíl nad 50 % až 100 % obnovitelných rostlinných surovin. Používání obnovitelných surovin pomáhá šetřit omezené zdroje ropy a snižovat škodlivé emise CO2. Více informací o bioplastech na: bioplastic.k-m.de. Pro přepravu lze stojan sundat, aby se ušetřilo místo. Univerzální držák na tablet nabízí pohodlný upínací mechanismus pro tablety o velikosti cca. 10" až 16" v horizontálním směru - a cca. 7" až 13" ve vertikální poloze. Rozsah upnutí je mezi 155 a 307 mm. Držák je obzvlášť vhodný i pro tablety s ochranným krytem nebo pouzdrem do tloušťky 20 mm. Překrývající se upínací čelisti s integrovanou pryžovou podložkou zaručují bezpečné uchycení a eliminují nežádoucí vibrační zvuky. Funkce ovládacích prvků na jednotce není narušena. Držák lze plynule naklápět a umožňuje každému uživateli jej individuálně polohovat.
Země původu: Čína
Hmotnost: 1,8 kg
Nastavitelná výška: Ano
Maximální výška: 307 mm
Minimální výška: 155 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Materiál: Eco plast
Nosnost: 1 kg
Typ: Stojan

Stojan na notebook s nastavitelnou výškou. Možnost nastavit v rozměrech: 220 x 265 x 315mm. Pevné nožičky zajišťují stabilitu a maximální nosnost až 10kg. Konstrukce vyrobená z jednoho kusu pro snadnou instalaci a jednoduché nastavování.
Země původu: Čína
Hmotnost: 1,41 kg
Minimální výška: 220 mm
Nastavitelná výška: Ano
Maximální výška: 315 mm
Vhodné pro: Tablet
Typ: Stojan

Pódiový stojan pro Apple iPad, který umožňuje jeho bezpečné uchycení. Stojan je vhodný na pódia nebo do studia a díky dvojici nastavitelných šroubů je možné stojan výškovo polohovat v rozmezí 700 do 1550 mm. Držák je kompatibilní s modelem iPad 1., 2., 3., a 4. generace a díky speciálnímu kloubu umožňuje polohování tabletu v úhlu 90°. Stabilitu stojanu zajišťuje trojice skládatelný nožiček s pogumovanými konci pro minimalizaci smyku. Maximální nosnost 0.75 kg. Rozměry: 252.1 x 195.4 mm. Hmotnost: 1,65 kg. Barevné provedení: Black.
Země původu: Německo
Vhodné pro: Tablet
Typ: Stojan

Pódiový stojan pro Apple iPad Air, který umožňuje jeho bezpečné uchycení. Stojan je vhodný na pódia nebo do studia a díky dvojici nastavitelných šroubů je možné stojan výškovo polohovat v rozmezí 700 do 1550 mm. Držák je kompatibilní s modelem iPad Air nebo iPad z roku 2017 a díky speciálnímu kloubu umožňuje polohování tabletu v úhlu 90°. Stabilitu stojanu zajišťuje trojice skládatelný nožiček s pogumovanými konci pro minimalizaci smyku. Maximální nosnost 1 kg. Rozměry: 249 x 178.7 mm. Hmotnost: 1,67 kg. Barevné provedení: Black.
Země původu: Německo
Vhodné pro: Tablet
Typ: Stojan

Univerzální držák pro tablet s uchycením na mikrofonním stojanu. Vyroben je z kvalitního termoplastu a nabízí robustní konstrukci a nízkou hmotnost. Obsahuje odolné pryžové úchyty, které zajišťují dlouhou životnost. Navíc bezpečně uchytí tablet a při přenosu není třeba demontovat zařízení. Zařízení lze uchytit prostřednictvím držáku s ochranným krytem i bez něj. Univerzální držák s flexibilním nastavením ramen je kompatibilní s jakýmkoli tabletem (iPad Pro, Samsung Galaxy, iPad mini a podobně). Uchycení na jakémkoli mikrofonním stojanu lze 3 způsoby: na hlavní tyči stojanu - uchycení přímo, uchycení na boční straně, uchycení na ramene šibenicového stojanu. IKlip 3 představuje nejuniverzálnější držák s nastavením optimální polohy. 

Země původu: Čína
Vhodné pro: Tablet
Typ: Držák